organizacja wesela

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Penelope
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2011, 13:46

organizacja wesela

Post autor: Penelope »

witam,
czy ktos z Was orientuje się gdzie w Ostrołęce znajdę profesjonalną firmę, która nam zorganizuje ten dzień?? Czy ewentualnie ktoś już korzystał z takich usług? Nie ukrywam, ze kiedy słucham o tych wszystkich sprawach do załątwienia to mnie zimne poty oblewaja.
pozdrawiam
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: organizacja wesela

Post autor: agrafka111 »

Hej!
Właśnie z narzeczonym organizujemy sobie wesele za rok. Sami dzwonimy, umawiamy się. To nie jest nic trudnego, wystarczy, że zrobisz sobie odpowiednią rozpiskę co jak i kiedy. Powiem Ci szczerze, że ostatnio oglądałam program o takich organizatorach ślubnych. Biorą oni ok. 10 tyś (była to firma z Warszawy). Czy nie uważasz, że jest to wyrzucanie kasy w błoto? No chyba, że robisz wesele na 500 osób i nie dasz rady tego ogarnąć. Podaj mi e-maila to Ci podeśle to co zrobiłam, może Ci się przyda:)
Pozdrawiam
Penelope
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2011, 13:46

Re: organizacja wesela

Post autor: Penelope »

Masz całkowitą racje, 10tys. za taka organizacje to wyrzucanie kasy w błoto w to miejsce mozna to samemu zorganizowac. Myslałam natomiast, ze w mieście takim jak Ostrołeka cena za taka usluge bedzie sporo mniejsza. Wiesz, wołalabym zaplacic 3-4 tys. i miec to wszystko w nosie niz latac samemu, wydzwaniac i sie stresowac. Poza tym mialam nadzieje, ze taka osoba podpowie co, jak i najlepiej.
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: organizacja wesela

Post autor: agrafka111 »

Dla mnie to sama przyjemność szukać samemu:) Jeżeli w O-ce jest taka firma to musisz zobaczyć w ogłoszeniach na Mojej Ostrołęce czy też w Tygodniku Ostrołęckim, bo ktoś kiedyś się ogłaszał z takimi usługami.
Życzę powodzenia:)
Penelope
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2011, 13:46

Re: organizacja wesela

Post autor: Penelope »

Szukałam już w ogłoszeniach i na forach ale niestety nic nie znalazłam. Jakas dziewczyna dodala wpis o takiej organizacji ale podany adres strony nie dziala. Co do przyjemności, w zasadzie to chce sie jej pozbywać :) w sumie to prawie to samo tyle, ze zaoszczedziłabym czas, nerwy i stres w tym dniu.
Pozdrawiam i równiez zycze powodzenia :)
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: organizacja wesela

Post autor: trampella »

Jeśli jesteś zdecydowany/na na zalatwienie tego pieknego dnia przez kogoś to prosze napisz ilu planujesz gosci i czy masz już salę zarezwrwowaną ,co z muzyką- na zywo czy tez w innej formie?Napisz na prywat- chętnie pomogę.Pozdrawiam.
Penelope
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2011, 13:46

Re: organizacja wesela

Post autor: Penelope »

Mam rozumieć, że zajmujesz się tym zawodowo czy poprostu chcesz mi pomóc?
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: organizacja wesela

Post autor: _RAMZESEK_ »

jezeli chcesz sie dowiedziec czegos o organizacji wesel i itp. to pisz rowniez do mnie... akurat pracuje w tej branży wiec pojecie mam...
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: organizacja wesela

Post autor: glubcio »

moim zdaniem w realiach polskich wynajecie koordynatora do organizacji wesela to najwiekszy blad jaki bys mogla popelnic -no chyba ze znajdziesz firme ktora naprawde ma wiedze o wszystkich sprawach zwiazanych z weselem a nie tylko bedzie udawac i robic przed toba dobre wrazenie i wyciagnac od ciebie kase inaczej z lenistwa wszystko popsujesz -najlepiej w/g moich doswiadczen wybiesz sobie dobra sale i posluchaj sie rad tych osob a bedziesz zadowolona
marcin_kingpower
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:35

Re: organizacja wesela

Post autor: marcin_kingpower »

Polecam pana Marcina. Jest naprawde profesjonalitą w tej kwestii. wszystko zorganizował i przygotował bez żadnych zarzutów. kontakt do niego to 881448066
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: organizacja wesela

Post autor: kasia pelasia »

Jest taka dziewczyna, ma na imię Marta, nazwiska nie pamiętam. Wiem, że ona zajmowała się organizacja ślubów. Miała stronę internetowa błękitna polana czy jakoś tak.
ODPOWIEDZ