Foto Jimmy opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
kermit84
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2012, 18:48

Foto Jimmy opinie

Post autor: kermit84 »

Witam,
Czy korzystał ktoś z usług fotografa Foto Jimmy -Radosław Salamucha ? Jeśli tak to jak wyglądała współpraca, czy byliście zadowoleni ?
Pozdrawiam
faustyna
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2012, 21:34

Re: Foto Jimmy opinie

Post autor: faustyna »

W sumie nie miałam do czynienia z tym Panem, ale jego zdjęcia nie sa powalające. Nic w nich nie ma , normalne foty bez polotu. Ale to moje obiektywne zdanie, pewnie są ludzie którym się one podobają. To co ja lubię w zdjęciach to operowanie światłem, umiejętność jego wykorzystania, a takie foty to i wujek zrobi. Ja bym nie wzięła go do fotografowania mojego ślubu. Szukaj dalej, masz wybór w ogłoszeniach.
narew
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 gru 2012, 9:04

Re: Foto Jimmy opinie

Post autor: narew »

Polecam Jarosław Sender tel. 603 050 626
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Foto Jimmy opinie

Post autor: a1257a »

Odczuwam potrzebę skomentowania tego wątku więc to zrobię. Wypowiedź Pani "faustyna" jest dla mnie mało wiarygodna i nie obiektywna, ale każdy ma swój umysł i potrafi to ocenić. Natomiast użytkowniku "narew" czy potrafisz czytać ? Ktoś pyta o opinię danej firmy a nie kogo polecasz. Osoba która zaczęła ten wątek jaką ma pewność że na posty nie odpowiadają osoby z konkurencyjnych firm? Jeżeli szukacie fotografa wchodzicie na ich strony internetowe i oglądacie zdjęcia i styl fotografowania to powinno być podstawą do wyboru fotografa. Jeżeli chcecie mieć takiego fotograf jak by miał Pan X na swoim ślubie i jego opinia jest dla Was najważniejsza, myślę że nie tędy droga. Czy Pan młody który zamierza kupić garnitur musi się pytać na forum który ma wybrać? i 10 osób wskaże ten który najmniej mu się podoba ale go wybierze bo innym się podoba. Jest to Wasz dzień i niech wszystkie decyzje będą Waszymi decyzjami a nie innych. Życzę wszystkiego najlepszego.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Foto Jimmy opinie

Post autor: malykazio »

Niestety ale ludzie nie potrafią dziś podejmować decyzji, nie mają własnego zdania, więc myślenie oddają innym i ślepo wierzą w to co usłyszą i tym co usłyszą się kierują.
Awatar użytkownika
jovika
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2013, 12:26
Lokalizacja: Warszawa <=> Ostrołęka

Re: Foto Jimmy opinie

Post autor: jovika »

Najlepiej usługę zamawiać w ten sposób. Tel. do pana fotografa i prośba o przesłanie zdjęć na maila z wesela jakie wykonał ostatnio. I o informacje jakiego sprzętu używa(aparat, obiektywy). To powinno wystarczyć do podjęcia dobrej decyzji.
Ja miałam np. robione zdjęcia i Teledysk z wesela (nie chcieliśmy długiego nudnego filmu) sprzęt Canon 5D mark II, rewelacja.
ODPOWIEDZ