Wodzirej na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
BBandBS
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2009, 10:13

Wodzirej na wesele

Post autor: BBandBS »

Witam serdecznie

Poszukuje wodzireja na nasze wesele w lipcu. Mamy juz zespol wybrany i chcieli bysmy aby prawdziwy wodzirej poprowadzil wesele. Jak by ktos mial namiary to prosze bardzo o przeslanie.

Pozdrawiam
BB&BS
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: szuakmy wodzireja na wesele

Post autor: Infom »

a co czujesz ze drewno przyjdzie na wesle? te wodzireje to daj spokoj na sile beda podchodzic i wypychac ludzie to bez sensu kazdy sie zrazi i predzej wyjdzie Ci z wesela niz wyjdzie się bawić, kto bedzie chcial to i tak wyjdzie sie pobawić a kto nie bedzie chcial bedzie wolał posiedziec
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: glubcio »

tego dj ja osobiscie nie polecam no moze na wieczor kawalerski ale musi byc duzo alkoholu zeby zabawil was -nie wiem ale to chyba on sam pisze o sobie takie superlatywy bo z naszego stolika na weselu wszyscy byli bardzo niezadowoleni a kwestia wodzireja to super sprawa ale najlepiej jak w skladzie zespolu jest wodzirej bo wtedy nie ma zgrzytów miedzy nimi
DJ Chris
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2009, 12:54

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: DJ Chris »

Dzień dobry

Panie glubcio proszę podać datę oraz miejsce przyjęcia weselnego, na którym rzekomo Pan się tak źle bawił ... bo podejrzewam, że konkurencja nie może znieść faktu, iż mój kalendarz imprez jest już prawie zamknięty na przyszły rok. Dodam, że celowe szkalowanie czyjejś działalności jest karalne a internet wbrew pozorom nie jest miejscem anonimowym.
Czekam na odpowiedź z niecierpliwością

PS nie zwykłem wypowiadać się pochlebnie na swój temat, użytkownik mocca to mój klient, którego nie prosiłem o wpis na tym forum, a uczynił to widocznie z własnej potrzeby (przy okazji pozdrawiam Cię Asiu)
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: glubcio »

mam prawo do wlasnego zdania na temat Pana grania a wesele ktore Pan prowadzil bylo w maju chyba 27
mkmka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2010, 22:12

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: mkmka »

Na moim weselu w lipcu również grał Pan Krzysztof i zrobił to rewelacyjnie, naprawdę polecam!!!
Awatar użytkownika
Kamil
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:11

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: Kamil »

Tylko Dj Chris :) bez dwóch zdań :)
Moje portfolio zapraszam
http://kamilzieba.flog.pl/pf/
justynaimarcin
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2011, 22:08

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: justynaimarcin »

Witam miałam na weselu wodzireja i muszę powiedzieć że w pełni jestem zadowolona z jego usług. Każdy był zadowolony a goście weselni po prostu szaleli na parkiecie i każdy kogo by nie zapytał był zadowolony. Dlatego polecam Pana Rafała ponieważ jestem pewna że sprosta państwa oczekiwaniom tak jak moim. a to e-mail do Pana Rafała oka.naglosnienie@onet.pl
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za udaną imprezę
Justyna
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: Qrzysio »

Polecam DJ Chrisa. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jak bardzo rozkręcił zabawę na weselu.
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: ladybird »

u mnie też grał DJ Chris, jest świetny, płacisz jak za DJ-a, a zabawę masz jak z zespołem!
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: aj_em22 »

u mnie chris nie gral, ale chcialam-byl juz zajety. polecala nam go Pani Augustyniak u której zamowilismy sale.
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: arletka123 »

dobrze jest brać wodzireja na wesele (do zespołu) czy to może całkiem niepraktyczne ?
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: Wodzirej na wesele

Post autor: sudoku »

Są zespoły które same prowadzą wesela tak jak wodzirej. Wystarczy podzwonić, popytać, obejrzeć płyty z wesel. Po co przepłacać?
Życzę udanych poszukiwań.
ODPOWIEDZ