Sala Elba Bis.

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
mona18
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2013, 14:06

Sala Elba Bis.

Post autor: mona18 »

Jaka jest cena za osobe w sali Elba Bis? Poproszę o opinie co do jedzenia, wystroju itp..z góry dzięki ;)
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Sala Elba Bis.

Post autor: XXXX »

cena chyba w tym roku 140zl+ wlasne ciasto, owoce, napoje i alkohol) - ale nie jestem pewna.
wystroj niesamowity:)
jedzonko moim zdaniem duzo i dobre- najlepsze w miescie:)
wlascicielka wspaniala osoba:)
i nie jest to zadna reklama tylko doswiadczenie:) mialam tam swoje wesele w 2009r. i jestem prawie co roku u rodziny lub kogos znajomego wlasnie tam na weselu:) i nadal bardzo mi sie podoba:)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala Elba Bis.

Post autor: sKaLpeL »

też jestem ciekawy jaka jest cena, ostatnio dzwoniłem ale właścicielka nie chciała powiedzieć telefonicznie, stwierdziła że z każdym ustala cenę osobiście, a ja póki co nie mam czasu żeby iść na takie spotkanie
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Sala Elba Bis.

Post autor: trampella »

Właśnie wracam ze spotkania z Elby-Bis.Cena " od talerzyka" 160 złotych.Ciasta,owoce,alkohol i tort kupujesz we własnym zakresie.Nie oferuja zadnego pokoiku dla młodej pary,płacisz ZAIKS i..." cena moze sie zmienic,po ciagle sa podwyżki ..." .Sala ,jak sala tylko oświetlenie super za które płacisz 15oozl.Sorry ale sa piekne sale tez i o dużo taniej,Pozdrawiam i życzę udanego przyjecia weselnego.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala Elba Bis.

Post autor: Qrpiana »

Na tej sali przetańczyłam nie jedną noc. Moi znajomi przeważnie tam urządzają swoje przyjęcia, i nie tylko wesela ale także chrzciny czy Komunie święte. Zawsze pełne zadowolenie.
Co do ceny... 160zł od osoby to obecnie "normalna" cena. Jednak zawsze idzie wynegocjować niższą. Weźcie pod uwagę, że z różnica cenową jest związane zróżnicowane menu. Najlepiej samemu pojechać i porozmawiać z właścicielką.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala Elba Bis.

Post autor: sKaLpeL »

trampella pisze:płacisz ZAIKS
z tym ZAIKSem to Niewiarowska (właściciela) zawsze się sra, a tak naprawdę to nie jest w obowiązku pary młodej tylko zespołu weselnego, który para młoda wynajmuje. Według mnie to próba wyciągnięcia paru złotych więcej dla siebie, a i tak pewnie opłata w żadnym ZAIKsie nie byłaby uiszczona, ale jak jest nie wiem, to tylko moje domniemania
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Re: Sala Elba Bis.

Post autor: Fad.Er »

sKaLpeL pisze:
trampella pisze:płacisz ZAIKS
z tym ZAIKSem to Niewiarowska (właściciela) zawsze się sra, a tak naprawdę to nie jest w obowiązku pary młodej tylko zespołu weselnego, który para młoda wynajmuje. Według mnie to próba wyciągnięcia paru złotych więcej dla siebie, a i tak pewnie opłata w żadnym ZAIKsie nie byłaby uiszczona, ale jak jest nie wiem, to tylko moje domniemania


Polecam ostatni artykuł z gazety prawnej z dnia 12 lutego bieżącego roku. nowe przepisy mówią że , do pobierania tantiem jest upoważniona jedna organizacja zbiorowego zarządzania. Bowiem nie tylko ZAIKSOWI powinien płacić lokal.
LOKAL POWINIEN ZAJMOWAĆ SIĘ SPRAWĄ ZAIKSU A NIE ŻADNA ORKIESTRA CZY TEŻ DJ.
jeszcze jedno
Przytaczam cytat z gazety prawnej:
"Zwolnienie z opłat na rzecz organizacji są osoby urządzające imprezy o charakterze prywatnym, takie jak wesela czy urodziny"
Zawsze możecie powiedzieć, że Wasz zespół czy dj gra dla Was za darmo, bo to znajomy i wtedy żadna kontrola nic nie zrobi;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala Elba Bis.

Post autor: sKaLpeL »

no i to jest bardzo dobre rozwiązanie problemu zaiksu :)
ODPOWIEDZ