Najlepszy DJ na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Najlepszy DJ na wesele

Post autor: oleandra »

Witam,
Poszukuje Dj,a na przyjęcie dla 50 osób.
Kogo polecacie. Liczy się przede wszystkim muzyka, oświetlenie i aktywność w zachęcaniu do zabawy gości.
Będę wdzięczna za odpowiedz
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: Najlepszy D,J

Post autor: agrafka111 »

Polecam Dj-a Chrisa z Łomży. Będzie grał u mnie na weselu. Słyszałam same pozytywne opinie:) Przesympatyczny człowiek.
Pozdrawiam
ARAS
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2011, 16:54

Re: Najlepszy D,J

Post autor: ARAS »

DJ Augurio z Ostrołęki grał u nas, muzyka była dla każdego, było karaoke i fajnie prowadził tańce.
Polecam
Aro
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Re: Najlepszy D,J

Post autor: kambal »

Wszystko zależy jaka kwota wchodzi w grę:) są w Ostrołęce chłopcy którzy grają za naprawdę śmieszne pieniądze bo robią to bardziej dla własnej frajdy, korzystają z laptopa, moją szeroką gamę utworów. Sam przez pewien czas tak dorabiałem. Grało się głównie na 18 urodzinach, bo to u znajomych z reguły:) Jeśli ktoś szuka faktycznie DJ, który ma gadane, oświetlenie, dobre nagłośnienie, to raczej wyższa kwota wchodzi w grę. A powiedz jaka to impreza?? Urodziny, imieniny, chrzciny, integracja? Jakie towarzystwo? Kiedy impreza?
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Najlepszy D,J

Post autor: oleandra »

Chodzi o przyjecie po ślubie.
Pieniądze nie mają znaczenia tzn wolę dobrze zapłacić i mieć profesjonalistę, niż zaoszczędzić i cały wieczór się irytować
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Re: Najlepszy D,J

Post autor: kambal »

Powiem Ci jak to wygląda.
Tzw poprawiny to fajna sprawa do grania, przekrój muzyczny pełen. Wydaje mi się że nie ma się co mocno zawzinać na temat oświetlenia, bo poprawiny to raczej zaczynają się wcześnie, i zależnie od nastawienia gości się kończą. Ważne jest dobre nagłośnienie. Jeśli goście nie będą chcieli się bawić to i najlepszy DJ ich nie wyciągnie:) i przepraszam że nie podaje konkretnych przykładów, mówię tylko na co zwrócić uwagę. Jeśli nikogo nie znajdziesz:) odezwij się na priv, mogę udostępnić nagłośnieni, oświetlenie.
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Najlepszy DJ na wesele

Post autor: justusz »

polecam DJ - "SZPILA" z Białegostoku. Namiary pewnie znajdziesz gdzies w necie.
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Najlepszy DJ na wesele

Post autor: oleandra »

Myślałam, że u nas w Oce kogoś znajdę. Wiem, że w Wawie, Białymstoku są porządni dj,e ale to mi się przestaje kalkulować.
Dzwoniłam do kilku ogłaszających się , ale nawet nie mieli strony internetowej, aby posłuchać ich twórczośći.
Jeżeli znacie kogoś SPRAWDZONEGO, SOLIDNEGO z naszego okręgu-poproszę o namiary.
Pozdrawiam
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Re: Najlepszy DJ na wesele

Post autor: kambal »

Co rozumiesz przez twórczość?? przecież na poprawinach nikt że zagra Ci seta, bo zwyczajnie się nie da. Każdy DJ ma jakąś wizje, ale zawsze pojawi się gość który ma jakieś życzenie, dziadek będzie chciał coś wolniejszego, a kolega z pracy zachce disco. Moim zdaniem na poprawiny potrzebujesz człowieka z pokaźną kolekcją utworów, umiejącego zadowolić gości, a nie profesjonalistę który potrafi zgrać utwory tak by przejście miedzy nimi było praktycznie niesłyszalne.
I mówię to jako osoba która zabawiała gości na takich przyjęciach:)
Awatar użytkownika
Kamil
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:11

Re: Najlepszy DJ na wesele

Post autor: Kamil »

dj kriss z Łomży
Moje portfolio zapraszam
http://kamilzieba.flog.pl/pf/
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Re: Najlepszy DJ na wesele

Post autor: incognitusek »

DJ Szpila jest praktycznie nieosiagalny - przynajmniej tak bylo kiedys - terminy na ponad rok do przodu pozajmowane. Ale moze polecic kogos dobrego - tak wlasnie u nas na weselu zagral DJ Zulus z Sokolki (Wojtek Olechno) - zabawa byla super
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: Najlepszy DJ na wesele

Post autor: arletka123 »

jakiego dj polecacie na poprawiny ?
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Najlepszy DJ na wesele

Post autor: lalka »

DJ FEEKEJ
zosia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2014, 18:16

Re: Najlepszy DJ na wesele

Post autor: zosia »

ja polecam tego chlopaka co kiedys gral w karaoke avalonie na weselach rowniez radzi sobie swietnie
ODPOWIEDZ