makijaż i fryzura na ślub

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: glubcio »

mnie malowala pani monika bylam bardzo zadowolona podam telefon 504 811 797 moze sie komus przyda
colmikro
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2010, 17:45

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: colmikro »

na makijaż polecam iść do Pani Ewy w salonie VERNIS , super robi makijaż a i paznokcie również super maluje.
EdytaiPrzemek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2011, 18:49

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: EdytaiPrzemek »

Na ślub nie polecam makijażu w Galaxy w handlowcu:/ Jestem strasznie zawiedzona i zła. Pani Elwira ma już chyba w zwyczaju robić ciemne makijaże, idąc tam od razu prosiłam o coś delikatnego, oczywiście w trakcie malowania nie mogłam sie oglądać, a po... od razu mówiłam że jest za ciemny, że źle się w takim czuję no ale Pani Elwira namawiała, że jest na prawdę ładnie, że taki mocniejszy makijaż ładniej wygląda na zdjęciach itp itd więc "głupia" posłuchałam rady "ekspertki". Teraz jak oglądam siebie na zdjęciach jestem załamana, a wszyscy mówią że wszystko było cudnie, miło wspominają wesele, zachwycają się suknią, fryzurą no i mówią o jedynym minusie - niezbyt ładnym makijażu! Po prostu super... chciałam aby wszystko było idealne i mogę powiedzieć że wszystko takie było, prócz mojego makijażu, nim popsułam wszystko:(
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: agrafka111 »

Wracam do tematu. Może macie jeszcze jakieś fryzjerki?
blondyna123
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 cze 2011, 12:05

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: blondyna123 »

Ja osobiście polecam fryzjera Qualitum koło Halika
endorfina
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:58

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: endorfina »

a co sądzicie o p. D. Chodkowskiej ??
giovanna
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 lip 2012, 23:06

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: giovanna »

Makijaż - tylko Ewa z Vernisu - od lat ta sama i jak dla mnie najlepsza. Jedynie nie należy jej pouczać - ja zawsze mówię - rób jaką msz wizję i ....... jeszce nigdy się nie zawiodłąm . SUUper!
matushka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2012, 13:27

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: matushka »

Studio Image - p. Kasia Krzyna

Poszłam do niej bez próbnego czesania, pare osób mi ją wcześniej polecało i rzeczywiście bardzo fajnie mnie uczesała na ślub!

Polecam jako fryzjerkę (atmosfera wew. salonu już jest mniej ciekawsza ale nie można przecież mieć wszystkiego ;)

Tylko wcześniej się zapisujcie bo ma dłuuuugie kolejki.
MilAa
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2012, 14:18

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: MilAa »

Pytanko: ile czasu przed ślubem, trzeba rezerwować fryzjerkę i kosmetyczkę?:) i jeszcze powiedźcie mi dziewczyny czy jak szłyście do fryzjerki/kosmetyczki to z jakąś konkretną wizją czy raczej zdać się na pomysł profesjonalisty???:)
Dzięki za odpowiedź:)
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: Qrpiana »

Jeżeli fryzjerka czy wizażystka jest z tych obleganych to lepiej sporo wcześniej zaklepać termin wizyty u niej. Z resztą skoro wiesz na którą masz być w kościele to co stoi na przeszkodzie by nawet na 2m-ce wcześniej umówić się na wizytę. A kwestia wizji makijażu i uczesania. Ja za każdym razem jeszcze na kilka dni przed tym ważnym dniem idę do fryzjerki ze swoją sukienką i ona wtedy zaczyna już myśleć jakie uczesanie będzie pasowało, i co ewentualnie mam jeszcze dokupić (ozdoby, kwiatki).
Z resztą lepiej i do jednej i do drugiej umówić się na próbne czesanie i makijaże. Fakt to kosztuje dodatkowo, ale dzięki temu Ty będziesz miała wstępne wyobrażenie o tym jak będziesz wyglądała w dniu ślubu. Pamiętaj też o jednym - ciężko jest uczesać dwa razy identyczną fryzurę. Dlatego ta próbna i ta weselna mogą być troszkę różne.
elinka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2013, 19:28

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: elinka »

Witam:)
Jestem w temacie na świeżo, więc mogę coś podpowiedzieć:)
A więc makijaż robiłam u p. Sylwii Skrzypczak i byłam bardzo zadowolona:)makijaż był perfekcyjny, wszystko super się trzymało.Makijaż był właśnie taki jaki sobie wyśniłam:) gorąco polecam
Kwiaty zamawiałam na ul.Hallera 6 i również byłam z nich bardzo zadowolona były dokładnie takie jakie chciałam, kwiaty dla rodziców też były cudowne i bardzo długo zachowały świeżość:)
Paznokcie zaś robiłam u pani Anity i też byłam bardzo zadowolona z reszta do dziś mi się jeszcze trzymają:)
Pozdrawiam
ja2
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2013, 15:42

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: ja2 »

ile kosztuje makijaz slubny u pani Sylwii Skrzypczak?
i makijaz wieczorowy?
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: makijaż i fryzura na ślub

Post autor: arletka123 »

poszukuje fryzjerki i makijazystki slubnej , ktora polecacie ?
ODPOWIEDZ