Krótki film - Teledysk ślubny

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
kalmaria
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2012, 22:49

Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: kalmaria »

Orientujecie się może czy w Ostrołęce jest studio, które robi krótkie filmy z wesela ok. 40 min?
Awatar użytkownika
unclemike
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 28 lis 2011, 21:23

Re: Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: unclemike »

Ale ślub będzie, był czy jak? Filmy podsumowujące wrzuca się pod koniec nagrania ślubnego.

A czemu zależy Ci tylko na tym?
Damn, I'm good:)
kalmaria
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2012, 22:49

Re: Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: kalmaria »

Ślub będzie, szukamy kogoś kto ma w tym jakieś doświadczenie. Nie chodzi mi o 5 minutowe podsumowanie, a film ze ślubu, który trwa tylko 40-60 min. Wydaje mi się, że dzięki temu film będzie się oglądało lepiej, nikt się nie znudzi (bo oglądać około 3 godzin trzeba być wytrwałym) i uniknie się "przewijania" mszy.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: Infom »

Przeważnie każdy kamerzysta wykona Ci taką operację dla niego jeszcze lepiej :)

Przeważnie każdy chce żeby materiału było jak najwięcej i prawie wszystko pokazane :) nie liczne osoby tak jak ty chcą tylko 40 minut :)
kalmaria
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2012, 22:49

Re: Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: kalmaria »

Nie do końca jest tak jak piszesz. Nie jest łatwo zrobić taki krótki filmik i zawrzeć w nim wszystko to co trzeba, człowiek który to robi musi znać się dobrze na montażu i poświecić więcej czasu na niego niż przy zwykłym filmie weselnym.
Awatar użytkownika
unclemike
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 28 lis 2011, 21:23

Re: Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: unclemike »

Dobry kamerzysta nie wezmie, podejrzewam ze chcesz krótki film za równe krótką kasę, jeśli kamerzysta będzie miał do wyboru normalna robote za normalny cash to wiadomo co wybierze:)
Damn, I'm good:)
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Re: Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: mon »

W okolicach skontaktuj się z P. Adamem Piekarskim, bo może on się tym zajmuje.

Mam też namiary na kamerzystę z Warszawy, który wykonuje takie filmy. Generalnie nie jest wiele droższy od tych z Ostrołęki.
kalmaria
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2012, 22:49

Re: Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: kalmaria »

unclemike nie wiem skąd te Twoje podejrzenia ? Nigdzie nie napisałam, że przez to chcę oszczędzić. Zapytałam tylko czy ktoś zna kogoś, kto coś takiego robi. Dzięki mon za informacje.

A to czy chce żeby film trał 40 min czy 3 godz to moje "widzimisie", moje wesele, mój ślub, mój film.
Prymus
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2012, 16:57

Re: Krótki film - Teledysk ślubny

Post autor: Prymus »

Mogę się podjąć zrobienia takiego filmu, często namawiam Młodych do krótkich filmów max. 1,5 godz., ale przez 12 lat pracy w tej branży tylko 2 pary się zdecydowały. Każdy chce co najmniej 3 godz. nagrania, więc robi się tak jak klient wymaga.
Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na spotkanie.

Marcin
Studio PRYMUS

e-mail: studio.prymus@op.pl
ODPOWIEDZ