Korzystał ktoś z usług pani Sylwii Skrzypczak?

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Mikka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2010, 11:56

Korzystał ktoś z usług pani Sylwii Skrzypczak?

Post autor: Mikka »

Witam, korzystał Ktoś z usług P. Sylwii Skrzypczak robiąc makijaż na własny ślub? Jeśli tak, proszę o opinię czy byłyście zadowolone z efektu? Może macie jakieś zdjęcia- chętnie podpatrzyłabym jak się malowałyście.
A może polecacie Kogoś innego?
Pozdr.:)
atina83
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2010, 11:47

Re: Korzystał Ktoś z usług P. Sylwii Skrzypczak

Post autor: atina83 »

moj mąz jest fotografem i czesto robil zdjecia pannom mlodym ktroe malowaly sie u p. Sylwii. ja widzac efekt na zdjeciach rowniez mysle ze robi to profesjonalnie :-) sama osobiscie nie korzystalam ale juz przy okazji nastpenego wesela u znjaomych pojde wlasnie do niej.
marcin szyszkowski
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 31 sty 2010, 19:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Korzystał Ktoś z usług P. Sylwii Skrzypczak

Post autor: marcin szyszkowski »

Ja również pare razy fotografowałem panny młode malowane przez Panią Sylwię i moim zdaniem robi to najlepiej w Ostrołęce. Widać że wie co robi, ale bez sensu zachwalać - trzeba zrobić próbny i będzie można samemu się przekonać!
http://www.profphoto.pl - fotografia ślubna
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Korzystał Ktoś z usług P. Sylwii Skrzypczak

Post autor: sasanka1 »

a mozna jakis namiar na ta pania
hopsa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2009, 15:04

Re: Korzystał ktoś z usług pani Sylwii Skrzypczak?

Post autor: hopsa »

Witam,

ja byłam u Pani Sylwii w tą sobotę, świadkowałam u przyjaciółki na weselu i muszę powiedzieć że
makijaż miałam super, tak nigdy nie byłam jeszcze umalowana, na początku nie mogłam się przyzwyczaić, rzęsy miałam doklejane pierwszy raz w życiu i były mega długie, wprawdzie potem lekko odpadły nad ranem ale i tak było warto. Makijaż dobrze się trzymał, kosztował 100 zł a Pani Sylwia to bardzo sympatyczna i profesjonalna osoba :) Gorąco polecam-nr do Pani Sylwii to 512184317 :)
maryme
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2012, 11:05

Re: Korzystał ktoś z usług pani Sylwii Skrzypczak?

Post autor: maryme »

witam,
ja również korzystałam z usług Pani Sylwii Skrzypczak z Magii Makijażu. malowała mnie na mój ślub. co tu dużo mówić - jest świetna! trafiłam do niej przypadkowo, bo wcześniej byłam umówiona do kogo innego, ale po makijażu próbnym, szybko zrezygnowałam z usług tamtej pseudo "wizażystki". na szczęście, dzięki mojej siostrze trafiłam do p. Sylwii.
makijaż był idealnie dobrany do mojego typu urody, podkład trzymał się całą noc (a z tym zawsze mam problem, mimo że używam dobrych kosmetyków), również kosmetyki, które używa p. Sylwia to topowe marki, więc już to świadczy o profesjonalizmie.
wiele razy, z racji mojej pracy, korzystałam z usług wizażystek, i powiem śmiało, że najlepiej byłam umalowana właśnie przez p. Sylwię.
i duży plus za sztuczne rzęsy - wahałam się, że będzie nienaturalnie, a było genialnie. mi się trzymały do rana!
POLECAM! jest świetna. a zdjęć makijaży, wykonanych przez panią Sylwię, jest dużo na jej stronie internetowej albo na profilu na Facebooku.

i jeszcze jedno - polecają ją również fotografowie, którzy robią zdjęcia ślubne, także wszystko jasne! :)
ODPOWIEDZ