dobry lokal na chrzciny

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
kika
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:00

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: kika »

a ja polecam NAD NARWIĄ.
dobre jedzenie, miła obsługa, ciekawa lokalizacja.
Blisko od klasztoru i fary, oraz rzeki można wyjść z rodziną na krótki spacer wzdłuż rzeki.
lokal ładny i zadbany z tarasem ze stołami i parasolami.
dobry na miesiące letnie.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: behindblueeyes »

Dobra lokalizacja, Kika. Fajny lokal i w ogóle. Ciekawie tam jest. Mam tylko jednak uwagę, po ostatniej przygodzie. Szwagier na chwilę spuścił z oka potomstwo. Za chwilę wskakiwał za dzieckiem do Narwi. Nie żartuję. Było to jakiś czas temu.
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Laura »

Ja napiszę, kogo nie polecam. Nie polecam ABC, moim zdaniem zostałam oszukana. Chodzi o ilość wypitych napojów. Policzono mi, że moi goście( 20 osób) wypili napoje za 700zł. W ciągu 2 godzin? Bez alkoholu. Nigdy więcej tam imprez.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: behindblueeyes »

Laura, wyżej pisałem o podobnym przypadku, między wierszami.. :wink: Nad tym nie zapanujesz. Ludzie mają przeróżne pomysły. A weź powiedz im, jeszcze, że płacisz za każdą butelkę, np. Coca Coli. Pamiętam do dziś, ile takich butelek poszło w czasie jednego niedużego przyjęcia weselnego, i tylko na moją głowę. Właśnie w Kuglu. To ja już sobie wyobrażam rachunek, jaki wystawiono na wszystkich. Mimo, że ja sam osobiście oszczędzałem, bo wiedziałem, że każdy napój jest doliczany do rachunku. To najbardziej nietrafiony pomysł z organizowaniem uroczystości, gdzie nie można brać swoich napoi.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Qrpiana »

szilka11 pisze:Szukam lokalu do wynajęcia (chcę aby moja kucharka gotowała) do zorganizowania chrzcin. Jeżeli znacie jakiś fajny i godny polecenia lokal to napiszcie.

Wiem, że to już miesiąc po tym zapytaniu i pewnie nie aktualne ale tak dla przyszłych poszukujących. Jeżeli macie kucharkę i potrzebujecie tylko lokalu to mogę polecić salę nad Avalonem. Ceny za wynajm przystępne, dodatkowo zabezpieczają zastawę <talerze itp> Jest tam także kuchnia więc nie ma problemów z podgrzaniem potraw.
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: arletka123 »

szukam lokalu na chrzciny na okolo 50 osob co polecacie ?
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: sKaLpeL »

ostatnio robiłem w Augustyniaku przy PGO i byłem bardzo zadowolony, jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła. Piękna sala i w dodatku ciepło na sali (często na dużych salach weselnych w okresie jesienno-zimowym jest po prostu zimno bo nie ogrzewają za dużo) dodatkowo dostępny pokój gdzie można przebrać i nakarmić najmniejsze dzieci.
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: lalka »

LUNA KSIĘŻYCOWA PRZYSTAŃ w GRABOWIE
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: ikea888 »

Witam odświeżam temat, szukam sali na chrzciny na wiosnę na 50 osób, może Wioletta? Prosze o aktualne opinie i ew. ceny
aga4292
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2014, 12:08

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: aga4292 »

tylko nie Wioletta...miałam mieć tam wesele. szefowa porażka,nie da się z nią dogadac,jesli niedaj boże coś uszkodzisz,zwykły talerzyk za 10 złoty płacić 100.. rodzina też odradzała bo jedzenie okropne.
Kugiel ,Augustyniak
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry lokal na chrzciny

Post autor: Qrpiana »

Nie wiem, jak rozliczane są kwestie zniszczeń, ale co do obsługi czy jedzenia - jest na wysokim poziomie. Dziewczyny kelnerki dbają o gości i czyste nakrycia. Spodobało mi się, że gdy zmieniają zabrudzoną zastawę to zbierają wszystkie talerze i nowo rozstawiona zastawa jest u wszytskich taka sama (ten sam komplet)
ODPOWIEDZ