DJ Chris

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
mocca_88
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2009, 18:21

DJ Chris

Post autor: mocca_88 »

Czy ktoś się orientuje jak ten DJ prowadzi imprezy? Polecono mi go, podobno jeden z lepszych w regionie.

Darujcie sobie komentarze, ze żaden DJ nie zastąpi zespołu. Bo naprawdę wolę oryginalną muzykę, niż rock 'n' rolla czy muzę lat 70. w wykonaniu kiepskich kastratów...
pionkio
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2009, 6:09

Re: DJ Chris

Post autor: pionkio »

mocca ja widziałem tego dj-a już dwa razy w akcji. Raz w Zielonym Zakątku a ostatnio w Augustyniaku. Moim zdaniem rewelacja. Potrafi naprawdę poderwać ludzi do zabawy.

Pozdrowionka

PINIO
kamala
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2009, 12:28

Re: DJ Chris

Post autor: kamala »

Ostatnio DJ Chris gral na moim weselu. Bylismy bardzo z niego zadowoleni. Swietnie rozruszal impreze, non stop ludzie sie bawili.Goscie chwalili muzyke. Nie robil dlugich przerw, nie bylo ciszy jak w przypakdu zespolow czesto. Konkursy ktore organizowane byly zabawne,nie krepujace dla gosci no.z podekstem erotycznym lub zmuszajace do duzej ilosci picia alkoholu. Nam bardzo pasowal sposob prowadzenia imprezy. Duzy pozytyw :) Polecamy
mocca_88
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2009, 18:21

Re: DJ Chris

Post autor: mocca_88 »

Dzięki wielkie!
grzegorz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2009, 23:36

Re: DJ Chris

Post autor: grzegorz »

Jeden z lepszych DJ'ów z jakim się spotkałem. Potrafi zachęcić wszystkich gości do tańca, humorem, dobrą muzyką i kulturalnymi zabawami. Z czystym sumieniem polecam na wesele, na pewno wszyscy będą zadowoleni i długo zapamiętają udaną imprezę z DJ CHRIS...
tusiolinka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2011, 18:40

Re: DJ Chris

Post autor: tusiolinka »

Czy może u kogoś z was grał dj Jacek?? Może jakię opinie na jego temat?
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: DJ Chris

Post autor: arletka123 »

jakie sa aktualne opinie o dj chris ?
ODPOWIEDZ