Nauki przedmałżeńskie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
asystentka
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:05

Nauki przedmałżeńskie

Post autor: asystentka »

witam pilnie poszukuję miejsca gdzie można odbyć Nauki Przedslubne z góry dz. za podpowiedź:)
kotywbutach
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2009, 18:16

Re: NAUKI PRZEDŚLUBNE

Post autor: kotywbutach »

Najlepiej to idź do swojej parafii i tam się dowiesz. Zazwyczaj takie nauki organizowane są przy kościele. Poinstruują Cię tam. Jeśli jesteś z Fary to spotkania z księdzem odbywają się w chyba w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godzinie 16, a z Panią z poradni w każdy czwartek.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Nauki przedmałżeńskie

Post autor: elfik »

Forum zazwyczaj jest źródłem przeróżnych opinii, od porad masz Dylematy Agaty w TO. Sama nie widzę jakiej porady udzieliłaś oprócz "prostowania po swojemu" moich poglądów, co też nie jest na temat.

Wybacz, jesli Pani, która mnie "uczyła" sama nie wiedziała zbyt wiele w tym temacie, to po co się do tego zabierała?

Rozumiem jaką postawę przyjmuje Kościół i nie zgadzam się z nią. Gdyby do ślubu szli tylko ci, co żyją w 100% z nauką Kościoła, to pewnie połowa żyłaby w nieformalnym związku ;) Nie "walą" (walić można pięscią w stół) mnie jego poglądy, tylko niektóre nie są dla mnie.. I tyle. Ślubu nie brałam, bo "jest taka moda", a z miłości.

Sorry, za OT
asystentka
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:05

Re: Nauki przedmałżeńskie

Post autor: asystentka »

dzięki za odpowiedzi
asystentka
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:05

nauki przedmałżeńskie

Post autor: asystentka »

Czy ktoś może potwierdzić czy w Klasztorze są nauki w piątki o 17.15 będę bardzo wdzięczna chodzi mi o te nauki z planowania rodziny dzięki
asystentka
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:05

Re: nauki przedmałżeńskie

Post autor: asystentka »

ewentualnie namiary na osobę która je prowadzi trochę mi spieszno bo mało czasu mi zostało:)
panna
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2010, 10:41

Re: nauki przedmałżeńskie

Post autor: panna »

Witam
Nauki przedmałżeńskie są w Klasztorze w każdy piątek o godzinie 17.00
asystentka
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:05

Re: nauki przedmałżeńskie

Post autor: asystentka »

dzięki
ODPOWIEDZ