Ślub i wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
agusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:23
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: agusia »

to pewnie i tak za duża bo ja będe miała wesele na jakieś 80 osób więc potrzebuje salę góra do 120,no ale obejrzeć zawsze można w końcu niedaleko
Paulinka28.07
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2007, 14:10

Post autor: Paulinka28.07 »

sala - Augustyniak, w cenie za osobę są też owoce i napoje
dekoracja sali - Augustyniak, dekoracja kosztowała mnie 1000 zł, ale miałam wszystko udekorowane: przez stoły, sufit, ściany - światła, świeczniki, podświetlenie stołu, krzesła
samochód - Augustyniak - volvo s80 2004 rok, ciemny grafit, dekoracja w cenie auta
- cała współpraca z salą Augustyniak, obsługa i jedzenie było IDEALNE. nie mogłam sobie lepiej tego wszystkiego zaplanować, no i bardzo cierpliwi ludzi nie należę do łatwych klientów (zapytam o wszystko co się da a nawet o co się nie da zapytać)
zespół - Motyle, małżeństwo zza Łomży
kamerzysta - Studio Borkowski
fotograf - Adam Wołosz
kwiaty - Wiola Brzozowska kwiaciarnia Zielona na Hallera
kościół - Fara, nigdy nie zapomnę co dla nas zrobił ksiądz Sławek to była wyjątkowa uroczystość, lepszej bym sobie nie wymarzyła
- nie mam pojęcia jakie doświadczenia mają inni z w.w., ale moje są zachwycające, gdybym brała ślub i robiła wesele jeszcze raz (szkoda, że nie można:( nie zmieniłabym nikogo na tej liście!!!!!!!!!!!
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Post autor: martuska »

mArCiNq pisze:jak kamerzysta to tylko Borkowski
Hahaha a mojego kolegi koledze Borkowskiego kamerzysta nagral video bez dzwieku... fajnie co?
_linka_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2007, 15:25
Lokalizacja: oka

Post autor: _linka_ »

co sądzicie o zespole rodziny Kuśnierczyków z Goworowa(ojciec i dwóch synów) byliście na jakiejś imprezie, która oni prowadzili?

[ Dodano: 00:22, 29.09.2007 ]
ludziska mi nawdę zależy na opinii może ktoś cos wie???????????????????
gosiaczek-e
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2009, 14:54

Re: Ślub i wesele

Post autor: gosiaczek-e »

Sala Augustyniak (duży)- sala świetna (duża, wysoka), super bo nie ma żadnych kolumn, zespoły chwalną że jest dobra akustyka. Brak dużego parkingu, goście muszą samochody stawiać na posesji (piachach) obok. Można wybrać fajne dekoracje (oczywiście za dopłatą, niemałą, ale 1000zł to chyba standard też na innych salach).
Minusem ogromnym są krzesła - plastikowe, niewygodne, właściciele powinni zainwestować w coś porządniejszego.
Niestety pokój dla Nowożeńców jest tragiczny, brzydko urządzony, z łazienki brzydko pachnie, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ...
Obsługa w czasie wesela - bez zastrzeżeń, talerze były wymieniane, puste butelki się nie przewalały na stole.
Obsługa w czasie poprawin - niestety jedna osoba to za mało do obsługi.
Trochę za mało miejsca (mała lodówka) do przechowania własnych produktów, tyczy się ciast.
Brak chłodni na przechowanie tortu weselnego, trzeba sie umawiać z dostawca na konkretna godzinę tak by bezpośrednio po przywiezieniu tort został podany (a dostawa w nocy to dodatkowe koszty). Chłodnia w takich lokalach powinna być standardem i w niektórych lokalach nie ma z tym problemu.
cdn...
gosiaczek-e
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2009, 14:54

Re: Ślub i wesele

Post autor: gosiaczek-e »

Zakłady Mięsne
Sala duża, ale stanowczo za niska, zła akustyka. Kolumny trochę przeszkadzają, nie wszystko można dostrzec.
Duży parking - wystarczający dla wszystkich gości.
Możliwość odpoczynku poza sala na kanapach, jest ich bardzo dużo - co niestety tez może być minusem bo byłam świadkiem jak pewne towarzystwo przeniosło się z sali właśnie na te kanapy i tam imprezowały. No ale można rzec że to wina niekulturalnych ludzi :(
Jedzenie bardzo smaczne, duże porcje i ciepłe. Niestety puste butelki potrafiły stać parę godzin nie sprzątnięte.
Bardzo fajne dekoracje - tuby świetlne.
Zainstalowane na stałe głośniki - świetna sprawa bo na poprawiny wystarczy laptopa przynieść i jest muzyka. Choć moim zdaniem mogliby się pokusić na zakup jakiegoś sprzętu audio (nic wymyślnego), tak by nie trzeba było na poprawiny przynosić własnego sprzętu.
cdn...
krynio7
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2009, 18:54

Re: Ślub i wesele

Post autor: krynio7 »

co do borkowskiego to może i fajnie potem obrabia kasete bo na wesela wysyła chłopców po 1-dniowym kursie kręcenia chłopaków ze 100 już zmienił a sam tylko przeważnie zdjęcia robi
bobo
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2009, 12:32

Re: Ślub i wesele

Post autor: bobo »

yhy :)

więc czekamy na więcej
krzysiek70
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2009, 23:09

Re: Ślub i wesele

Post autor: krzysiek70 »

Czekam na zapowiadane targi ślubne może tam będzie na co popatrzyć
Karola
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2009, 9:36

Re: Ślub i wesele

Post autor: Karola »

Ja też jestem ciekawa targów. Szukam m.in. suknienki.
Na razie podoba mi się Emily's Boutique.

Ale zobaczymy, co będzie na targach????
dinusia1985
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2009, 16:31

Re: Ślub i wesele

Post autor: dinusia1985 »

SALA WESELNA NA ZAKŁADACH MIĘSNYCH- NA PEWNO NIE ZROBIŁABYM TAM PO RAZ KOLEJNY SWOJEGO WESELA

Sala na Zakładach byłaby w porządku, gdyby nie osoba właścicielki, która jest wyjątkowo niemiła. Trzeba także dodać, że koszt wesela nie jest taki, jak uzgadnia się na początku. Nie tylko koszt wzrósł w ciągu roku o 10 zł, ale tydzień przed imprezą Pani chciała podnieść cenę o 5 zł za osobę.

Wiele do życzenia pozostawiają "nieoczekiwane dopłaty", jak krzesełka (3zł za sztukę), światło (600 zł), dekoracje (ok 1000zł), nie licząc napojów, ciast, owoców i alkoholu, które się do ceny nie wliczają. Wszystkie te dopłaty podnoszą koszt imprezy o ponad 50 zł od osoby!!!

Organizując swoje przyjęcie w tej sali należy pamiętać, że minimum obecnych gości to 150 osób (włącznie z fotografem, kamerzystą i zespołem, za których płaci się całą kwotę)

Ogromne zastrzeżenia mam do jednego z kelnerów, który chciał bić się z jednym z Gości!!!

FOTOGRAF KONTRAST PAN TOMEK REWELACJA
jak wiatr
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 lip 2009, 0:10

Re: Ślub i wesele

Post autor: jak wiatr »

Witam.
Nie będę oceniał poszczególnych zespołów muzycznych, bo sam jestem przedstawicielem zespołu. Laikom chciałbym jednak podpowiedzieć: zespół bez perkusji to "atrapa zespołu" - "wali" na 100% z minidysku (nie ma bowiem muzyki tanecznej bez RYTMU!!!) Gotowy rytm można "puścić", oczywiście, np. z keyboardu. Wystarczy nacisnąć "play", potem - "stop"... Zespół, który włącza gotowy podkład muzyczny, to na pewno nie zespół muzyczny w sensie dosłownym, lecz zespół ludzi zapewniający oprawę muzyczną jakiejś uroczystości. Absolutne minimalne instrumentarium dla zespołu, który gra "na żywo" r ó ż n e u t w o r y to: 1) perkusja, 2) bas np. gitara basowa, 3) instrument klawiszowy np. keyboard, 4) gitara (lub inny instrument, w zależności od charakteru granych utworów; gitara daje duży wachlarz możliwości). Razem = minimum 4 osoby (w tym, ktoś z grających na instrumencie musi śpiewać). Zespół 2-3 osobowy to tzw. "parapeciarze". Ci grają za 1500... Widziałem też zespoły, w których jego członkowie dźwigali przez całą noc instrument np. gitarę, choć nie mieli zupełnie pojęcia o grze na tym instrumencie... Takie pozorowanie prawdziwego zespołu muzycznego... Ale oczywiście ostateczny wybór należy do zamawiającego, bo to kwestia gustu, "dobrego smaku", a tego się nie ocenia.
Zespół "Atest" oczywiście gra na instrumentach (gra "na żywo") i już z tego powodu zasługuje na szacunek.
Do "Edward":
"Edward", po co 5, 6, 7, 8 osób w zespole, który nie gra "na żywo" ? Lepiej dzielić kasę na 3, czy na 8?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2011, 19:49 przez jak wiatr, łącznie zmieniany 3 razy.
Dysiek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2009, 18:39

Re: Ślub i wesele

Post autor: Dysiek »

dinusia1985 może Ty poprostu byłaś nie miła?! Ani my, ani nasi znajomi nigdy nie narzekali... wprost przeciwnie, wszyscy byli zadowoleni i złego słowa na Panią Basię nie powiedzieli. Jest osobą miłą i nigdy wcześniej nikt z nas nie miał takiej sytuacji, że koszta były podniesione. Co to krzeseł to w większości- bo wszędzie się nie dowiadywałam- jest opłata dodatkowa, nie oczekuj, że dostaniesz coś za darmo, bo tak łatwo nie ma w życiu!!!

A może Ty poprostu jesteś z konkurencji, co?!
black_lady
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2009, 16:44

Re: Ślub i wesele

Post autor: black_lady »

ZESPÓŁ WESELNY
Polecam stronkę

http://www.zespolyweselne.eu

Można tam odsłuchać utwory i są pełne namiary na kapale.
Pozdrawiam serdecznie
marioorz
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2010, 1:49

Re:dinusia

Post autor: marioorz »

dinusia1985 pretensje to ty mozesz miec do rodziców ze nie nauczyli cie kultury, bo twoje prostactwo przycmiło całe wesele.
A co do cen to zapewne taniej by było zorganizowac przyjęcie u siebie w sokołowie włościańskim w remizie (pod warunkiem ze istnieje) a nie pchać sie do miasta
Katerina
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2010, 10:44

Re: Ślub i wesele

Post autor: Katerina »

Mi zdjęcia robił Bartosz Klepacki, co prawda jest z poza regionu, jednak ostatnio coraz więcej par korzysta z jego usług w ostrołece, poza mną dwie moje koleżanki, którym go poleciła. Z zespołów słyszałam kilka Flesz, itex, Vabank -polecam, Model, Studio Band, oraz GTW z Łomży.
Kinia22
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2010, 10:55

Re: Ślub i wesele

Post autor: Kinia22 »

Mojej siostrze zdjęcia robił Sebastian Gałenza. Co prawda stronę ma w budowie ale portfolio wysyła na maila i ma naprawdę fajne prace. Ja termin przegapiłam i teraz żałuję bo u siostrzyczki fotki jak marzenie:)
tel do niego to chyba 601 390 981
Dariusz Pogorzelski
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2010, 22:33

Re: Ślub i wesele

Post autor: Dariusz Pogorzelski »

Hey

Zapraszam do oglądania i śledzenia mojego bloga!

http://dariuszpogorzelski.pl


Enjoy :!:
D a r i u s z P o g o r z e l s k i
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Ślub i wesele

Post autor: zyrtex »

polecam Zajazd pod Jemiołami - Łodziska, lokal ze swoistym klimatem, dobre jedzenie, miła obsługa.
mały minus za parking - mocno piaszczysty :)
sysia_990
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:48

Re: Ślub i wesele

Post autor: sysia_990 »

Sala tylko i wyłącznie Elba Bis ( Zakłady Mięsne), przepyszne jedzenie, duże porcje, na sali czysto posprzątane, miła obsługa i zawszę idzie się dogadać. Właściciele są bardzo mili i przyjemni. Nie ma żadnych problemów, z tego co wiem bardzo inwestują w salę..Dekoracja kwiaty, kościół, wiązanki, sala, samochód oczywiście tylko i wyłącznie pani Agnieszka nr. 696 460 890. Bardzo dokładna, precyzyjna i uprzejma. Fotograf Sławomir Balas zna się na rzeczy i jest nie drogi. :)


Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ