Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
colmikro
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2010, 17:45

Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: colmikro »

Proszę o opinie na temat sali bankietowej Alicja. Co sądzicie o tej sali?
justys0986
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2008, 10:25

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: justys0986 »

ja mialam tam swoje wesele 3 lata temu i było super
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: agrafka111 »

Byłam tam 2 razy na weselu i było dosyć fajnie. Jedyna wada to dość mały parking i (bynajmniej wtedy nie było bo nie wiem jak jest teraz) brak klimatyzacji. Podobno sie troche rozbudowali, przedtem sala idealna na 150 osob.
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: fermik1987 »

A mi się tam nie podoba,za mała ta sala jest a w szczególności parkiet,byłem tam w grudniu i nie zaciekawie wspominam tam wesele....Z jedzeniem to skromnie było na jednych stołach w 2 połowie imprezy były dane potrawy a na innych nie,zapewne kucharki zakosiły cos.Osobiscie nie polecam,pewnie na koszta patrzysz wybierając tam sale,wolałbym w augustyniaku robić wesele albo w borowiku a tam jest najlepiej :)
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: Olqaa »

Byłam 2 razy na tej sali było ok, jedzenie pyszne;) ale osobiście nie zrobiła bym tam swojego wesela.
mocca_88
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2009, 18:21

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: mocca_88 »

fermik1987 pisze:A mi się tam nie podoba,za mała ta sala jest a w szczególności parkiet,byłem tam w grudniu i nie zaciekawie wspominam tam wesele....Z jedzeniem to skromnie było na jednych stołach w 2 połowie imprezy były dane potrawy a na innych nie,zapewne kucharki zakosiły cos.Osobiscie nie polecam,pewnie na koszta patrzysz wybierając tam sale,wolałbym w augustyniaku robić wesele albo w borowiku a tam jest najlepiej :)
No tak, bankowo zakosiły. Jak kogoś o takie coś podejrzewasz to się zastanów człowieku co robisz!

Ja byłam rok temu. Parkiet jest spory, ale zależy na ile osób wesele- no i ile z nich tańczy. Jedzenie też smaczne. Bardzo fajna sala. Nawet przez moment żałowałam, że jej nie zamówiłam :) POLECAM!
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: fermik1987 »

Mi się tam kobieto nie podobało i tyle takie moje zdanie,Tobie pasowało ale mi nie,jak to mówią o gustach nie dyskutuje się,byłem już na niejednym weselu i są o wiele ciekawsze sale od tej i wcale nie droższe lub w zbliżonej cenie,może jesteś z Alicji i dlatego tak zachwalasz :devil: Jeśli chcesz mieć wesele z klasą rób w borowiku. :D
colmikro
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2010, 17:45

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: colmikro »

dziękuje za opinie :)
mocca_88
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2009, 18:21

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: mocca_88 »

fermik1987 pisze:Mi się tam kobieto nie podobało i tyle takie moje zdanie,Tobie pasowało ale mi nie,jak to mówią o gustach nie dyskutuje się,byłem już na niejednym weselu i są o wiele ciekawsze sale od tej i wcale nie droższe lub w zbliżonej cenie,może jesteś z Alicji i dlatego tak zachwalasz :devil: Jeśli chcesz mieć wesele z klasą rób w borowiku. :D

Nie, po prosu byłam na o wiele gorszych weselach :) Alicja zrobiła to profesjonalnie. Chociaż osobiście wybrałam inną salę, ale to już też z innego powodu :) Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: sKaLpeL »

co do kucharek to, pracuje tam jedna z najlepszych kucharek jakie znam i jest uczciwa więc akurat o kuchnie i jedzenie bym się nie bał
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: kasia pelasia »

Ja byłam tam na weselu w czerwcu br, było fajnie, jedzenie dobre, niczego nie brakowało. Tego dnia było bardzo duszno i klima spisywała się bez zarzutu.
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: margeritta »

hej
ja miałam własne wesele w alicji 3 lata temu
wesele było na 190 osób i było ok
jedzenie bardzo smaczne w porównaniu z niektórymi nowymi salami np renesansem albo hubusem nie do porównania
miła i profesjonalna obsługa
nie było się do czego przyczepić
a byłam tam też na weselu znajomych i też było ok,
pozdrawiam
sylvia26
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 02 paź 2013, 9:55

Re: Wesele w sali bankietowej Alicja-opinie

Post autor: sylvia26 »

Wg mojej opinii żadna rewelacja. Byłam w czerwcu 2013 r. na weselu na weselu kuzyna... Dania główne są ciepłe niektóre były nawet gorące (+) , przystawki nieudekorowane, raczej takie sobie ( -) . Dekoracja stołów - właściwie żadna - na stole, przy którym siedziało 28 osób stał 1 wazonik z kilkoma goździkami i 1 świecznik ... (ale rozumiem, że dekoracja jest dodatkowo płatna a młodzi może nie chcieli dopłacać więc dostali to co jest w standardzie - a standard jeśli chodzi oo dekorację stołów jak widać dość niski). Stół wiejski - słabiutko - ale tu też może młodzi organizowali we własnym zakresie.... mało i byle jak i byle co, bez jakichkolwiek regionalnych dekoracji.
Logistycznie ok. Dania główne na czas i ciepłe. Ocena za ogólne, całościowe wrażenie w skali od 1 do 6 to 4. Nie było źle ale i nie było świetnie... Ot, zwyczajna, trochę większa (150 osób) impreza. Na pewno nie było to super przyjęcie, które ma uświetnić jeden z ważniejszych dni w życiu i chyba nie warte pieniędzy, które zostały zapłacone za jego organizację...
ODPOWIEDZ