Kamerzysta i fotograf

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Dariusz Pogorzelski
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2010, 22:33

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Dariusz Pogorzelski »

Hey

Zapraszam do oglądania:


http://dariuszpogorzelski.pl/


Enjoy
D a r i u s z P o g o r z e l s k i :!:
marcin szyszkowski
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 sty 2010, 19:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: marcin szyszkowski »

Witam
Chciałbym zaprosić do obejrzenia mojej nowej strony internetowej poświęconej fotografii ślubnej.

www.marcinszyszkowski.pl
http://www.profphoto.pl - fotografia ślubna
studio perfekt
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2010, 11:44

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: studio perfekt »

Witam Studio Perfekt się kłania, chciałem nawiązać do negatywnych wypowiedzi na temat naszego studia co do młodych kamerzystów i słabego montażu. Cięzko jest komentować anonimowe wypowiedzi tym bardziej że nie wiadomo którego wesela z jakiej daty one dotyczą, nie mieliśmy żadnych reklamacji dotyczących montażu i nagrywania przez kamerzystów. Nie ma sensu się tu na ten temat rozpisywać moim zdanie te wpisy pochodzą ok "kolegów" z branzy którzy niestety nie mają za bardzo roboty i w ten sposób próbują wyrwać coś dla siebie. Jak ktoś nie ma odwagi się podpisać imieniem i nazwiskiem i napisać jakieś konkrety o które wesele chodzi to o czym mamy rozmawiać. Co do montażu to niestety nie zwolnie sam siebie, zajmuje się tym od 13 lat oprócz wesel robimy sporo reklam dla znanych ostrołęckich firm, przedsiębiorstw i szkół, nie spotkałem sie z negatywnymi opiniami dotyczącymi naszej pracy i wiem że nie mamy się czego wstydzić.

Ciesze się, że oprócz tych negatywów są też pozytywne opinie bo mogło by się wydawać że ktoś na forum próbuje tylko oczerniać innych ale na szczęście są też pozytywne opinie, pozdrawiam przy okazji wszystkich ZNAJOMYCH.

Parom młodym radze podchodzić do wszystkiego z rozsądkiem, zapraszam do odwiedzenia nas i przejzenia materiałów.
Bardzo łatwo jest zepsuć komuś opinię ale wiem, że nie mamy się czego wstydzić, niestety konkurencja nie śpi, całe szczęście z większością firm ostrołęckich żyjemy w bardzo dobrych stosunkach i szczerze wszystkich polecam (oczywiście na terminy które mamy już zajęte :lol: )

PS.
faktycznie przyznaję że kamerzyści niestety są jeszcze przed czterdziestą :wink:

Jest teszcze pare wolnych terminów na 2011 rok zapraszamy !!

Studio Perfekt
dzwiedziu
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2008, 17:04

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: dzwiedziu »

:!:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2011, 12:05 przez dzwiedziu, łącznie zmieniany 1 raz.
korek
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2010, 16:12

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: korek »

kamerzysta- Marek Kupis, nagrywał nasz ślub i wesele. super mu to wyszło :)
mkmka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2010, 22:12

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: mkmka »

Witam
poszukuję jakiegoś dobrego i niezbyt drogiego fotografa i kamerzysty na lipiec 2011r. Kogo możecie polecic???
marcin szyszkowski
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 sty 2010, 19:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: marcin szyszkowski »

mkmka pisze:Witam
poszukuję jakiegoś dobrego i niezbyt drogiego fotografa i kamerzysty na lipiec 2011r. Kogo możecie polecic???
Zazwyczaj jedno z drugim w parze nie idzie, ale trzeba szukać. Zasadnicza kwestia co to znaczy niezbyt drogiego, bo to nie wiele mówi.
Generalnie chyba musisz się śpieszyć, bo ci lepsi mają już sporo terminów pozajmowanych!
Ze swojej strony mogę doradzić, aby starannie obejrzeć portfolio fotografa, łącznie z pełnym, wywołanym na papier reportażem, aby później uniknąć niespodzianek. W końcu to jest pamiątka na całe życie.
Moim zdaniem procedura powinna wyglądać w następujący sposób:
- szukaczka google.pl + ewentualne polecenia od znajomych;
- weryfikacja portfolio wybranych fotografów - z uwzględnieniem akceptowalnego przedziału cenowego;
- obejrzenie pełnego materiału plus omówienie sposobu pracy wytypowanych fotografów, sprawdzenie dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej;
- podjęcie decyzji;
- podpisanie umowy;

Galerii internetowych jest na prawdę dużo - wystarczy wpisać do wyszukiwarki proste hasło fotograf ślubny Ostrołęka.
Tak na prawdę, to nie ma co kierować się opiniami innych - to ma być Wasza pamiątka i to Wy musicie być z niej zadowoleni! Zatem podstawa to analiza stylu fotografa poprzez oglądanie PEŁNYCH reportaży - bo nie jest sztuką wybrać 200 zdjęć do galerii z różnych 30 zleceń. Chyba, że fotograf robi takie zdjęcia, że nie ma z czego wybierać:)

Jeśli zatem nie ma na stronie udostępnionych pełnych reportaży - trzeba pytać - na pewno nie będzie problemu z pokazaniem pełnego materiału również wywołanego.

Niestety kosztuje to trochę wysiłku, ale w zamian otrzymacie zdjęcia, do których będziecie wracali z przyjemnością.
http://www.profphoto.pl - fotografia ślubna
gosienia88
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2011, 13:44

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: gosienia88 »

Witam mam pytanie dotyczące kontrastu czy ktos wie jaki jest koszt za fotografa ?
Anastazja
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2011, 10:47

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: Anastazja »

Nie polecam usług Krzysztofa Czarneckiego. Na moim ślubie odpowiadał za zdjęcia i kamerę, kamera może być, ale zdjęcia fatalne.
xxx1
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2011, 13:14

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: xxx1 »

Ale Czarnecki to chyba nagrywa a zdjęcia robi Rogal ?Jaki fotograf takie zdjęcia :devil:
mic
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 06 sty 2011, 19:34

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: mic »

.................
Ostatnio zmieniony 01 cze 2011, 8:08 przez mic, łącznie zmieniany 1 raz.
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: sasanka1 »

ja wybralam goscia z fotonu - jesli chodzi o fotografie - fotografowal wesele kuzynki i zdjecia fajne z kamery juz nie polece bo kuzynce sie nie podobalo :)

fotki ma tanie wiec mysle ze warto
PaulusiaL
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2011, 10:47

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: PaulusiaL »

Czytam tu i czytam i dalej nic nie wiem. Poszukuję kamerzysty i fotografa, najlepiej jako całość. Chciałabym mieć prawdziwą pamiątkę w postaci zdjęć. Nie mamy jeszcze dokładnej daty ślubu, ale planujemy pośród tych trzech dat: 21.07, 28.07, 04.08. 2012. Może jakiś fotograf miałby ochotę złożyć ofertę i przedstawić mi swoje zdjęcia?
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Marcelinka »

PaulusiaL pisze:Czytam tu i czytam i dalej nic nie wiem. Poszukuję kamerzysty i fotografa, najlepiej jako całość. Chciałabym mieć prawdziwą pamiątkę w postaci zdjęć. Nie mamy jeszcze dokładnej daty ślubu, ale planujemy pośród tych trzech dat: 21.07, 28.07, 04.08. 2012. Może jakiś fotograf miałby ochotę złożyć ofertę i przedstawić mi swoje zdjęcia?
Polecam Ci Martę i Marcina Piekarskich. Małżeństwo. Facet-kamerzysta, Kobieta-zdjęcia. Przecudne jak dla mnie. Siostra miała ich na swoim weselu i nie zaluje.
wesoły_rolnik
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:35
Lokalizacja: Czerwin

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: wesoły_rolnik »

Marcelinka pisze:
PaulusiaL pisze:Czytam tu i czytam i dalej nic nie wiem. Poszukuję kamerzysty i fotografa, najlepiej jako całość. Chciałabym mieć prawdziwą pamiątkę w postaci zdjęć. Nie mamy jeszcze dokładnej daty ślubu, ale planujemy pośród tych trzech dat: 21.07, 28.07, 04.08. 2012. Może jakiś fotograf miałby ochotę złożyć ofertę i przedstawić mi swoje zdjęcia?
Polecam Ci Martę i Marcina Piekarskich. Małżeństwo. Facet-kamerzysta, Kobieta-zdjęcia. Przecudne jak dla mnie. Siostra miała ich na swoim weselu i nie zaluje.
Pokaż zdjęcia :)
A nie taka krypto reklama :P
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Marcelinka »

A żebyś wiedział że moge pokazać:P
wesoły_rolnik
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:35
Lokalizacja: Czerwin

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: wesoły_rolnik »

Marcelinka pisze:A żebyś wiedział że moge pokazać:P
Poka :) obcenimy :)
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Marcelinka »

To może umówimy się osobiście i ci pokaze. Zadecydowanie za duzo tego jest zebym to wysylala poczta itp.
wesoły_rolnik
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:35
Lokalizacja: Czerwin

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: wesoły_rolnik »

Marcelinka pisze:To może umówimy się osobiście i ci pokaze. Zadecydowanie za duzo tego jest zebym to wysylala poczta itp.
Narzeczona mi gardło przegryzie jesli będe ogladał zdjecia z obcymi kobietami ;)
Wybierz 8 najlepszych wg Ciebie ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Qrzysio »

Zmień narzeczoną.
natid
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2011, 22:06

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: natid »

w ubieglym roku bralam ślub,kamarzysta jak i fotografem byl Pan Sikorski z centrum fajny gosc i profesjonalista POLECAM
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: malykazio »

Podczepię się. Jakie są obecnie ceny zdjęć ślubnych i usług kamerzysty?
agusia5619
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2011, 13:41

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: agusia5619 »

Czytam tu i czytam i dalej nic nie wiem. Poszukuję kamerzysty, fotografa i zespołu najlepiej jako całość. Chciałabym mieć prawdziwą pamiątkę w postaci zdjęć. Nie mamy jeszcze dokładnej daty ślubu, ale planujemy 01.09. 2012. Może jakiś fotograf miałby ochotę złożyć ofertę i przedstawić mi swoje zdjęcia?
marcin szyszkowski
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 sty 2010, 19:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: marcin szyszkowski »

agusia5619 pisze:Czytam tu i czytam i dalej nic nie wiem. Poszukuję kamerzysty, fotografa i zespołu najlepiej jako całość. Chciałabym mieć prawdziwą pamiątkę w postaci zdjęć. Nie mamy jeszcze dokładnej daty ślubu, ale planujemy 01.09. 2012. Może jakiś fotograf miałby ochotę złożyć ofertę i przedstawić mi swoje zdjęcia?
Hmm, to trzeba się chyba pośpieszyć, bo potem z terminami będzie problem:(
http://www.profphoto.pl - fotografia ślubna
mic
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 06 sty 2011, 19:34

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: mic »

........
ODPOWIEDZ