Kamerzysta i fotograf

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
anka__22
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2008, 13:34

Kamerzysta i fotograf

Post autor: anka__22 »

Witam wszystkich!!! Mam pytanie w zwiazku z kamerzystą i fotografem na weselu może ktoś moglby mi polecic jakiegos dobrego i sprawdzonego kamerzyste i fotografa??Ile czasu przed weselem trzeba zamawiac? Pozdrawiam :jupi:
marecek88
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2008, 13:25

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: marecek88 »

Witam. Ja polecam Adama Piekarskiego(kamera i zdjęcia)
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: monika12 »

ja polecam studio perfect, mieści sie przy starym szpitalu, bardzo mili i świetni ludzie tam pracują, do wszystkich wymagań umieją sie dostosować, GORĄCĄ POLECAM
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: boo »

Co do Perfectu to trzeba uważać na kogo się trafi- do znajomego przysłali kamerzyste który niestety nakręcił uroczystość niezbyt profesjonalnie. Przez cały czas kręcenia w kościele słychać było dziwne odgłosy pochodzące od przemieszczania kamery, momentami w ujęciach pod światło było widać zabrudzony obiektyw- wreszcie samo kręcenie wesela - latanie połebkach momentami tak że można było dostać oczopląsu. Kamerzysta był bardzo młody- obawiam się że albo dopiero się uczył, albo został posłany na zastępstwo. Pan młody popełnił błąd bo nie interweniował, podejrzewam że było mu głupio.
Byłem zdziwiony bo widziałem o niebo lepsze nagrania Perfectu.
anka__22
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2008, 13:34

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: anka__22 »

Miałam okazje oglądac płytke z wesela nagrana przez perfect. I osobiscie nie byłam zachwycona!!! Może dlatego że kamerzysta również byl mlody i nie dokońca znał się na rzeczy. Bardzo szybko przekrecał kamerą co spowodowało brzydkie nagranie.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: monika12 »

hmmm, każdy ma swoje zdanie, a może od kwietnia zmienili ekipę, albo maja tez jakiegoś zastępcę- nie wiem. Mi nagrali świetną płytkę i mam tez super fotki- takie jest moje zdanie, pozdrawiam
Solarian
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2008, 16:16

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Solarian »

Też jestem zdania że Studio Perfekt robi kiepskie nagrania. Jeśli oglądacie film to zwróćcie uwagę na montaż. Film jest pocięty w nieodpowiednich miejscach co dla mnie dyskwalifikuje ich montażystę, a nagranie traci bardzo dużo. Jak chcecie mieć dobrze zmontowany i nagrany film i do tego dobre zdjęcia to zatrudnijcie na wesele Pawła Prusaczyka Studio Cyfra, ewentualnie Pan Borkowski też dobrze nagrywa.
Ofeljusz
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:24

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Ofeljusz »

Jedynie kogo mogę polecić to siebie-a dlaczego-ponieważ pracowałem ponad dwa lata dla "studio Borkowski",to tam gdzie jest najlepsza stajnia,no i teraz robię na własną rękę(do zaoferowania demo).Pozdrawiam.
madziunia23
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:31

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: madziunia23 »

polecam studio CYFRA, świetna obsługa, profesjonalizm, miła atmosfera. Wszyscy zachwycają się filmem i fotkami z naszego wesela. :)
Patriota06
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2009, 22:32

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Patriota06 »

hmm widzę ze kazdy jedzie po młodzikach ja tam jestem młody i nagrywam od paru lat i jak narazie nie słyszałem zadnych pretensji w kwesti ze źle nagrałem no czasami mi sie trafiło że zapomniałem coś tam niby nie uchwycic ale wina młodych PAMIĘTAJCIE !! chcecie coś dodatkowo nagrac? POWIEDZ TO zaden kamerzysta nie ugryzie :] :jupi:
mia50
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2008, 13:34

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: mia50 »

witam!
JA POLECAM KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO Z OSTROŁĘKI TEL. 698611759
SZYBKA OBRÓBKA, PROFESJONALNA OBSŁUGA, A CO NAJWAŻNIEJSZE MIŁY GOŚĆ.
pozdrawiam!
rapi rapi
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2009, 16:10

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: rapi rapi »

witam
czy ktoś może coś napisać o panu Leszku Zyśk z Myszyńca?? chodzi mi o komentarz do jego usług, z góry dziękuje i pozdrawiam :D
perfecta
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:24

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: perfecta »

hmm to nie lepiej wziąć kogoś sprawdzonego? a co za różnica czy będzie on z Myszyńca czy z Ostrołęki ?
monikakrajecka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2009, 0:44

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: monikakrajecka »

Do nas na wesele przyjechał młody kamerzysta, ale film jest przepiękny. Film był nagrany bardzo, mozna powiedzieć "profesjonalnie", stabilne ujęcia, świetny montaż, nagrane wszystkie najważniejsze momenty itd. Polecam Studio Borkowski.
mocca_88
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2009, 18:21

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: mocca_88 »

Borkowski? O w życiu. Jego era skończyła się dobre pare lat temu. Polecam p. Leszka Mackiewicza
leskul
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2009, 9:40

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: leskul »

Video Studio Wiesław

Tel 0-784131663

http://www.mm.pl/~videostudio/wrzes/
Obrazek
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: opiekun »

leskul pisze:Video Studio Wiesław

Tel 0-784131663

http://www.mm.pl/~videostudio/wrzes/
Obrazek
I jeszcze napisz, że za takie coś kasę bierzesz... tragedia...
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Soul »

Ten z pierwszego linku to wstydziłby się wrzucać takie fotki na swoją z resztą dość kiepską zrobioną stronę.Poblurowane,nieostre pixeloza ,poza tym kto by chciał zdjęcia ślubne na tle drzwi? ah twórcze rzeczywiście ;/ a o kadrach już nie wspomnę tragedia.

Za to ten drugi fotograf Kuba bodajże robi bardzo ciekawe ujęcia z pomysłem ,ładnym światłem i jak widać zna się na tym

3 link nie działa

4 link fotograf kolejny bez pomysłu od tak pstryknięcia ,ale lepiej niż ten pierwszy choć te ramki są nieznośne

Fre...coś tam yyy to mi galeria

6 link nie działa z resztą tak jak 7 ,8,9 i 10

10 link co to na pół żałoba żeby na sepie przerabiać fotki?

Nie widzę sensu pobierania opłat przez nich zero pomysłów ,zero talentu Jedynie ten Pan Kuba
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Dysiek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2009, 18:39

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Dysiek »

Kuba Dębek- polecam, super zdjęcia, super pomysły!!!
tyukloy
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2009, 15:23

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: tyukloy »

Powiem krótko to co wy piszecie to i tak nikogo nie obchodzi klienta interesuje CENA a to że Kowalski
robi tak a Kuba tak to i tak niczego nie zmienia fakt jest faktem że ludziom się podoba wszystko co pokażecie a jak przyjdzie do zapłaty to już mina jest nie taka.A film ogląda się przez miesiąc rzuca się w kąt aż kurz się zbierze zdjęcia do szuflady aż dzieci znajdą.Tak jest prawda Panowie .Ponadto mamy kryzys i branża wasza wcześniej czy póżniej padnie Wesele bez jedzenia i orkiestry nie wyjdzie ale bez kamerzystów i fotografów obyć się może każdy ma aparat
bo drogie nie są w granicy 1500 zł i mam na każdą okazję.
Pozdrawiam szukajcie klientów!!!!!! :jupi:
redman
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2009, 18:16

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: redman »

Witam Ja chcialbym Ci polecic KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO z Ostroleki. Jest totalnym profesionalista w tym co robi, razem z nim pracuje jeszcze fotograf. Oboje sa ludzmi kreatywnymi z pomyslami na film i zdjecia. Bylem pozytywnie zaskoczony ogolnym efektem koncowym, niespodziewalem sie ze tak w kreatywny i innowacyjny sposob mozna nakrecic wesele i zrobic tak swietne zdjecia. Jestem szczesliwy ze mam taka wspaniala pamiatke mojego wesela. NAPRAWDE POLECAM !!!!!!! to jest numer do Niego tel. 698-611-759
marcin szyszkowski
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 sty 2010, 19:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: marcin szyszkowski »

redman pisze:Witam Ja chcialbym Ci polecic KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO z Ostroleki. Jest totalnym profesionalista w tym co robi, razem z nim pracuje jeszcze fotograf. Oboje sa ludzmi kreatywnymi z pomyslami na film i zdjecia. Bylem pozytywnie zaskoczony ogolnym efektem koncowym, niespodziewalem sie ze tak w kreatywny i innowacyjny sposob mozna nakrecic wesele i zrobic tak swietne zdjecia. Jestem szczesliwy ze mam taka wspaniala pamiatke mojego wesela. NAPRAWDE POLECAM !!!!!!! to jest numer do Niego tel. 698-611-759
Przeglądam to forum i widzę strasznie dużo zadowolonych klientów reklamujących czyjeś usługi.
Zaczyna się to robić żenujące.
http://www.profphoto.pl - fotografia ślubna
marcin szyszkowski
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 sty 2010, 19:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: marcin szyszkowski »

tyukloy pisze:Powiem krótko to co wy piszecie to i tak nikogo nie obchodzi klienta interesuje CENA a to że Kowalski
robi tak a Kuba tak to i tak niczego nie zmienia fakt jest faktem że ludziom się podoba wszystko co pokażecie a jak przyjdzie do zapłaty to już mina jest nie taka.A film ogląda się przez miesiąc rzuca się w kąt aż kurz się zbierze zdjęcia do szuflady aż dzieci znajdą.Tak jest prawda Panowie .Ponadto mamy kryzys i branża wasza wcześniej czy póżniej padnie Wesele bez jedzenia i orkiestry nie wyjdzie ale bez kamerzystów i fotografów obyć się może każdy ma aparat
bo drogie nie są w granicy 1500 zł i mam na każdą okazję.
Pozdrawiam szukajcie klientów!!!!!! :jupi:
Tego komentować chyba nie ma sensu? Choć z drugiej strony, to jak się patrzy na zdjęcia niektórych fotografów, którzy robią zdjęcia w .jpg i później oddają 800 zdjęć parze młodej, to może rzeczywiście lepiej zrobić je samemu.
Co do kosztów zakupu sprzętu, to niestety kosztuje to trochę więcej - niestety 40 000zl niewyjęte:(
http://www.profphoto.pl - fotografia ślubna
Katerina
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2010, 10:44

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Katerina »

Ja ślub brałam w ub. roku i korzystałam z usług:
Fotograf: Bartosz Klepacki kontakt brałam ze slub.ostroleka.pl
Zespół: VaBank znaleziony w internecie, a także z polecenia

Ceny przystępne, jakoś też bez zastrzeżeń. Śmiało mogę polecić
Kinia22
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2010, 10:55

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Kinia22 »

Ja miałam dobrego fotografa na oku ale zbyt długo się zastanawiałam i termin mi przepadł :( Teraz żaluję bo widziałam zdjęcia u siostry i były rewelacyjne.
Może wy będziecie miały więcej szczęścia: Sebastian Gałenza 601 390 981
Naprawde fajne fotki i z tego co wiem to można się dogadać w każdej kwestii.
ODPOWIEDZ