Zielony Zakątek - opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
marta1
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 9:12

Zielony Zakątek - opinie

Post autor: marta1 »

chciałabym poznać wasze opinie o sali weselnej Zielony Zakątek w Susku Starym: co wam się podobało, a co nie?
kokoszka
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2008, 23:37

Re: zielony zakątek

Post autor: kokoszka »

Ja tam miałam swoje wesele we wrześniu 2009 i muszę szczerze przyznać, że nie było nic na co mogłabym narzekać. Było super, goście się dobrze bawili i myślę, że jest to sala godna polecenia!!!Jeśli chodzi o jedzenie to raczej nikt nie narzekał więc chyba było dobre, obsługa też ok. Gdybym jeszcze raz wychodziła za mąż to chyba też tam zrobiłabym wesele.... :)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Zielony Zakątek - opinie

Post autor: Michał »

Byłem tam na weselu w ubiegły roku i w zasadzie wszystko było w porządku oprócz jednego przesolonego i to bardzo dania. Do reszty nie ma się co czepiać. Sala ładna, obsługa w porządku i reszta jedzenia też ok.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zielony Zakątek - opinie

Post autor: Qrpiana »

Na sali pomieści się spokojnie 120-140 osóbek. Obsługa bez zarzutu - dziewczyny szybko i sprawnie uwijały się z talerzami. Dbały doskonale by brudne talerze szybko zmieniały się w czyste. Jedzenie - dobre i spore porcje (strogonow z sobotniego wesela - doskonały :))
marta1
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 9:12

Re: Zielony Zakątek - opinie

Post autor: marta1 »

Dziękuje wszystkim za opinie . Mnie też tam się podoba, wkrótce tam też będzie moje wesel:)
ODPOWIEDZ