Zespół muzyczny Echo z Ostrołęki - opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
karola363
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:28

Zespół muzyczny Echo z Ostrołęki - opinie

Post autor: karola363 »

Poszukuje osób u których zespoł Echo grał na weselu, mogą być również goście weselni którzy mają jakąś opinie na ich temat. Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy.
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: Zespół muzyczny Echo z Ostrołęki - opinie

Post autor: dzinda90 »

Echo grali u nas na weselu w 2009.
powiem tak. grają super. ale pod żadnym pozorem nie dawajcie im alkoholu i nie pozwólcie im pić jesli by wpadli na pomysł wziąć swój 8)
na prawde, o graniu/śpiewaniu złego słowa nie moge powiedzieć. ale lubią alkohol, nie ma co :) Był tam taki młody pan, grał na gitarze, nie wiem czy jeszcze gra, on im rozsądnie "dozował" ale gdy nie widział sami się rządzili wódką którą de facto dostali od nas :) gdybyśmy wiedzieli że pan grający na akordeonie aż tak się "napoi" to byśmy nie dali im ani kropli :? dopiero rano by dostali, na finito :) swoją drogą, na tyle głów, to co my im daliśmy, to mało było, więc skąd stan pana akordeonisty, to pozostanie zagadką :D
reasumując. z zespołu jako zespołu i my i goście zadowoleni (poza tym że niektórzy kręcili nosem na "stan" pana akordeonisty)
to nie była jednorazowa "wpadka" znam 2 pary u których grali po nas i również przesadzili z alkoholem.
Śmiało polecam jeśli nie będą mieli co pić, jeśli będą- różne rzeczy mogą się wydarzyć :)
karola363
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:28

Re: Zespół muzyczny Echo z Ostrołęki - opinie

Post autor: karola363 »

słyszałam kilka historii ze nie mozna dawac im alkoholu, ale ostatnio zmienili skład wiec byc moze ze tych pijących juz tam nie ma. Alkohol w związku z tym mozna im dac na do widzenia po butelce, niech w domu sobie wypiją:) a możesz mi powiedzieć jaką muzyke oni grają i jak bawią gości? oczepiny itd...
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: Zespół muzyczny Echo z Ostrołęki - opinie

Post autor: dzinda90 »

my nie chcieliśmy disco-polo więc był rock-pop, no różne, takie stare polskie, konik na biegunach, jakieś zagraniczne :)
oczepiny to nam robili to co my chcieliśmy :) i chyba zawsze sie pytają co sie chce :)
a zabawy z goścmi to u nas był napewno pociąg i różne przyspiewki, kto w .. urodzony itp. , a więcej to nie było chyba, ale i tak był pełny parkiet :) kto chciał się bawił, na siłe nikogo nie wyciągali co wg mnie jest + :)
skład się zmienia co i rusz :D my mieliśmy nadzieje że będzie taka blondynka śpiewała, która była na weselu na którym ja byłam i oni grali. pan roman zapewniał że będzie a na wejściu się okazało że jest inna, i powiem szczerze mało zawału nie dostałam że jest inna. rozczarował mnie konkretnie. ale ta okazała się równie dobra co tamta :) a teraz nie wiem jaki jest skład. nie jestem w stanie nawet podać nazwiska osób które u nas grały. prócz pana Romana, ale jak nazwisko ma to nie wiem :D

chcesz ich na swóje wesele?? :)
ODPOWIEDZ