zespół Echo

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
asystentka
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:05

zespół Echo

Post autor: asystentka »

napiszczi proszę co sądzicie o tym zespole
dzięki
edyta5
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2010, 18:47

Re: zespół Echo

Post autor: edyta5 »

Witaj,
chcialabym wynajac zespol ECHO na swoje wesele, lecz nigdzie nie moge uzyskac opini na ich temat. Dodatkowo zespol niestety nie chce udostepnic jakichkolwiek nagran... co jest uwazam smieszne. Ciezko jest podjac decyzje na podstawie kilku utworow umieszczonych na stronie internetowej.
Bardzo prosze jakiekolwiek informacje na ich temat jezeli cos wiesz.
peonia
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2008, 19:59

Re: zespół Echo

Post autor: peonia »

...
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2011, 20:21 przez peonia, łącznie zmieniany 3 razy.
stepnos14
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2010, 10:48

Re: zespół Echo

Post autor: stepnos14 »

Proszę nie generalizować wszystkich zespołów w ten sam sposób,bo sama jestem wokalistką w pewnym zespole i u nas żaden z chłopaków nie pije w ogóle,bo my traktujemy to jako pracę,a w pracy jak wiadomo się nie pije!
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: zespół Echo

Post autor: dzinda90 »

grali u nas, i na dwóch weselach znajomych. jedna uwaga. nie dawajcie im pić! u nas "widocznie" napił się jeden. reszta się trzymała że nie było widać aby byli pijani :D ale pan z akordeonem zwrócił uwagę na siebie wszystkich gości. chłopcy i pani dostali butelkę od nas, ale że była ogólno dostępna beczka z piwem to prócz wódki żłopali piwko. później dostali drugą butlę, którą ich "bos" schował. ale skoro stan akordeonisty był jaki był więc wnioskuje że długo w schowku nie posiedziała. i tak też było na innych weselech. ale chciliśmy być mądrzejsi i dozować im wódkę to raczyli się piwem. jeszcze jedno, miała być Pani Agnieszka na wokalu, co potwierdzał Pan Roman niedługo przed weselem, a na sali przywitała nas jakaś inna kobitka. powiem ze serce mi zabiło mocno, z obawy o jej głos, ale mile mnie zaskoczyła. sam pan roman się rano przyznał że agnieszka już jakiś czas nie śpiewa. granie super, gościom i nam się podobało. byle nie te picie. tyle mojej opinii na temat echa.
colmikro
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2010, 17:45

Re: zespół Echo

Post autor: colmikro »

zgadzam się z dzinda90 co do picia , u nas tez było tak że mieli nie pić a sami brali sobie browary i to mi się bardzo nie podobało bo było inaczej ustalone, i jeszcze co mi się nie podobało jak grali u nas że robili za duże przerwy i wyglądało to tak jakby nie byli przygotowani co mają grać, i oczepiny też nie za fajne. Co do grania i śpiewania nie mieliśmy zastrzeżeń.
mic
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 06 sty 2011, 19:34

Re: zespół Echo

Post autor: mic »

Przede wszystkim które ECHO. z OSTROŁĘKI CZY Z MAKOWA
colmikro
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2010, 17:45

Re: zespół Echo

Post autor: colmikro »

Mi chodzi o zespół Echo z Ostrołęki.
ODPOWIEDZ