Długość sukni od ziemi

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Długość sukni od ziemi

Post autor: Marcelinka »

Mam chyba nietypowy problem, a mianowicie mam pytanie odnośnie długości sukni. Ile suknia ślubna powinna "odstawać" od podłogi. Zakupiłam suknię która wydaje mi się że jest za krótka. Odstęp między dołem sukni a podłogą to jakieś 5 cm z przodu. Pani z salonu usilnie twierdzi że jest idealna. Nie wiem co mam robić. Kobieta upiera się że jest dobrze, a to chyba ja mam się dobrze czuć. Mi się wydaje że powinna odstawać na jakieś 2cm.
Proszę was o radę, bo już naprawdę nie wiem co robić. Nie chce wyglądać na ślubie tak jakbym przyszła w za krótkiej sukni.
Dodam że suknia na dole jest obszyta koronką może dlatego bardziej podkreśla ten odstęp od ziemi..

Kobieta z salonu twierdzi że suknia powinna mieć taką długość, aby but męża swobodnie wsunął się pod suknię podczas tańca, niczego nie przydeptując.
wiki88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 23 gru 2010, 19:19

Re: Długość sukni od ziemi

Post autor: wiki88 »

Najlepiej przymierz suknię i buty (rozmiar obcasa ma znaczenie) i zrób sobie zdjęcie. Sama wtedy ocenisz jak w niej wyglądasz. Jeśli masz dodatkowo koło to wiadomo że suknia będzie na pewno troszkę odstawała. Lepiej gdy suknia jest troszkę dłuższa (oczywiście bez przesady) niż widać całe buty. Ja również miałam suknię obszytą koronką na dole i dlatego miałam trochę dłuższą bo nie chciałam aby było widać mi całe buty. To Twój dzień i to Ty masz się jak najlepiej czuć w sukni a nie pani sprzedawczyni.
pipi21
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2011, 13:13

Re: Długość sukni od ziemi

Post autor: pipi21 »

Hej, przymierz suknie i jak ktoś ci zrobi fotkę to wrzuć na net i podaj linka lub wyślij zdjęcie na delfinka-20@tlen.pl wtedy będzie łatwiej ocenić czy suknia jest odpowiedniej długości. Jeśli chcesz mogę ją przedłużyć tylko muszę wiedzieć jak jest uszyta. Pozdr.
php_symfony2
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 28 lut 2012, 21:01

Re: Długość sukni od ziemi

Post autor: php_symfony2 »

o rany same problemy z tymi ślubami
Profesjonalne aplikacje internetowe oparte o framework Symfony.
programista php - programista iPhone
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Długość sukni od ziemi

Post autor: Marcelinka »

oj żebyś wiedział że same problemy:)))) Wydawałoby się że to banalny wręcz problem a jednak. Już mam załatwioną długość, więc z góry dziękuję za chęć pomocy.
bellissima
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2011, 13:32

Re: Długość sukni od ziemi

Post autor: bellissima »

jeśli masz jeszcze jakieś problemy z przygotowaniami do ślubu zajrzyj na targi ślubne do łomży 1 kwietnia od 10 do 17 w szkole podstawowej nr 9. poza tym jest dużo ciekawych nagród do wylosowania.
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: Długość sukni od ziemi

Post autor: arletka123 »

jaka suknia (dlugosc) najwygodniejsza ?
ODPOWIEDZ