Opinie na temat sali Niezapominajka

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
gość11
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2010, 11:48

Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: gość11 »

co sadzicie na temat tej sali bo zamierzam tam niedlugo mieć wesele i chce usłyszec wasze opinie z góry dziękuję!
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Opinie na temat Sali NIEZAPOMINAJKA

Post autor: Infom »

wkurza mnie na tej sali jak i na innych sie zdarza gdzie owoce i ciasta sa w innym miejscy gdzie trzeba z mandarynka paradowac sie przez cala sale
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: kasia pelasia »

Ja byłam tam na weselu 2 lata temu i bardzo mi sie podobało, jedzenie bardzo dobre, fajna sala , ładnie oswietlona. Mi akurat to, że ciasto, owoece i ciepłe napoje sa oddzielnie nie na stole bardzo sie podoba.
Kruszynka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2010, 10:41

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: Kruszynka »

też wole miec wszystko na stole, ale chyba o tym decydują młodzi. ja tydzień temu byłam w Kadzidle w nowej sali Wenus. Rzeczywiście warto polecic a i odległośc od Ostrołęki nie taka duża
Alicja31
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2010, 18:30

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: Alicja31 »

Moim zdaniem niezapominajka to naprawdę świetna sala. Jedzonko smaczne, łądna no i to pomieszczenie na herbatkę....piękne jak w romantycznej kafejce...;) mi akurat pomysł z oddzielnym stolikiem się podoba bardzo i w sumie teraz wszedzie tak jest
amber19
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2012, 16:38

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: amber19 »

Ja również miałam przyjemność być na weselu w niezapominajce. Sala ładna, jedzenie bardzo dobre. Jedyne co mi przeszkadzało to mało miejsca przy stole (ciasno). Zmieniałam się z moim mężem podczas jedzenia :) ale to może akurat tylko u nas tak było. Ogólnie nie przepadam za salami z filarami wewnątrz.
MichałM
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2012, 9:50

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: MichałM »

Trochę ciasnawo przy stołach ale sala ma swoja wielkość i jakby zrobić wesele tam na kilka osób mniej niz przewidują właściciele to było by spoko
Liliana
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:58

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: Liliana »

Kochani czy ktoś z Was już miał lub będzie miał w najbliższym czasie organizowany swój ślub w Niezapominajce przez nowego właściciela? Jakie są warunki i czy ceny się zmieniły?
yogi bear
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2012, 15:23

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: yogi bear »

Jeśli chodzi o organizację wesel przez nowego właściciela to może być tylko lepiej na pewno będzie bardziej otwarty na nowe pomysły i łatwiej będzie się dogadać w kwestii menu nie będzie narzucał swoich pomysłów odnośnie menu twierdząc ...." Ja osobiście nie lubię ....."Będzie ok.
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: Marcelinka »

Jak to nowy właściciel? Z tego co się orientuje to właścicielem Niezapominajki jest dalej p. Kozon Krystyna i jej syn. Coś się zmieniło? Ja podpisywałam umowę z Panią Kozon na czerwiec 2012.
Liliana
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:58

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: Liliana »

Tak są zmiany. Pani Kozon już nie jest właścicielką. Oddaje zadatek, który był wpłacany i jeśli odpowiadają warunki to podpisuje się nową umowę z nowym właścicielem Panem Boczkowskim.
yogi bear
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2012, 15:23

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: yogi bear »

Pocieszający jest też fakt że syn byłej właścicielki nie będzie wyłączał korków w trakcie wesela kiedy uzna że orkiestra powinna przestać grać miałem okazję być na weselu organizowanym przez byłą właścicielkę i sposób w jaki sposób potraktowała młodych notabene moich przyjaciół po weselu zostawia wiele do życzenia jakieś dziwne opłaty za zaiks totalna porażka i pogardliwy ton rozmowy świadczy o niskiej kulturze osobistej tej Pani która wyznaję nie wiedzieć dlaczego zasadę że to Ona jest Panią sytuacji i że zrobiła nieziemską przysługę pozwalając zrobić wesele co
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 21:28 przez yogi bear, łącznie zmieniany 1 raz.
yogi bear
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2012, 15:23

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: yogi bear »

Kończąc poprzednią wypowiedz co jest dla mnie nie zrozumiałe i nie do przyjęcia oby nowy własciciel wyznawał inną zasadę ...
852mar
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2012, 12:07

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: 852mar »

Ja też mam miec wesele w tej sali i wiadomość od pani K. była dla mnie zaskoczeniem, bo nie informowała mnie o takiej ewentualności. Jednak większym zaskoczeniem było dla niej to, że powinna zwrócić mi 2x zadatku, co wynika z kodeksu cywilnego. Mam tylko nadzieje, że nowi właściciele będa troche bardziej odpowiedzialni. :)
ninka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2013, 19:51

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: ninka »

sala obecnie Niebieskie Migdały - nic fajnego tam nie ma , jedzenie pod psem i mało , źle to wygląda jak na stole stoją same michy z kiepska dekoracją , zdarza się że brakuje porcji podanych na półmiskach , właściciel raczej nie wie ze goście weselni to najlepsza reklama
mariolcia11
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2013, 9:55

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: mariolcia11 »

Byłam tam na weselu jeszcze przed zmianą właściciela i bardzo mi się podobało zarówno jedzenie jak i wystrój. Jestem zaskoczona, że nowy właściciel nie dba o dobre imię swojej działalności.
magda23
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2013, 12:42

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: magda23 »

do ninka
Ciekawa jestem czy byłaś tam na jakiejś imprezie czy powtarzasz tę informację po kimś, kto też tam nigdy nie był ale wszystko wie i ma dużo do powiedzenia w każdym temacie...
Niestety z tego co mówisz wg mojej opinii (byłam w Sali Niebieskie Migdały na weselach już 3 razy, z tego jedno było mojej siostry) nic się nie potwierdza. Jedzenie bardzo dobre, świetnie udekorowane, piękna dekoracja stołów w tym kompozycje z żywych kwiatów (były wliczone w cenę - pokaż mi inną salę, która nie dolicza sobie za dekorację stołów czy kompozycje kwiatowe), super stół deserowo- owocowy (wliczony w cenę). Moja rodzina i goście byli bardzo zadowoleni. Podobało nam się. Polecam.
gość1973
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2013, 15:38

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: gość1973 »

Witam absolutnie nie zgadzam się z opinią "ninki" byłam tam na weselu 21 września więc mam świeże informacje .. jedzonko super ... obsługa naprawdę bez zarzutów, sala ładna, kącik angielski super sprawa.... to wesele oceniam na 5 z dużym plusem chociaż bym chciała to nie miałam się do czego przyczepić .... gorąco polecam
pawloo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2013, 21:47

Re: Opinie na temat sali Niezapominajka

Post autor: pawloo »

co można polecać i się z czyjąś opinią nie zgadzać, każdy ma inny punkt widzenia , inny smak i gust , byłem na kilku weselach w Niezapomonajce w różnych okresach świetności tego lokalu. Moim zdaniem nowi właściciele już nie odbudują straconej renomy tego lokalu, faktem jest że sala ma klasę , żarcie nie powala na kolana i nie każdemu podoba się fakt że kelnerzy chodzą na baczność i wyglądają na wystraszonych, rzeczywiście zdarzyło się że zabrakło porcji na stołach i niebieska galaretka w szczupaku nie nadała przystawce klasy , jednak faktem jest że w ostatnim okresie sala świeci pustkami i na palcach można policzyć ile wesel było w sezonie, a to moim zdaniem najlepsza opinia dla tej sali i powód do zastanowienia dla właściciela, czy na pewno powinien iść w kierunku obranym przez panią K.....n
ODPOWIEDZ