Spowiedź przedślubna

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
endorfina
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:58

Spowiedź przedślubna

Post autor: endorfina »

Witam, czy ktoś się orientuję na ile czasu przed powinna być I spowiedź przedślubna??? wiem, że druga to dzień przed, a z tą pierwszą bywa różnie.. musi to być równo 3 m-ce przed? I czy musi być w mojej i narzeczonego parafii? :?
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Spowiedź przedślubna

Post autor: Marcelinka »

Zaleca się aby była 3 miesiące przed ślubem, księża mówią że to taki optymalny czas na oczyszczenie:). Ja byłam 2,5 miesiąca przed i nic mi ksiądz nie powiedział. A myśle też że to bez różnicy w jakiej parafii odbędziesz spowiedź. Polecam parafie św. Franciszka. Fantastyczni księża jeśli chodzi o spowiedź.
paula8612
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 02 wrz 2008, 22:16

Re: Spowiedź przedślubna

Post autor: paula8612 »

zgadzam się z powyższą wypowiedzią, nie musi być w swojej parafii chodzi tylko, zeby był podpis na kwitku, który dostaje się od księdza ze swojej parafii
lifeis2short2suck
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 22 kwie 2012, 19:48

Re: Spowiedź przedślubna

Post autor: lifeis2short2suck »

moja pierwsza spowiedź przedślubna odbyła się miesiąc przed ślubem, nie ma znaczenia która parafia... pozdrawiam i mało ślubnych stresów życzę :-)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Spowiedź przedślubna

Post autor: elfik »

ja również spowiadałam się miesiąc przed. Trzeba tylko na wstępie powiedzieć, że to spowiedź przedślubna - czyli z całego życia... i nie zapomnieć poprosić o pieczątkę ;)
endorfina
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 sty 2012, 18:58

Re: Spowiedź przedślubna

Post autor: endorfina »

Dzięki za informacje ;)
ODPOWIEDZ