Oświetlenie na sale weselną

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
colmikro
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2010, 17:45

Oświetlenie na sale weselną

Post autor: colmikro »

Interesuje mnie oświetlenie na sale weselną, proszę o jakieś kontakty (sprawdzone), z góry dziękuje :)
colmikro
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2010, 17:45

Re: Oświetlenie na sale weselną

Post autor: colmikro »

wesele odbędzie się w sali bankietowej Alicja w Ostrołęce, jaki tam metraż jest to nie wiem. Dzięki za kontakty.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Oświetlenie na sale weselną

Post autor: amsterdam »

Hmmmm... ale tam już masz oświetlenie jako takie któe wg mnie jest naprawde wystarczające i "idzie " się przy tym pobawić :)
Nie jest źle :)
Takie profesionalne oświetlenie np w moim wypadku sala ma ok 350 metrów kw. to wydatek rzędu 2100-2500 z dojazdem bo sala jest w innym miescie :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Oświetlenie na sale weselną

Post autor: trampella »

Może nie chodzi o oświetlenie a raczej o aranżację podświetlenia i grę świateł?Widziałam cos takiego i mówię Wam coś wspaniałego,nietuzinkowego,oryginalnego- te falujące obłoki materiału podświetlonego w różnych kolorach,po prostu niesamowicie obrazowa ekspresja...na to warto wydać nawet 3 tyś.zł... Nie wiem kto to organizował i za ile ale popytać warto,pozdrawiam.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Oświetlenie na sale weselną

Post autor: kasia pelasia »

Jetem pewna, że cos takiego firma Groda zrobi Ci bez problemu, idź tam i powiedzo co Ci chodzi, oni naprawdę cuda robią
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: Oświetlenie na sale weselną

Post autor: glubcio »

Groda tak jak najbardziej ale osobiscie sam wlasciciel bo reszta to tylko udaje ze sie zna i ciagle powtarza dobrze dobrze a i tak robi wszystko po najmniejszej lini oporu ale to bedzie drozej taniej u Orlowskieo na kolobrzewskiej
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Oświetlenie na sale weselną

Post autor: sKaLpeL »

Jaką firmę polecacie do oświetlenia sali weselnej (hotel Korona-kruki) i jakie to są koszta ?
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Oświetlenie na sale weselną

Post autor: lalka »

Groda oczywiście
Karolinka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2014, 9:55

Re: Oświetlenie na sale weselną

Post autor: Karolinka »

Co do oświetlenia, to ja przed swoim weselem byłam na weselach swoich koleżanek w alicjj i elbie bis, co do tej pierwszej to wiem że właściciel ma swoje oświetlenie, nie powalające ale idzie się pobawić i podobno niechętnie chcą obce firmy w sali, co do elby-bis to tam oświetlenia jak w klubie, efekty niesamowite, (bez reklamy ale ja wybrałam tą salę na swoje wesele), wiem że oświetlenie nalezy też do właściciela i ma profesjonalnego człowieka czy didzeja do światła, żeby tak można było przenieść to do innej sali hmmm, bo bez światła to ta sala niestety najlepiej nie wygląda. :(
ODPOWIEDZ