Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Anro
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2009, 11:53

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: Anro »

hej,
ja miałam swój ślub 3 tygodnie temu, więc mogę podzielić się na świeżo moimi spostrzeżeniami.

Paznokcie - Karolina Bednarczyk Studio Stylizacji Paznokci Ostrołęka, ul. Piłsudskiego 16 tel. 606910139

Fryzura - salon Metamorfoza - wykonanie p. Iwona

Makijaż - Dorota Chodkowska

Ze wszystkiego byłam bardzo zadowolona, więc te trzy Panie serdecznie polecam.

P.s.
Mam do sprzedania :
dwa welony-
jeden taki niewielki tradycyjny z kilkoma dżetami (jeszcze z metką) :)
drugi - typ "uciekająca panna młoda" :) użyty raz i to na krótko :)

Buty: w rozmiarze 39
satynowe ecru, czółenka z piękną kokardką
i drugie, kryte, na zmianę miałam - białe

Oraz coś dla Pana Młodego:
- krawat ecru - forma tradycyjna z butonierką.
- oraz nieużywany (jeszcze zapakowany) :) krawat kaskadowy - w kolorze ciemnego brązu- czekoladka ;) również z butonierką.

Jeśli ktoś bedzie zainteresowany zdjęcia mogę wysłać na email.
jaśka0075
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:55

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: jaśka0075 »

A ta pani Chodkowska to pracuje w salonie gdzieś czy tak poprostu "dorabia " i jak jest jej cena za makijaż ? :)
Anro
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2009, 11:53

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: Anro »

zapomnialam napisać o cenie, 100 zł za slubny makijaż.
To tak jak u większości.
jaśka0075
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:55

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: jaśka0075 »

Dzieki za podpowiedzi :) Faktycznie widac ze ta pani Chodkowska to raczej profesionalistka .. Tylko cen ehhh w wiekszosci tak sobie zycza chociaz w studio Maria jest za 70 ale nie slyszalam zadnych opini na temat makijazu w Mari.. A może wiek ktoś coś o salonie Afrodyta na kilinskiego ?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: elfik »

Anro pisze:zapomnialam napisać o cenie, 100 zł za slubny makijaż.
To tak jak u większości.
ale jaska nie pytała o ślubny makijaż, z postu wynika, że będzie gościem. Makijaż, który w nazwie nie ma słowa "ślubny" jest tańszy.

co do paznokci - te z bloga to nie są tej pani, zresztą napisała o tym na dole. Na naszej klasie widzę tylko, że przepiłowuje płytkę (ała). O ile umalować mogłabym się sama, to paznockie powierzyłabym komuś, kto nie zedrze ich pilnikiem :) Jeżeli chcesz mieć paznokcie tylko na jedno wyjście, to jest sens robić tipsy? Może lepiej przykleić sztuczne lub pomalować swoje u kosmetyczki (zrobić pełny manicure)? Krótkie i zadbane są ładniejsze niż źle zrobione tipsy, a przeczytałam, że nie chcesz wydać za dużo pieniędzy.

W Afrodycie podobno jest drogo - jeżeli chodzi o usługi frzyjerskie. Jednak nigdy tam nie byłam, to tylko ze słyszenia i nie miałam okazji się przekonac :)
jaśka0075
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:55

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: jaśka0075 »

Dokładnie bede gościem z tym że to bedzie sierpień czyli raczej upał. Sama dała radę bym się umalować lecz nie am aż tak dobrych kosmetyków a zależy mi by trzymał sie długo ..Co do paznokci też nie byłam pewna ale przyklejac nie bede bo z moim szczęściem albo "zgubie" jeden z nich lub połame ( taki mój urok :D ) a swoje paznokcie mam dość krótkie więc jeszcze neiweim . ale jak narazie Odpowiada mi pani chodkowska :) obejrzałam jej stronę i faktycznie bardzo ładnie maluje ;) Zostaje mi tylko fryzurka :?: hm.. o metamorfozie róże opinie słyszałam ale cóż cos trzeba bedzie wybrać
olifiaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:30

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: olifiaa »

Hej. Przeczytalam Twoje pytanie i zakladam konto zeby cokolwiek moc Ci napisac. Wiec...
Tez bylam ciekawa uslug u Pani Anity. Balam sie zaryzykowac bo zawsze jest strach no ale cena przemowila. I zostalam mile zaskoczona. Robilam juz u niej paznokcie, a ostatnio uzupelnialam i jestem zadowolona. Paznokcie nie sa grube wszystko jest rowne. Plytka wcale nie jest mocno starta. Z tego co wiem to wszyscy albo zdecydowana wiekszosc tak robi bo zeby wszystko sie trzymalo trzeba zmatowic plytke czy cos takiego. No i sporo ma klientek bo po mnie czekala juz jedna pani i jak mi robiono paznokcie to dzwonily 2 kolejne osoby i umawialy sie.
Co do reszty pan to szczerze mowiac nie wiem. Ja chodze do zaufanej fryzjerki jak sprobowalam 2 lata temu tak jest do tej pory. Zawsze cos wymysli nawet jak masz krotkie wlosy. Przyjmuje w handlowcu na 1 pietrze od strony podstawowki. Jakbys byla zainteresowana to odezwij sie podam Ci nr. Mozna u niej zrobic takze makijaz bo jest tam od tego dziewczyna. I ma super kosmetyki. Ja nie malowalam sie u niej ale slyszalam kilka opinii. Ostatnio nawet moja kolezanka-panna mloda malowala sie u niej i byla bardzo zadowolona. Mowila ze jakby chciala to moglaby w tym makijazu isc na poprawiny, tak sie trzymal.
Mam nadzieje ze co nieco pomoglam.

Pozdrawiam

Zapomnialam jeszcze dodac maly szczegol co do paznokci. Ta Pani robi tylko żele
werka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2010, 0:06

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: werka »

Cześć. Jeśli chodzi o makijaż to bardzo polecam ta panią jak wyżej. Makijaż trzyma się bardzo długo i jest wykonany profesjonalnie. Co do fryzurki to mam swojego fryzjera, też wzięłam tą panią z tego ogłoszenia i jest 100 % satysfakcji.
Pazurki robiłam sobie u pani Anity i bez strachu POLECAM gorąco !!! Cena z tego co ode mnie wzięła to 50 zł, paznokcie suuper! Cienkie, zgrabne, solidnie wykonane, umie dziewczyna doradzić :) multum ozdób do wyboru, efekt końcowy LUX, naprawdę solidnie i starannie wykonane, płytka nie jest spiłowana apsolutnie, lekko zmatowiona ale wszyscy tak robią, na blogu są jej pazurki wystarczy się wczytać, naprawdę polecam, długo się trzymają nawet jak sporo odrosną.
Co do tej jednej pani forumowiczki to nie można stwierdzić nic na oko jak się nie spróbuje !!! Ja spróbowałam i 10 pkt na 10 :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: elfik »

Zmatowić a przepiłować to "delikatna" róznica, warto o tym wiedzieć zanim zacznie się robić tipsy.. No, ale wybór jest Twój, to nie moje paznokcie oczywiście.

Uprzedzam pytania: ja paznokci nie robię. Jednak szkoda by mi było, gdybym po zdjęciu żelu moje paznokcie były cienkie jak papier - po przepiłowaniu właśnie. Chyba, że ta Pani podszkoliła się w tym temacie i bardziej uważa na pilink. Paznokcie rzeczywiście są ładne, ale ta czerwona płytka bardzo się rzuca w oczy. To moje zdanie.
werka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2010, 0:06

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: werka »

Ta pani od tipsów wie co robi bez obaw można się do niej wybrać, nie przepiłowuje płytki tylko matuje a pazurek nie jest cienki, ja po zdjęciu tipsów pomalowałam lakierem i lux, normalny pazurek.A gdzie na tych zdjęciach jest czerwona płytka ???? Nigdzie jej nie ma. Ja wypróbowałam i polecam gorąco.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: elfik »

Wybacz werka, że wyraziłam swoją opinię.. tak mi się zdawało, że jaska o to prosiła w pierwszym poście.. Nie zauważyłam, aby było napisane "przyjmuję tylko te pozytywne".

Płytka przepiłowana jest np. na drugim zdjęciu (na nk), tym z różowym brokatem. Widzisz czerwone placki na płytce? tak, to jest to. Zdjęcia wklejac nie będe, bo nie jest mojego autorstwa (i nie będzie, bo ja się paznokciami nie zajmuję).

Napisałam - tipsy ładne, ja jednak bym nie zrobiła u tej Pani. Zalezy mi na czymś więcej niż estetyka paznokci, tym bardziej, że kiedyś jedna pani spiłowała mi za mocno paznokieć... Widzę, że robi ładne kwiatki akrylowe,inne zdobienia, nie ma łopatek, dość ładna krzywa c itd.

To jest moja prywatna opinia i nie podważaj jej, proszę. Napisałaś swoją pochlebną i ok, jaska sama wybierze do kogo pójdzie, nie trzeba na siłę nikogo przekonywać.

ps. makijaż p. Chodkowskiej podoba mi się bardzo, bardzo mocno - sama chętnie umalowałabym się u Niej. Widać gołym okiem, że profesjonalistka. Na wszelki wypadek zapiszę sobie numer, może kiedyś się przyda.

EDIT: Jakby co, to ja nie wiem czy te, o których napisałam niepochlebną opinię,to autorstwa p. Anity, bo patrze, że tam nie wszystkie zdjęcia są Jej. Jedne z IKfu, inne z forum.. To tak na marginesie.
werka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2010, 0:06

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: werka »

"Witam w sierpniu wybieram się na wesele i chciała bym poprosić was o pomoc . Czy ktoś z was korzystał z usług tych pań ? "
"jak znacie kogoś bede wdzięczna o propozycje i uzasadnienie jej"

No no elfik jak widzisz powinien tu się wypowiadać ktoś kto sprawdził te panie a nie zobaczył fotki, ktoś to korzystał z usług tych osób, dopiero wtedy można wydać obiektywną wypowiedź.
Jeśli chodzi o te drugie zdjęcie z rzekomo przypiłowaną płytką to masz pecha bo to właśnie moje pazurki :) a ja nie miałam problemu z paznokciami typu bibułka! Raz miałaś spiłowane paznokcie u jakiejś innej pani i zaraz uważasz ze wszystkie tak robią. Na wielu forum są pazurki tej pani.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: elfik »

Nie wiem, które fotki są jej autorstwa a które nie, bo widze podpisy na zdjęciach jakiejś ilony, pysi, agi, mirijam, Katarzyny Kisielewskiej, a Anity nie widać.

Nie korzystałam z Jej usług, ale jaska spytała, która Pani robi ładnie i solidnie a tu gołym okiem widać, że.. zresztą, nie będę wypowiadać się już w tym temacie, widocznie pod adresem P. Anity można wysyłać tylko pełne zachwytu ochy i achy. Nie wolno skomentować, że robi coś źle, bo zaraz zostanie się zakrzyczanym.. a szkoda, czasami słowa krytyki się przydadzą..

niech jaska sama wybierze w czyje ręce odda swoje paznokcie, bez nachalnego namawiania w jedną stronę.
marta1
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 9:12

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: marta1 »

Witam,
12.06 brałam ślub więc jestem na bieżącą w tych sprawach . Gorąco polecam panią Kamile która pracuje w "Saloniku"fryzjerskim w Handlowcu obok sklepu komputerowego Plik. Pani Kamila malowała mnie już kilka razy nigdy się nie zawiodłam, makijaż długo się utrzymuje jest bardzo naturalny. Co dla mnie było najważniejsze nigdy nie mówiłam jak mam być umalowana Pani Kamila zawsze sama dobiera odpowiednie kolory.
Paznokcie miałam akrylowe, które w wykonaniu Pani Kamili wyglądają bardzo naturalnie.
jaśka0075
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:55

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: jaśka0075 »

Dzięki dziewczyny za wasze opinie :) bardzo mi pomogłyście a co do paznokci to jeszcze się nie zdecydowłam i rozumiem każda ma swoją opinie jeżeli chodzi o Pania Anitę jak narazie wiem ze makijaz Pani Chodkowskiej przypadł mi do gustu a i czy możecie powiedziec ile kosztuje make up u tej pani Kamili ? bedę wdzięczna :) Wiecie jak to jeest każda chce wyglądac wyjątkowo z tąd tyle u mnie rozterek ...Nie chce wprowadzać chaosu ale same przyznajcie lepiej chyba iść do kogos sprawdzonego .. :)
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: szamanka »

A ja korzystałam z usług Pani z ogłoszeń z Mojej Ostrołęki i nie byłam zadowolona. Malowała mnie 10min. guwnianymi kosmetykami,krótko się trzymał i wogóle nie skorzystam już z usług ogłoszenowych. Najlepiej to jak ktoś znajomy poleci. Zapłaciłam 50zł.i zamówiłam makijaż po raz pierwszy w życiu to i nie miałam doświadczenia.
jaśka0075
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:55

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: jaśka0075 »

A powiedz jakie to ogłoszenie było ?
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: szamanka »

Wiesz nie pamiętam jakie to było ogłoszenie. Pamiętam tylko,ze nr.tel.tej Pani kończył się trzema 6.
jaśka0075
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:55

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: jaśka0075 »

Dzieki wielkie za ostrzeżenie :D jak narazie czekam na kolejne opinie. Ale patrzę coś ciuchutko i niezbyt duże zainteresowanie jest tym wątkiem ...Dziewczyny śamiało dzielcie sie swoimi doświadczeniami . :) Piszzcie kogo polecacie a kto raczej odpada i dlaczego ;)
marta1
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 9:12

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: marta1 »

Witam , za makijaż u Pani Kamili zapłaciłam 50 zł. Dodam jeszcze że moja świadkowa miała malować się sama, ale gdy zobaczyła jak umalowała mnie Pani Kamila, też poprosiła o umalowanie( na szczęście akurat nie było jeszcze kolejnej klientki) Aha zapisać należy się ok 1mieś wcześniej. Polecam nie będziesz żałowała.
jaśka0075
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:55

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: jaśka0075 »

A możesz powiedziec gdxzie dokładnie jej zakład jest ? jaką ma nazwe bo tam w handlowcu jest tego parę ;)
marta1
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 9:12

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: marta1 »

Pani Kamila, pracuje w "Saloniku"jest to zakład fryzjerski. Obok jest sklep komputerowy PLIK ,przychodnia lekarzy rodzinnych I pizzeria.
jaśka0075
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2010, 12:55

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: jaśka0075 »

Hm...rzeczywiście ceny ma naprawdę przystępne . Dzieki za podopwiedzi ;)
mocca_88
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2009, 18:21

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: mocca_88 »

Polecam p. Sylwię Skrzypczak.

Jeśli nie chcecie mieć kiepskiego makijażu, jeśli chcecie mieć porządne paznokcie na dobrych kosmetykach, z pomysłem, a makijaż widoczny na zdjęciach to polecam z czystym sumieniem!

Makijaż wytrzyma płacz, wycałowanie przez rodzinę, całe wesele i jeszcze na poprawiny się nada :)
mocca_88
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 lip 2009, 18:21

Re: Maikjaż, Paznokcie , Fryzury WESELE ;)

Post autor: mocca_88 »

A! I nie polecam metamorfozy.

Fryzury zrobione naprawdę ładnie, ale co z tego jak zaczęła się rozwalać po wizycie u makijażystki więc na jakiś czas przed przywitaniem. W rezultacie jako tako dotrwała do końca... Natomiast pozostałym osobom rozwalił się jeszcze przed oczepinami. Fryzury naprawdę ładne, ale okazały się nietrwałe...
ODPOWIEDZ