Ślub i wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
mamba
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2006, 15:18

Ślub i wesele

Post autor: mamba »

Czy możecie polecić wszystko co jest niezbędne do przygotowania własnego śłubu/wesela, np. fotograf, kamerzysta, kwiaciarnia, dekorator itp.
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

hmm jeszcze niebrałam ślubu. ale orkiestra spoko jest chłopcy z placu bema chyba najbardziej znani albo Foton - mieści sie w zakładzie foto na ul. sikorskiego
kto niepróbuje ten życia załuje :]
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Przede wszystkim ustal termin wynajęcia sali - jak chcesz brać ślub w wakacje - to tylko 2007, z jesienią tegoroczną też już pewnie nieciekawie.
1) Sala - ceny od 70 zł do ~100 zł / osoba z wyżywieniem. Ja załapałem się na Ixorę na PGO (506 187 560) - dobre opinie od bywalców, dobre podejście do klienta i super cena - właśnie 70 zł + dekoracja sali 100 czy 200 (nie pamiętam). Dekoracje sali kosztują bardzo różnie - nawet do 1000 zł.
Do tego własne ciasta, tort, owoce i alkohol.
2) Kamerzysta - terminy ogólnie bez problemu, nie trzeba się spieszyć. Ceny bardzo różne - od 500 do 900 (ja mam Mariusza, firma HIT 694 123 603).
3) Fotograf - nie zorganizowany, ale będziemy robić zdjęcia tylko w zakładzie foto. Mam swoją Minoltę Dynax4 - damy radę sami w kościele.
4) Kwiaty - nie wiem, ale sporo... Kilka stówek ?
5) Kościół - terminy bez problemu, minimum 3 miesiące przed ślubem trzeba się zgłosić i zrobić troszę formalności. Koszt to około 500 zł + kościelny + organista.
6) Zespół - z terminami równie ciężko, jak w przypadku sali. Ja mam Arion (3 mężczyzn + wokalistka) z Korczaków. Tel. mogę później podać. Koszt zespołu - do 1500 zł. Foton-drogo i nic ciekawego - można u nich wypożyczyć płytę i obejrzeć.
7) Wynajęcie samochodu - bardzo róznie - od 0 zł (znajomi), przez 900 zł (Subaru Impreza z Warszawy) do pewnie dowolnej sumy. Chyba odpuszczę i pojedziemy czymś "po znajomości".
8) Obrączki, stroje dla panny i pana młodego - tu ciężko mi podpowiedzieć. Plan minimum to razem jakieś 3000 zł.

Ale koszty to nie najważniejsze, prawda ? :)
Pozdrówka
paul997
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

Nie rozumiem po co sie w ogole zenisz? przeciez to tylko papier i w sumie pusty gest. konsekwencje moga byc o wiele bardziej powazne. nie pamietam teraz dokladnie ale cos kolo 30% malzenstw bierze rozwod. jezeli sie kochacie to co wam jest potrzebne do szczescia? nastepny obrzed? przemyslcie sprawe.

p.s. ja sam jestem zonaty i poki co nie zamierzam sie rozwiesc. ale patrzac sie na to wszystko z pewnej perspektywy widze ze malzenstwo wiele zabija a juz napewno usypia.

mimo wszystko zycze szczescia:)
kasia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2006, 18:18

Post autor: kasia »

Ja polecam kamerzyste(nie pamietam nazwy) ktorego bioro miesci sie kolo Avalonu w sklepie Audio Mix. sama go wzielam na wesele ktore mam w sierpniu a co do zespolu radze sie spieszyc bo maja napiete terminy a znalazlam w ostrowi maz na 19 sierpnia bo okoliczni byli juz pozajmowani. Co do chłopcow z placu bema tez polecam terminy maja wolne tylko do czerwca raczej mieli jak do nich dzwonilam w lutym teraz moglo sie zmienic. pozdrawiam
Kasia
Kasia
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

kamera -studio "PERFECT" (sklep Audio-MIx ul. kopernika)
zdjęcia- pawel kurpiewski sklep"POłONINA", Adam Wołosz
sala- Zakłady Mięsne, ARKADIA, AUGUSTYNIAK
światła(to tylko dodatek,chociaż dają efekt) -GRODA (na małe sale typu Arkadia znam tańszych)
samochód -Czartoryski z Różana limuzuna (ale to zależy co kto lubi)widziałem parę mlodą ktora jechala do ślubu Audi TT kabriolet ,a za nimi świadkowie w identycznym srebrnym Audi TT, prawda ,że oryginalnie.
zespół- tu się nie wypowiadam , ale jest kilka ciekawych kapel w mieście , ale to też zależy co ci się podoba.Dobrze jest obejrzeć jakieś video gdzie zespół grał , jeszcze lepiej posłuchać na żywca żaden problem jeżeli na dzieśięć minut przyjdziecie na wesele gdzie grają, oczywiście zespół wcześniej powinien to ustalić z parą u ktorej gra.
W każdym wm przypadków warto jest porozmawiać z ludżmi którzy korzystali z wm usług.

POZDRAWIAM
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

Zespół polecam "Horyzont" z Ostrołęki-grają każdą muzykę,disco polo tylko na życzenie,graja na żywca nie z jakiś syntezatorów,również nowsze kawałki,fotograf-pan Balas(zdjęcia w plenerze w prywatnym, zadbanym ogródku przy starorzeczu narwi-super) :) Jakby co mam namiary :lol:
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

zdjęcia to też KONTRAST
światełka - Groda jest drogi :) ale dobry
dekoracje
kościół - też można wybrać
SYLWIA
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2006, 18:46
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: SYLWIA »

CZEŚĆ DAWAŁAM TAKIE PORADY WIELOKROTNIE I WSZYSCY BYLI BARDZO ZADOWOLENI:
-KAMERZYSTA: MARIUSZ BRZOSTEK( STUDIO HIT) TEL: 694-123-603
-ZESPÓŁ "MAMZEL" 508-688-291
-SALA WEDLE GUSTU, ALE NIE POLECAM OLIMPII I ARKADII, JEDZENIE
DO KITU
-ZDJĘCIA TYLKO U "WIKTORA", PROFESJONALNE TROCHE DROŻSZE ALE WARTO
-MAKIJAŻ, PAZNOKCIE 660631630
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

trochę spóźniona opinia le może komuś innemu sie przyda :)
03.06 wtedy brałem ślub no i po kolei:
1) kamerzysta i fotograf - p. Parzych (kolo biedronki)
- wszystko załatwione bardzo szybko, przystępna cena, jesli bierzesz zdjęcia w studiu i nagrywanie to się to oczywiście bardziej opłaca. w cenie 1 płytka dvd i 1 vhs. Za kopie po 50 zł. Po 3 dniach wszystko do odbioru miałem.

2) księża - "Klasztor"
- jak to księża :)

3) auto - Toyota Camry LE 2005 rok
- super auto, bardzo niska cena, bardzo miły kierowca, świetna atmosfera - jeśli ktoś chce numer to proszę pisać na mój nr gg :)

4) sala weselna - ABC
- najtaniej w Ostrołęce, bardzo duża ilość dań na stołach itp.

5) urząd stanu cywilnego
- 80 pln za wydanie dokumentów, które zanosi się księżom :)

6) zespół - DAREX BAND (mam nadzieję, że nie przekręciłem)
- naprawdę super zespół, bardzo polecam. Ta kapela grałą już na którymś z kolei weselu, na którym byłem i naprawdę można się świetnie pobawić. bardzo zróżnicowany repertuar. Dla każdego coś dobrego - jeśli ktoś chce numer to proszę pisać na mój nr gg :)

7) dekoracje - Bal i balony - ul. 11 listopada przy mleczarni
- najtanie jw mieście i można kupić tam wszystko, zarówno na auto jak i na sale i dla gości. Mniej więcej 50% cen "miastowych"

to chyba tyle :) mogłem o czymś zapomnieć no ale...

...tak bywa :)
chatonne
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2006, 18:21
Lokalizacja: stąd

Post autor: chatonne »

ja polecam:
sala: tylko od p. Niewiarowskiej czyli dom rzemiosła albo zakłady mięsne- świetna obsługa, super dekoracje stołu i pyszne jedzenie
zespół: Larysa i jej chłopaki:), potrafia rozbawić i rozkręcić towarzystwo nie tylko podczas oczepin
foto: kontra (mieści się na gorbatowa, obok sklepu zielarskiego), świetne zdjęcia:dwa albumy plener i foto-reportaż (w sumie około 150 zdjęć) a cena taka jak za parę fot studyjnych w innych zakładach. Wiem to na pewno; porównywałam z koleżankami :D
Mam nadzieję że ci się przydałam :wink:
:) :) :)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

chatonne pisze:zespół: Larysa i jej chłopaki:), potrafia rozbawić i rozkręcić towarzystwo nie tylko podczas oczepin
sorry ale ja tego zespołu nie polecam. Larysa kiedys spiewala w Ostoi jak pamietacie i robila tam "furore", ale na weselu sorry - "wole bez". Jak ona podczas wesela to moze z 10 piosenek zaspiewa normalnie to spiewa ciagle taki koles za nia. w ogole zepsol nie jest az taki fajny, piosenki maja takie sobie i tak sobie umieja zachecic ludzi do tanca.
chatonne
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2006, 18:21
Lokalizacja: stąd

Post autor: chatonne »

wiesz mArCiNq, każdy ma swoje zdanie ale tak sie składa,że u mnie na weselu było naprawde super, i wiele osób było zachwyconych własnie tymi panami. naprawdę rozkrecili towarzystwo, nie bylo tak że przez pół wesela pół narodu 'konsumiła' przy stole zamiast tańczyć, na parkiecie było pełno. W jednym muszę się zgodzić jednak z tobą- oni śpiewają więcej niż ona. pozdrawiam
:) :) :)
Peła
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2006, 18:49

Post autor: Peła »

Te kapele, które wymieniliście nie grają na żywo... w ostrołęce jest tylko ze 3-4 zespoły grajace na zywo znam:
Chłopcy z Placu Bema - nie mam kontaktu
Zespół ATEST - 698 924 302

Ale oczywiscie co kto lubi..! ja tam wole zespoły na żywo..:)
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Peła pisze:Te kapele, które wymieniliście nie grają na żywo... w ostrołęce jest tylko ze 3-4 zespoły grajace na zywo znam:
Chłopcy z Placu Bema - nie mam kontaktu
Zespół ATEST - 698 924 302

Ale oczywiscie co kto lubi..! ja tam wole zespoły na żywo..:)
Sorry ale się nie zgodzę z Tobą. Ci panowie, którzy u mnie grali na weselu grali "na żywo" - parapeciarzy nie było :) a chłopców to wiesz co?? lepiej nie będę pisał. Kiedyś może i można było ich na wesele zamówić ale nie teraz !!! Zmienił się prawie cały skład. Totalna porażka. No ale oczywiście co kto lubi..! :lol: [/url]
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 11:23 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

"Sorry ale się nie zgodzę z Tobą. Ci panowie, którzy u mnie grali na weselu grali "na żywo" - parapeciarzy nie było :) a chłopców to wiesz co?? lepiej nie będę pisał. Kiedyś może i można było ich na wesele zamówić ale nie teraz !!! Zmienił się prawie cały skład. Totalna porażka. No ale oczywiście co kto lubi..! "


Ptaszku !

niewypowiadaj się jak nie masz pojęcia!
chcesz robić darmową reklamę komuś twoja brocha!!
akurat tak się sklada ,że Chłopcy z placu bema grali na czterech imprezach w mojej rodzinie
zmienili sklad pięc lat temu nie prawie cały tylko odszedł klawiszowiec przyszedł nowy z warszawy i mają wokalistkę Basista , bębniarz i gitarzysta są ze starego składu!

co do parapeciarzy to teraz wyjawię ci pewną tajemnicę twoich idoli

tzn Atest

To że ktoś ma w skladzie 5,6,7,8 itd osób wcale nie świadczy o tom ,że gra na żywo
Obrazek
almnis
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2005, 16:11
Lokalizacja: Cały kraj

Post autor: almnis »

Kamera to tylko Sławek Borkowski, ten człowiek-błyskawica nakręci wszystko i wszędzie, ma fajną sprawe telebim na zywca na sali weselnej.
Foto to Paweł Kurpiewski "Walentynka" lub "Połonina" na kilińskiego, Robi zdjęcia u młodej, w kościele, na sali weselnej, w plenerze w dniu wesela i jeszcze my byliśmy w środe po weselu na sesji zdjęciowej gdzie tylko nam sie zachciało,.
Samochód to limuzyna od pana Czartoryskiego z Różana, to tylko bajer ale dlatego że mieliśmy dwie pary świadków, i byśmy sie nie zmieścili w zwykłą osobówkę.
Zespół tylko i wyłącznie "HORYZONT", cała muza na żywca, czterech gości - perkusja, bas , klawisze i gitara elektryczna.- disco polo na życzenie .
Sala weselna to Sala pani Niewiarowskiej przy zakładach Mięsnych ma własne profesjonalne oświetlenie. Z kobietą można się dogadać co do wszystkiego.
patyk83
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2007, 20:40

Post autor: patyk83 »

A ja miałam wesele w Susku Starym 8-09-2007, gorąco polecam. Było fantastycznie. Goście byli zaskoczeni wystrojem sali i bardzo ją chwalili. Właściciele bardzo mili. Po wejściu na sale jak już goście zajmowali miejsca podeszli do nas i złożyli nam życzenia oraz podarowali prezencik. Był to bardzo miły gest z ich strony. Wszystkimi sprawami związanymi z weselem zajmuje się córka właścicieli pani Ula. Bardzo miła osoba. Jedzenie było bardzo dobre. Obsługa spisała się na medal. Był też gratis pokój dla nowożeńców. W pokoju wanna z hydromasażem . Ekstra. Warto zrobić tam wesele jeżeli ktoś chce aby również goście mieli wspaniałe wrażenia z wesela a nie tylko para młoda. Muszę również pochwalić otoczenie. Stawy i dużo zieleni. Właściciele niewątpliwie włożyli w to dużo pracy a także serce. Serdecznie ich pozdrawiamy

Nowożeńcy Marta i Marcin
Anegrim
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2007, 21:37

Post autor: Anegrim »

Tak w Susku sa bardzo fajne wesela, chociaż sala nie jest zbyt duża to można naprawdę świetnie się bawić no chyba że gości jest 2 razy ponad limit;/ Ale to jest czasami wina nowożeńców;)

w Susku jest też super otoczenie te wsyzstkie stawy a niedługo i dworek;)

Co do jedzenia to gwarantuje że będzie smakowało ;D
agusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:23
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: agusia »

mogę wiedzieć na ile osób jest ta sala w Susku?i ma ktoś jakiś kontakt?
Anegrim
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2007, 21:37

Post autor: Anegrim »

sala jest na 150 osób ;)


A co do telefonu to aktualnie nie mam zadnego ale postaram się je zdobyć w najbliższym tygodniu ;) Lub przyjedż Agusiu osobiście ;)
agusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:23
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: agusia »

to pewnie i tak za duża bo ja będe miała wesele na jakieś 80 osób więc potrzebuje salę góra do 120,no ale obejrzeć zawsze można w końcu niedaleko
Paulinka28.07
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2007, 14:10

Post autor: Paulinka28.07 »

sala - Augustyniak, w cenie za osobę są też owoce i napoje
dekoracja sali - Augustyniak, dekoracja kosztowała mnie 1000 zł, ale miałam wszystko udekorowane: przez stoły, sufit, ściany - światła, świeczniki, podświetlenie stołu, krzesła
samochód - Augustyniak - volvo s80 2004 rok, ciemny grafit, dekoracja w cenie auta
- cała współpraca z salą Augustyniak, obsługa i jedzenie było IDEALNE. nie mogłam sobie lepiej tego wszystkiego zaplanować, no i bardzo cierpliwi ludzi nie należę do łatwych klientów (zapytam o wszystko co się da a nawet o co się nie da zapytać)
zespół - Motyle, małżeństwo zza Łomży
kamerzysta - Studio Borkowski
fotograf - Adam Wołosz
kwiaty - Wiola Brzozowska kwiaciarnia Zielona na Hallera
kościół - Fara, nigdy nie zapomnę co dla nas zrobił ksiądz Sławek to była wyjątkowa uroczystość, lepszej bym sobie nie wymarzyła
- nie mam pojęcia jakie doświadczenia mają inni z w.w., ale moje są zachwycające, gdybym brała ślub i robiła wesele jeszcze raz (szkoda, że nie można:( nie zmieniłabym nikogo na tej liście!!!!!!!!!!!
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Post autor: martuska »

mArCiNq pisze:jak kamerzysta to tylko Borkowski
Hahaha a mojego kolegi koledze Borkowskiego kamerzysta nagral video bez dzwieku... fajnie co?
ODPOWIEDZ