Śuknie Ślubne gdzie?

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Kaja_86
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2011, 19:41

Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: Kaja_86 »

Witam może ktoś mi pomoże. Nie mieszkam w Ostrołęce także nie oriętuję się gdzie znajdują się Salony Ślubne. Będę wdzięczna jeśli napiszecie gdzie się znajdują na jakich ulicach i jaki możecie polecić :D
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: dzinda90 »

jedz do lomzy. tam kolekcje sa wczesniej niz w oce :)
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: samanta »

gdzie do Łomży konkretnie? a co z Ostrołęką, zupełnie nie warto oglądać? słyszałam że w Olszewo-Borkach mają duży wybór, Innowacja też podobno ujdzie. czy któraś z was kupiła suknię w Ostrołęce i może napisać coś więcej? np. cenę, model, obsługę, itp.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: sKaLpeL »

na gorbatowa (na przeciwko poczty, obok siedziby tygodnika) , na gołębiej , w starym domu handlowym kupiec (obok poczty) na samej górze , przy dworcu ul gocłowskiego , na deptaku ul głowackiego
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: agrafka111 »

Mi się podobała sukienka w salonie w Warszawie. Koszt 3 tyś. Na allegro znalazłam mi osobę, która uszyje mi taką samą za 1100zł (podobną szyją gdzieś za granicą). Komentarze tego użytkownika są przychylne pod względem miary i materiałów, więc raczej zaryzykuje:)
Kaja_86
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2011, 19:41

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: Kaja_86 »

sKaLpeL dzięki za pomoc :D, a który salon według was jest najlepszy pod względem wyboru i gdzie są najładniejsze modele????

dzinda90 no właśnie, a gdzie dokładnie w łomży znajdują się te super salony???

agrafka111 ja raczej nie zaryzykuje szycia sukni ślubnej przez internet, a co jak się okaże niedobra??? i wiadomo że materiał i dodatki będą już gorszej jakości za taką cenę
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: dzinda90 »

ja kupowałam suknię w "modny salon" na ul. długiej 15

i jak już mówiłam, sukienka którą wybrałam w łomży w oce była za pół roku. i kilka innych również, i welony, w ostrołęce za welonem obleciałam wszystkie salony i we wszystkich były "na jedno kopyto" albo mega długie, albo prawie takie same. więc welon również u nich kupiłam przed, i wybór w tym salonie miałam większy niż w całej ostrołęce. co prawda nie jest to wielki salon ale stworzony z głową :)

panie miłe. suknię trzeba było zwężać, wszystko zrobione na czas, dokładnie i dają gratisy :)
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: aj_em22 »

ja polecam La Paris w Łomży, duzy wybor. sama niedawno bralam slub i w o-ce nie znalazlam sukienki, ktora by mi odpowiadala. ale za to buty z innowacji jak najbardziej. koszt 180 zl ale za to wybiera sie wszystko-ksztalt buta, wys.obcasa, material.
edytkaaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2011, 9:50

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: edytkaaa »

hej:)
proponuje la paris w Łomży mają niesamowity wybór :)
pozdrawiam
pipi21
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2011, 13:13

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: pipi21 »

widzę że ten post był założony tylko po to by reklamować jeden z łomżyńskich salonów, który już i tak większość omija szerokim łukiem. Cokolwiek napisze w tym temacie o innych salonach jest od razu kasowane. Pozdrowienia dla admina który pewnie dobrze zna właścicieli tamtego salonu skoro tak postępuje :lol:
pipi21
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2011, 13:13

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: pipi21 »

a oto dowód na to co pisze:
Statystyki użytkownika edytkaaa
Dołączył(a): 08:50, 06.10.2011
Ostatnia wizyta: 08:58, 06.10.2011
Liczba postów: 1
[0.00% wszystkich postów / 0.02 posty dziennie]
Zobacz posty użytkownika
Najaktywniejszy w dziale: Ślub i wesele
[ Posty: 1 / 100.00% postów użytkownika ]
Najaktywniejszy w wątku: Śuknie Ślubne gdzie?
[ Posty: 1 / 100.00% postów użytkownika ]
osoba ta zalogowala sie tylko po to by zareklamowac salon i juz nigdy wiecej nie pojawiła się na forum ale oczywiscie jej wypowiedz nie zostala usunieta a moje są ciagle usuwane...
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: aj_em22 »

ja mam na sprzedanie - zapraszam

z kolekcji sukien ślubnych 2Be Bridal ISABELLA CHESSARI z kolekcji 2011, rozmiar 36/38. Na wysokość ok. 175-180cm. Góra sukni wyszywana kryształkami Svarovskiego. Dół składa się z kilku warstw – górna to pięknie układające się falbany. Wbrew pozorom suknia jest wyjątkowo lekka i bardzo dobrze się trzyma (posiada wbudowany gorset wewnętrzny). Całość zapakowana w firmowy pokrowiec salonu ślubnego LaParis w Łomży (tam kupowana).
Suknia jest używana tylko raz!! Po profesjonalnym praniu chemicznym.
W skład zestawu razem z suknią wchodzi:
- halka,
- bolerko,
-dwa welony (krotki 50 cm - gładki bez wzorów, pięknie się układa, drugi – dł. ok. 75cm, wykonany jest z miękkiej siateczki obszytej piękną koronką i ręcznie przyszywanymi perełkami),
- podwiązka i zestaw biało-niebieskich kokard do kosza oraz samochodu (jako gratis),

Cena do negocjacji.
Załączniki
ScreenShot003.jpg
ScreenShot004.jpg
ScreenShot002.jpg
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Śuknie Ślubne gdzie?

Post autor: aj_em22 »

pipi21 pisze:a oto dowód na to co pisze:
Statystyki użytkownika edytkaaa
Dołączył(a): 08:50, 06.10.2011
Ostatnia wizyta: 08:58, 06.10.2011
Liczba postów: 1
[0.00% wszystkich postów / 0.02 posty dziennie]
Zobacz posty użytkownika
Najaktywniejszy w dziale: Ślub i wesele
[ Posty: 1 / 100.00% postów użytkownika ]
Najaktywniejszy w wątku: Śuknie Ślubne gdzie?
[ Posty: 1 / 100.00% postów użytkownika ]
osoba ta zalogowala sie tylko po to by zareklamowac salon i juz nigdy wiecej nie pojawiła się na forum ale oczywiscie jej wypowiedz nie zostala usunieta a moje są ciagle usuwane...
:wink:

a moze po prostu nie umiesz dodac posta?? ja nie mam nic wspolnego z salonem o ktorym pisala edytaaa a rowniez go polecam. sama kupilam tam suknie, z ktorej bylam/jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ