Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
skarbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:11

Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: skarbek »

BARDZO PROSZE O NAJŚWIEŻSZE OPINIE O SALI "KWADRANS". W tym roku mam wesele na ul Stacha Konwy i ostatnio slysze negatywne opinie na temat jedzonka. Jeżeli coś wiecie, byliście ostatnio piszcie. Z góry serdezcnie dziękuje. Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu więc wiadomo, że zależy nam by był wyjątkowy. Proszę o szczere dopowiedzi
skarbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:11

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: skarbek »

Jeżeli wiecie też coś na temat zespołu Texonic to również możecie napisać.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: Michał »

Byłem tam na weselu jakieś trzy miesiące temu. Sala jest ok i obsługa też ale jedzenie faktycznie nie za ciekawe. Gorące dania w połowie były smaczne a w drugiej połowie nie doprawione. Jeżeli chodzi o kącik regionalny to były w nim najgorsze wędliny jakie kiedykolwiek jadłem - tłuste i bez smaku. Ogólnie bawiłem się bardzo dobrze. Jedzenie nie jest najważniejsze ale faktycznie mogłoby być lepiej.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: Infom »

postanowiłem napisać posta jak tylko zobaczyłem owy temat, ponieważ już od 2 lat co jakiś czas bawie się w tej sali weselnej i co rozmawiam z ludźmi to co 6 osobie smakuje jedzenie a mi właśnie nie, zawsze co tam jestem to jedzenie jest fatalne , nic przeważnie do siebie nie pasuję , cały czas jakieś kluski śląskie zimne są podawane że nie można tago zjeść, i nie przyprawione danie mięsne , wszystko wygląda tak jak by było robione w jednym kotle,w takim razie jeżeli chodzi o jedzenie to nie polecam już od 2 lat tego lokalu, a jezeli chodzi o zabawe to wiadomo liczy się zespół i towarzystwo a ja zawsze natrafiam na dobre tak więc zabawa jest udana
skarbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:11

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: skarbek »

Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi. Kurcze to nie fajnie !! Ale może jak porozmawiam z szefostwem to sie postarają. Powinno im zależeć na klientach. Może po weselach na których nie wszystko było ok nikt tego nie zglaszał i dlatego nie zwrócili na to uwagi????
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: Infom »

nie wiem czemu tak robią ale widzę , że to co było kiedyś czyli ponad 10 lat temu teraz nie wróci czyli stoły zastawione na bogato , teraz każdemu zalezy na kasie czyli młodzi płacą dużo a sale wesele wystawiają mało , zwróć uwagę na przystawki znajdujące się na stole w kwadransie jest tylko jedna surówka , wędliny 2 rodzaje gdzie wyglądem i wysuszeniem odmawiają zjedzenia ich, i zawsze jest jedna ryba napatroszona nie wiadomo czym i nikt tego nie rusza, z tego co mi wszystko smakowało to rosół na samym początku do wódki :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: Infom »

przepraszam nie surówka , a sałatka, surówki owszem były 2 czy 3 na talerzyku ale kwaśne jak by z poprzedniego wesela , zresztą bede w sobote w konkurencyjnej sali to porównam gdzie było lepiej.
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: fermik1987 »

Ja też słyszałem negatywne opinie na temat tej sali a dokładnie o jedzenie...ja polecam wyłącznie borowik jak na Ostrołękę ,sala porządna ,taras,las jest,jedzenie super,strzecha tez,moze troche drożej niż w innych salach ale płaci się za to co się chce,
skarbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:11

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: skarbek »

jak czytam te negatywne opinie to jestem coraz bardziej przerażona. Postanowiłam napisać e-maila do właścicieli "Kwadransu" co oni na to. Na razie nie mam odpowiedzi.
skarbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:11

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: skarbek »

a jak to jest z pokrowcami na krzeseła dlaczego trzeba za to dodatkowo placić i czy tak jest na większości sal?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: Infom »

tak jest wczędzie płaci się za dekolatorke ktora tez musi zarobić, ale bierz z pokrowcami bo bez będzie wygladało jak na szkolna dyskoteke
skarbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:11

Re: SALA BANKIETOWA KWADRANS_OPINIE Z 2010 R

Post autor: skarbek »

masz rację dzięki serdeczne. Ale będę się targować
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: Y@rosh »

nasuwa się powiedzenie że "Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza". Ja miałem tam swoje wesele rok temu i nie narzekam na jedzenie. Kotlety nie śmierdziały, sałatki też nie, ryby nie jadłem bo nie lubię, a flaczki były wyśmienite ;p. byłem tam również w tym roku na weselu, i jedzenie mi smakowało, a raczej nie zwracałem na to uwagi bo nie idzie się tam po to żeby żreć tylko się bawić i pić wódeczkę 8) tak że uwagi "nie dobre jedzenie" są żałosne bo jak pisałem, padliny nie podają i nie wybrzydzajcie koledzy i koleżanki bo was zaproszono. :faja:
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: Infom »

oj te " zaproszono" to różnie bywa, bo ty i tak płacisz za siebie :) w kopercie :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: Y@rosh »

ja tam zawsze daję pusta kopertę ..... hehehe :wink:
a_b_c
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2010, 11:46

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: a_b_c »

Witam wszystkich i przerażoną Pannę Młodą:)
Chciałam podzielić się swoją opinią aby trochę was uspokoić.
Jakiś czas temu mój brat miał wesele w Kwadransie, a potem ja:)) i jeśli chodzi o jedzonko to jak dla mnie wyśmienite! Świeżutkie, ładnie udekorowane, no i przede wszystkim stoły pozapychane:) Właściciele to bardzo mili i normalni ludzie, z którymi naprawdę można ustalić wszystko tak jak się chce. Co do sałatek czy surówek to wiadomo że każdy sam sobie wybiera menu i może akurat niektórzy chcieli jeden rodzaj "czegoś":) Ja jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie lepszego wesela:)) także lepiej jest porozmawiać z właścicielami i odwiedzić salę w dniu czyjegoś wesela żeby zobaczyć jak wyglądają np. stoły. Także udanej zabawy na weselu:)))
Pozdrawiam
kukier
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2010, 18:05

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: kukier »

"Byłem tam na weselu jakieś trzy miesiące temu. Sala jest ok i obsługa też ale jedzenie faktycznie nie za ciekawe. Gorące dania w połowie były smaczne a w drugiej połowie nie doprawione. Jeżeli chodzi o kącik regionalny to były w nim najgorsze wędliny jakie kiedykolwiek jadłem - tłuste i bez smaku. Ogólnie bawiłem się bardzo dobrze. Jedzenie nie jest najważniejsze ale faktycznie mogłoby być lepiej. " - Widzę , że konkurencyjne sale dają znać....
Otóż, byłem na weselu w Kwadransie i muszę powiedzieć, że lepiej zorganizowanego wesela nie widziałem - jedzenia ciepłe,b.dobre - muzyka super(chłopcy z placu Bema) + obsługa. Jeżeli będę urządzał wesele to tylko tam. Poza tym wydaje mi się ze samemu ustala się potrawy, a nie są narzucane z góry, wiec to jest raczej kwestia upodobań ;). Nie słuchaj tych śmiesznych ludzi,jak najbardziej polecam.
kamlo321
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2010, 20:41

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: kamlo321 »

Nigdy nie piszę na forum,bo brakuje mi czasu.Uważam,że robią to głównie ludzie młodzi,którzy nie maja za dużego doświadczenia jeśli chodzi o menu,zawsze to rodzice bardziej się na tym znają/bez urazy/.
Jeśli chodzi o Kwadrans to zamawiałam tam wesela dla trójki moich dzieci i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z jedzenia ,obsługi,dekoracji.Nie musieliśmy się martwić że czegoś zabraknie,bo wszystko było na bieżąco donoszone,po weselu zabraliśmy tyle wszystkiego do domu,że wystarczyłoby na porządne poprawiny.Bywam na weselach w innych salach ,ale nie zauważyłam żeby właściciele lokalu pilnowali wesela aż do rana tak jak ma to miejsce w Kwadransie.A zatem przyszłe młode pary śpijcie spokojnie.
Kruszynka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2010, 10:41

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: Kruszynka »

ja polecam Wenus w Kadzidle, sala na klimat, a jedzenia jest do oporu
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: kasia pelasia »

Witam, ja miałam tam swoje wesele dwa lata temu i wszystko było ok, obsługa miła i usmiechnięta, a jedzenie świeże i smaczne. jedyny minus i to wielki to polecona wspólpracująca z salą dekoratorka z Rzekunia. nie wiem czy jeszcze sie tam udziela, ale udekorowała nam sale zupełnie inaczej niż się umawialiśmy, inna kolorystyka, a nad głowa zamiast kwiatów mieliśmy jakieś badyle. Na szczęście dekoratorce płaciliśmy po weselu i nie otrzymała od nas całości pieniędzy. nie usłyszeliśmy od niej nawet słowa przepraszam.
sylvia26
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 02 paź 2013, 9:55

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: sylvia26 »

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat aktualnej sytuacji w Kwadransie. Słyszałam, że mają duże kłopoty finansowe i w związku z tym zdecydowanie spadła jakość ich usług .... Jestem tym zainteresowana, ponieważ mam podpisaną umowę na przyjęcie weselne w tym roku i zależy mi aby jedzenie było smaczne a przyjęcie przebiegało bez wpadek. Jeśli okaże się to prawdą pewnie będę zmuszona szybko poszukać innej sali....
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Sala bankietowa Kwadrans - opinie

Post autor: lalka »

sylvia26 pisze:Czy ktoś może powiedzieć coś na temat aktualnej sytuacji w Kwadransie. Słyszałam, że mają duże kłopoty finansowe i w związku z tym zdecydowanie spadła jakość ich usług .... Jestem tym zainteresowana, ponieważ mam podpisaną umowę na przyjęcie weselne w tym roku i zależy mi aby jedzenie było smaczne a przyjęcie przebiegało bez wpadek. Jeśli okaże się to prawdą pewnie będę zmuszona szybko poszukać innej sali....
Jedż w tygodniu na obiad ,spróbuj jedzenia to sama będziesz wiedziała.
ODPOWIEDZ