ceny alkoholu

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
kanisia
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2009, 13:07

ceny alkoholu

Post autor: kanisia »

hej mam do was prośbę powiedzcie mi proszę gdzie jest jakaś dobra hurtownia alkoholi w ostrołęce i jakie mniej więcej mogą być ceny wódki nie drogiej ale dobrej. znajoma robi małe party weselne i jak to przystało trzeba mieć 0,5litra na parę. chodzi o to żeby nie przepłacić bo to mała impreza po co ma sie zmarnować.
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: ceny alkoholu

Post autor: baryłka »

Hurtownia jest na przeciwko "Augustyniaka", niedaleko "Benzolu".
Co do cen, to wiem, że litrowa "Wyborowa" kosztuje ok. 32 zł.
kanisia
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2009, 13:07

Re: ceny alkoholu

Post autor: kanisia »

dzięki wielkie. gdybyś się czegoś dowiedział na ten temat to napiszesz mi?? proszę :D
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: ceny alkoholu

Post autor: baryłka »

Jestem płci żeńskiej, ale mniejsza o to :).
Niestety bardziej nie mogę Ci pomóc. W Ostrołęce jestem raz na miesiąc na weekend. Proponuję wybrać się tam i popytać albo znaleźć nr telefonu. Moja pomoc kończy się na tym etapie.
Pozdrawiam.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: ceny alkoholu

Post autor: hempgru »

kanisia pisze:hej mam do was prośbę powiedzcie mi proszę gdzie jest jakaś dobra hurtownia alkoholi w ostrołęce i jakie mniej więcej mogą być ceny wódki nie drogiej ale dobrej. znajoma robi małe party weselne i jak to przystało trzeba mieć 0,5litra na parę. chodzi o to żeby nie przepłacić bo to mała impreza po co ma sie zmarnować.
Ty do hurtowni idziesz po te 1 pol litra? czy dla wszystkich?
dzwiedziu
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2008, 17:04

Re: ceny alkoholu

Post autor: dzwiedziu »

Mam wesele i chcę zrobić takie coś jak podziękowania dla gości, chciałbym kupić wódkę dla nich ale jak najmniejsze butelki i moje pytanie jakie są najmniejsze butelki czy 0.1 czy są jeszcze mniejsze???
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ceny alkoholu

Post autor: Qrzysio »

Mniejszych niż 100ml nie widziałem. Można kupić w całych takich jakby paletkach ofoliowanych. Jest duży wybór.
RaulDeChagny
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwie 2009, 18:08

Re: ceny alkoholu

Post autor: RaulDeChagny »

Ja kupowałem dzisiaj w Alti na Granicznej. Za wyborową 0,5 zapłaciłem 19,77zł. Do tego dostałem mały upust na wina. Generalnie polecam tą hurtownię. Miła pani znająca się na alkoholach i potrafiąca doradzić co najlepiej kupić jednocześnie nie przepłacając.
ODPOWIEDZ