Sala Augustyniak

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Domin44
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2012, 14:17

Sala Augustyniak

Post autor: Domin44 »

Nie wiem czy było na forum bo nie mogę znaleźć. Co myślicie o sali Augustyniak czy jakoś tak. Mogę odkupić termin i się zastanawiam
mika82
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2011, 15:35

Re: Sala Augustyniak

Post autor: mika82 »

według mnie ok, obsługa fajna , jedzenie też. Ogólnie zrobiła na mnie dobre wrażenie.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Sala Augustyniak

Post autor: hempgru »

Więc tak w ubiegłym roku miałem okazję bawić się tam na weselu. Obsługa na bardzo dobrym poziomie ; ) jedzenie też niezłe. Lecz na weselu gdzie ja byłem poustawiane były stoliki okrągłe i kilka małych prostokątnych. Ludzie byli "porozrzucani" nie było takiego zgrania (to jest zdanie wielu osób bawiących się na tym weselu). Lepiej chyba jak ludzie siedzą bliżej siebie aniżeli tak daleko. No i było bardzo mało miejca przy stole. Dosłownie łokeć w łokeć. To moje zdanie, ogólnie salę oceniam na plus ; ) pozdrawiam .
wiki88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 23 gru 2010, 19:19

Re: Sala Augustyniak

Post autor: wiki88 »

hempgru pisze:Więc tak w ubiegłym roku miałem okazję bawić się tam na weselu. Obsługa na bardzo dobrym poziomie ; ) jedzenie też niezłe. Lecz na weselu gdzie ja byłem poustawiane były stoliki okrągłe i kilka małych prostokątnych. Ludzie byli "porozrzucani" nie było takiego zgrania (to jest zdanie wielu osób bawiących się na tym weselu). Lepiej chyba jak ludzie siedzą bliżej siebie aniżeli tak daleko. No i było bardzo mało miejca przy stole. Dosłownie łokeć w łokeć. To moje zdanie, ogólnie salę oceniam na plus ; ) pozdrawiam .
Byłam tam jako gość na kilku weselach i bardzo mi się podobało. Jedzenie dobre, obsługa również.
Sama miałam tam swoje wesele - jestem bardzo zadowolona. Co do stołów to u mnie też były te okrągłe - 6 okrągłych stolików przy parze młodej (dla osób w naszym wieku- przyjaciele,znajomi ze studiów) i reszta - 7 podłużnych stołów dalej- dla ciotek, wujków itd. Wszyscy goście mieli przypisane swoje miejsca do danego stolika - lista, kto siedzi przy jakim stoliku była wywieszona na drzwiach i wszystkim się bardzo podobało bo młodzi siedzieli z młodym a starsi ze starszymi i każdy miał z kim wypić i porozmawiać.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Sala Augustyniak

Post autor: hempgru »

wiki88 pisze:Byłam tam jako gość na kilku weselach i bardzo mi się podobało. Jedzenie dobre, obsługa również. Sama miałam tam swoje wesele - jestem bardzo zadowolona. Co do stołów to u mnie też były te okrągłe - 6 okrągłych stolików przy parze młodej (dla osób w naszym wieku- przyjaciele,znajomi ze studiów) i reszta - 7 podłużnych stołów dalej- dla ciotek, wujków itd. Wszyscy goście mieli przypisane swoje miejsca do danego stolika - lista, kto siedzi przy jakim stoliku była wywieszona na drzwiach i wszystkim się bardzo podobało bo młodzi siedzieli z młodym a starsi ze starszymi i każdy miał z kim wypić i porozmawiać.



dokładnie jak u Nas. Myślę jednak, że jeśli takie ustawienie jest dla Ciebie ok to salę można śmiało polecić.
ODPOWIEDZ