Tort na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
wika1991
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2014, 20:59

Re: Tort na wesele

Post autor: wika1991 »

Odpowiadając na pytanie poprzedniczki: Ładniej wygląda tort piętrowy, a czy jest praktyczny tego nie wiem..
Ja u siebie miałam słodki stół i tort weselny z cukierni słodki muffin. Na słodkim stole znalazły się muffinki, ciasteczka, desery, cake popsy i inne cuda. Wyglądał obłędnie a wśród gości zrobił totalną furorę. W naszych okolicach mało znana atrakcja a szkoda. Moim zdaniem lepiej wydać 1000 zł na taki słodki stół niż na wiejski kącik, z którego później rozdaje się gościom resztki wędlin i kaszanek do domu..
A wracając do tortu: był trzypiętrowy, pięknie udekorowany i przede wszystkim smaczny. W środku masa z serka mascarpone z bitą śmietaną i owocami, a na górnym piętrze mus czekoladowy. Mistrzostwo.
anka1986
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2014, 18:54

Re: Tort na wesele

Post autor: anka1986 »

Nasz tort też był z tej cukierni :) Wybraliśmy tort z muffinek z małym torcikiem na górze do symbolicznego pokrojenia. Wszystko prezentowało się bardzo elegancko i było przesmaczne. Nie jestem zwolenniczką tradycyjnych tortów a tort muffinkowy spełnił moje oczekiwania w 100%, super sprawa dla nowoczesnych par młodych.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Tort na wesele

Post autor: sKaLpeL »

anka1986 możesz powiedzieć skąd zamawiałaś tort z muffinek, na ile osób i ile Cię to kosztowało z dowozem z warszawy ? mnie też coś takiego interesuje, a w ostrołęce jest z tym problem
anka1986
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2014, 18:54

Re: Tort na wesele

Post autor: anka1986 »

Muffinki i tort były z cukierni Słodki Muffin z Warszawy. Gości było 150, całe zamówienie kosztowało nas ok 1200 zł - muffinki, tort na ok. 8 osób i koszty transportu. Wypożyczenie patery dostaliśmy gratis. W sumie babeczek było więcej niż zamawialiśmy bo wszyscy goście się poczęstowali (niektórzy nawet dwa razy :)) i zostało ich kilka na następny dzień. Później się dowiedzieliśmy od właścicielki, że zawsze robią kilka sztuk więcej "na wszelki wypadek".
Generalnie bardzo nam się podobało podejście do nas - właścicielka dba o każdy szczegół, od spotkania degustacyjnego aż po końcowe zamówienie. Doradziła nam smak, wygląd (nie "naciągając" na najdroższy wariant tylko doradzając jak pogodzić smak z dekoracją na której nam zależało). Ogólnie super, bardzo polecam.
ODPOWIEDZ