Zielony Zakątek - Susk Stary opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
cytryna
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2012, 12:50

Zielony Zakątek - Susk Stary opinie

Post autor: cytryna »

Witam! Czy ktoś miał tam wesele/ przyjecie lub byl na takim i jakie wywarło wrazenie? Chodzi mi głownie o jedzenie, obsluge, klimatyzacje czy akustyke. Byłabym wdzieczna za odpowiedzi :)
MagdaC
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 31 mar 2011, 10:54

Re: Zielony Zakątek - Susk Stary opinie

Post autor: MagdaC »

Ja miałam tam swoje wesele. I od początku do samego końca było super. Nie było problemu w dogadaniu się. Jedzenie bardzo dobre, wystrój elegancki. Wygodnie się tańczy na drewnianej podłodze, bo obcas nie ucieka. Dźwięku nie umiem ocenić. Było dobrze, chyba tak jak wszędzie, ale pamiętam, ze zespół jakoś planował rozstawienie sprzętu.

Ja polecam wszystkim. Urocze miejsce, jest tam klimat i wspaniały pokój dla nowożeńców z wielką atrakcją - wanną z hydromasażem, która po weselu pomogła się zregenerować i wypocząć.

Jedyną złą rzeczą którą pamiętam ze swojego wesela to komary na dworze:(

Klimatyzacji tam wtedy nie było - nie wiem jak jest teraz.
W maju było ok - nie było takiej potrzeby bo tam jest wysoko i obieg powietrza był.
cytryna
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2012, 12:50

Re: Zielony Zakątek - Susk Stary opinie

Post autor: cytryna »

Dzięki za odpowiedź :) Co do klimatyzacji mam wielkie watpliowsci bo kiedy byłam tam osobiscie oprowadzajacy mezczyzna stwierdzil ze klima tu nie potrzebna bo jest wysoko i recyrkulacja powietrza zachodzi samoistnie (chyba), ale właścicielka twierdzi że klima jest, tyle że umieszczona jakoś na górze.
sebekk161
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 09 lip 2006, 13:04

Re: Zielony Zakątek - Susk Stary opinie

Post autor: sebekk161 »

Miałem tam w kwietniu swoje weselę i szczerze polecam. Wszystko w najlepszym porządku, jedzenie i obsługa na wysokim poziomie, wszyscy goście byli zadowoleni.
ccc
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2011, 21:32

Re: Zielony Zakątek - Susk Stary opinie

Post autor: ccc »

moja siostra miala tam wesele na 140 osob na dolnej sali. jedyny minus, ze troche ciasno bylo miedzy stolami zeby przejsc.
milionrazy
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 09 maja 2012, 21:30

Re: Zielony Zakątek - Susk Stary opinie

Post autor: milionrazy »

polecam, jest tam pięknie- wewnątrz jak i na zewnątrz, najlepiej jest mieć tam wesele jak jest ciepło, to wtedy goście mogliby wyjść na dwór, a tam jest bardzo ładnie.
Kasia_85
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2013, 1:32

Re: Zielony Zakątek - Susk Stary opinie

Post autor: Kasia_85 »

Czy ktoś miał ostatnio wesele w tej sali? Czy wszystko jest w porządku?
ODPOWIEDZ