Zespół ATEST

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Anro
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2009, 11:53

Zespół ATEST

Post autor: Anro »

Czy ktoś był na weselu gdzie grał zespół Atest? Proszę napiszcie swoje opinie.
Nenka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 07 maja 2008, 10:36

Re: Zespół ATEST

Post autor: Nenka »

ja byłam na takim weselu i bardzo mi się podobało. chciałam żeby grali u mnie na weselu ale jednak wybrałam inny zespół i nie żałuję :) Atest gra ładnie ale nie potrafią rozruszać gości...
lexu
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2009, 16:42

Re: Zespół ATEST

Post autor: lexu »

Ja byłam wczoraj na weselu w Olimpii gdzie grali i wybawiłam sie za wszystkie czasy :) A i tak poza tym to bardzo mili ludzie.
RokTex
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2008, 13:26

Re: Zespół ATEST

Post autor: RokTex »

Nie słyszałem tego zespołu, ale znam ich stronę: http://www.zespolatest.pl
Anro
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2009, 11:53

Re: Zespół ATEST

Post autor: Anro »

Dziękuję za odpowiedzi i czekam na więcej opinii. Stronkę ich znam. Gdzies wyczytałam , że grywali w piątki w hotelu Nad Narwią, ciekawe czy jeszcze grają. Ja juz ich zaklepałam na ślub- mam nadzieję , że zarówno my jaki i goście będziemy z nich zadowoleni.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zespół ATEST

Post autor: Qrzysio »

Byłem na weselu z tym zespołem i mszę powiedzieć, że zabawa była przednia. Wspomnienia super, zwłaszcza, jeśli brało się udział w konkursach typu... kareta :)
mrówka
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zespół ATEST

Post autor: mrówka »

Witam. Prawi rok temu zespól Atest gral na moim weselu:) Ja i goście (chyba!) byli baaardzo zadowoleni:)Graja na zywo i wszystko, wiec kazdy znajda cos dla siebie:) Kiedys czytałam ze robia czesto przerwy i to mnie troche wystraszylo jak juz ich zaklepalam, ale to nie prawda.. Poprostu graja cale piosenki tak jak sa w oryginale, nicnie skracaja wiec moze sie tak wydawac ze 5 piosenek i przerwa na "lyk wody" :P Do tego nie pija, dalismy im dopiero po oczepinach jedna butelke ale chyba nawet jej nie tkneli:) Co do piatkow Nad Narwia to nie jestem pewna na stowe ale chybajeszczetam graja od 20.00:) Mozna isc i samemu sie przekonac:)
A tak z ciekawości ile teraz biora za wesele? Rok temu płaciłam 2000 :)
Anro
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2009, 11:53

Re: Zespół ATEST

Post autor: Anro »

w tym roku biorą 2500, pewnie zależy gdzie mają jechać...
ODPOWIEDZ