sale na 2013 r

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
mrw
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2008, 20:56

sale na 2013 r

Post autor: mrw »

Witam. Planuje ślub w 2013 roku. Nie mieszkam w Ostrołęce,takze nie mam mozliwosci "pojechac i sie zapytac" dlatego robie to tu na forum. Ile wcześniej trzeba rezerwować sale,jeżeli ślub planujemy w miesiącach wakacyjnych? Może już ktoś sie rozeznawał i wie ile trzeba płacić za osobę w ostrołęckich salach bankietowych? Pozdrawiam serdecznie :)
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: sale na 2013 r

Post autor: samanta »

skoro planujesz wesele w najgorętszym sezonie, radzę już się dowiadywać o wolne terminy. niby sal dużo, ale nie ma co czekać, takie jest moje zdanie. a cena zależy od lokalizacji i liczby gości, myślę że średnio 130-150 za osobę trzeba liczyć.
mrw
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2008, 20:56

Re: sale na 2013 r

Post autor: mrw »

dzieki za odpowiedz. moze ktos z was sie juz dowiadywal? powiedzcie mi jak jest z poprawinami w ostroleckich salach?
Robcio
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 01 wrz 2010, 21:34

Re: sale na 2013 r

Post autor: Robcio »

Jak byłem miesiąc temu to jeszcze były wolne terminy na czerwiec 2012.
cena 130-150, jak napisała wcześniej samanta.
Poprawiny to dodatkowy koszt ok 1500-2500 zł.
VeGaS_16
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2010, 10:59

Re: sale na 2013 r

Post autor: VeGaS_16 »

Ja mam ślub za rok w sierpniu i już mam sale.
Ale co do ceny to ja płacę wiecej bo robimy w tym nowym hotelu na krukach"Hotel Korona" i chociaż narazie jest w budowie to pani właścicielka przedstawiła nam suuuuuper oferte.
Narazie jest 15o od osoby ale od wrzesnia idzie cena w górę
szfetka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2009, 15:43

Re: sale na 2013 r

Post autor: szfetka »

Ja miałam identycznie. Wszystko załatwiane przez internet i telefon. Sala z hotelem. Wszystko da się załatwić. Wesele palnowane rok temu (ślub miesiąc temu) a z terminami słabo. Trzeba się spieszyć bo wszystko pozajmowane. Np. 12 orkiestr obdzwonionych i dwie miały wolny termin :) Wybraliśmy tą z polecenia i jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego :)
jola
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2011, 17:48

Re: sale na 2013 r

Post autor: jola »

witam. Chciałabym wszystkich ostrzec przed usługami właścicielki restauracji 'Diamentowa, przed nie dotrzymywaniem słowa po wcześniej uregulowanej płatności przed weselem, przed zepsutym jedzeniem, mniejszej ilości potraw niż było zamówione, nieprofesjonalnej obsługi. Oszustwo i wykorzystywanie klientów. Nie polecam żadnej parze która chce się dobrze bawić na swoim weselu zamiast się denerwować.
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: sale na 2013 r

Post autor: glubcio »

mysle ze w 2012 roku ceny beda sie wahac od 140 do 160 zł no o ile nie domawia sie dodadtkowych dan no i zalezy od sali
zakochana_para
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2011, 22:22

Sala bankietowa na 2013r

Post autor: zakochana_para »

Witam!

Wraz ze swoja narzeczoną planujemy ślub na lipiec 2013 roku. Chciałbym zapytać czy ktoś szukał, pytał już o salę na podobne terminy w Ostrołęce? Nie będzie za późno w styczniu rozglądać się i podpisywać umowę?
Może ktoś mógłby polecić jakąś fajną salę (z miłą obsługą i dobrym jedzonkiem:))?
No i ile się mniej więcej płaci zaliczki??

Bardzo dziękujemy za odpowiedź:)
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: Sala bankietowa na 2013r

Post autor: agrafka111 »

Hej!
Zaliczka to co najmniej 1000zł. Ceny na przyszły rok są w przedziale 130-150. Podejrzewam, że za 2 lata mogą być wyższe. Myślę, że szukanie w styczniu będzie akurat. My szukaliśmy tego sierpnia na sierpień 2012 i nie było problemu, żeby znaleźć:)
wiolcia1958
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2011, 9:26

Re: sale na 2013 r

Post autor: wiolcia1958 »

diamentowa
wiolcia1958
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2011, 9:26

Re: sale na 2013 r

Post autor: wiolcia1958 »

Nie polecam resteuracji ,,Diamentowej,,u pani Barbary Jaskulskiej,oraz ,,Zabytkowej,,.Byłam na weselu jako matka chrzesna w ,,Diamentowej,,,obsługa fatalna ;kelnerki nie miłe talerze poprostu nie stawiały a rzucały na stoły wódkie nosiły na własnych piersiach,a nie w koszyczkach.A włascicielka wyłaczała klimatyzacje i otwierła okna (było bardzo gorąco)Natomiast co do posłków tobyły inne podawane niż zamówione a ryba po grecku to była z przed tygodnia ,wogóle dwa dania były nie podane.Gdy panstwo młodzi zwrócili się ozwrot pieniędzy za te dwa dania ,to pani Barbara proponowała im krokiety i jajka które zapomiała przygotować.ŚMIESZNE....
ODPOWIEDZ