Sala bankietowa Alicja lub Wenus w Kadzidle

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
MilAa
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2012, 14:18

Sala bankietowa Alicja lub Wenus w Kadzidle

Post autor: MilAa »

Witam serdecznie:) mam takie pytanie, był ktoś może ostatnio na weselu na którejś z tych sal i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami?:) Co o nich myślicie? Jak z jedzeniem? czy obsługa jest miła i zna się na tym co robi? może jakaś para miała tam ostatnio wesele??? można zmieniać dekorację??? bardzo by mi na tym zależało... a może ma ktoś godną polecenia dekoratorkę?
wiem, że to bardzo dużo pytań ale jestem lekko przyparta do muru dlatego też będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie:)
pozdrawiam serdecznie;)
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Re: Sala bankietowa Alicja lub Wenus w Kadzidle

Post autor: Szuryga »

poczytaj na e-ostrołęka.
SKIFCHLIZ
kasia88
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:00

Re: Sala bankietowa Alicja lub Wenus w Kadzidle

Post autor: kasia88 »

Witam
Nasze wesele odbylo sie na sali Wenus w Kadzidle we wrzesniu. Bardzo fajnie to wspominamy ;) wszyscy goscie byli zachwyceni jedzeniem gdzyz mowili po weselu, ze bylo takie domowe. Do obslugi tez nie mielismy zastrzezen (bynajmniej nikt z gosci sie nie skarzyl).
A jesli chodzi o dekoracje to mozna sobie ja bez problemu zmienic z tego co wiem bo tez sie nad tym na poczatku zastanawialismy ale potem jednak zrezygnowalismy.
Pozdrawiam serdecznie.
MilAa
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2012, 14:18

Re: Sala bankietowa Alicja lub Wenus w Kadzidle

Post autor: MilAa »

Kasiu a jesteś może z Ostrołęki? jeśli tak, nie było problemu z tym że goście kręcili nosem, że sala za daleko itd.??? bo my się troszkę o to martwimy... chociaż z 2 strony jak ktoś będzie chciał to przyjedzie
MilAa
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2012, 14:18

Re: Sala bankietowa Alicja lub Wenus w Kadzidle

Post autor: MilAa »

Mam jeszcze pytanko odnośnie liczny gości... Ilu gości było u Ciebie i czy ok 140 to nie za dużo na jej mozliwości?
kasia88
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:00

Re: Sala bankietowa Alicja lub Wenus w Kadzidle

Post autor: kasia88 »

U nas bylo 129 osob dokladnie. Wedlug mnie 140 osob to spokojnie sie pomiesci.
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Re: Sala bankietowa Alicja lub Wenus w Kadzidle

Post autor: Szuryga »

ogólnie sala spoko miałem wesele w pazdzierniku i było lux maiałem gosci 170 osób własciciel mówił ze sie miesci 220-250 jest jeden mankament nie ma hotelu na górze dla gosci no chyba ze juz dobudowali,jedzenie super efekty swietlne lux obsługa ok za osobe płaciłem 110 ale w umowie było zaznaczone ze moze sie zmnienic na 120
SKIFCHLIZ
ODPOWIEDZ