Dom Przyjęć u Chrzanowskich

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
isia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2010, 22:47

Dom Przyjęć u Chrzanowskich

Post autor: isia »

Bardzo was proszę o opinie na temat domu weselnego u Chrzanowskich w Rzekuniu. Zamówiłam u nich wesele, ale ostatnio ciągle słyszę złe opinie na temat jedzenia. Byłam tam 2 lata temu i wszystko było ok, podobno już nie jest. Bardzo was proszę o opinie, bo może powinnam znaleść inną salę?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dom Przyjęć u Chrzanowskich

Post autor: Qrzysio »

Byłem niedawno (to nie było wesele) i zauważyłem straszny zamęt. Jedzenie normalne. Może dlatego, że późno przyszedłem dostałem chłodny rosół, ale specjalnie nie narzekałem. Odnośnie jedzenia to nic nadzwyczajnie dobrego, ale i nie było na co narzekać.
Co najwyżej zamęt w obsłudze, bardzo widoczny.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Dom Przyjęć u Chrzanowskich

Post autor: robertdeniro »

Zorganizowaliśmy w tym Domu Przyjęć uroczystość rodzinną. Było to jakiś czas temu i mieliśmy swoją kucharkę, więc jedzenie było takie jak chcieliśmy. Jeśli chodzi o wyposażenie lokalu, to jest tam stanowczo za mało miejsca. Ciasno, mało miejsca na tańce, kiepsko ustawione stoły sprawiają, że trzeba się przeciskać, uważając przy tym, żeby kogoś nie zaczepić.
Gość33
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2011, 23:48

Re: Dom Przyjęć u Chrzanowskich

Post autor: Gość33 »

Witam
Tak się składa że byłem w tym lokalu na przyjęciu komunijnym. Jedzenie nie rewelacja , wszystko w minimalnych ilościach. Po trzech godzinach zostaje pusty stół ( nikt absolutnie nic nie dostawia i nie dokłada). Oszczędzają na wszystkim .
Wspomne jeszcze iż cena za osobe wynosiła prawie 100 zł ( za przyjęcie komunijne)
Nie polecam i odradzam
ja85
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 11 gru 2010, 22:22

Re: Dom Przyjęć u Chrzanowskich

Post autor: ja85 »

Musieli być jacyś żarłoczni goście xD Byłem tam parę razy i nie zdarzyło się żeby był pusty stół. Co do jedzienia to całkiem całkiem ( ale wiadomo, że każdy ma swój gust i jednym smakuje a innym nie-kwestia smaku)
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Dom Przyjęć u Chrzanowskich

Post autor: kasia pelasia »

Byłam na weselu i było ok, ale bez rewelacji, tak standardowo, ale to było w 2009 r., na komunii w 2010 r. również spoko. Teraz podobno ma to ktoś nowy i nie znam opinii.
ODPOWIEDZ