Wesele w Hotelu Korona (Kruki) - opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Wesele w Hotelu Korona (Kruki) - opinie

Post autor: sKaLpeL »

Interesują mnie opinie osób które były na weselu w Koronie, jak wam się podobało, jakie pozytywne i negatywne rzeczy byscie wymienili na temat wystroju, organizacji, obsługi, jedzenia itp. itd.
swieczkos
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:37

Re: Wesele w Hotelu Korona (Kruki) - opinie

Post autor: swieczkos »

Mieliśmy wesele w Koronie we wrześniu. Wszystkim się podobało. Nie było zastrzeżeń do jedzenia, obsługi ani organizacji. Wszystko na czas, sprawnie i elegancko. Mogę szczerze polecić. Jeśli chodzi o wystrój to nie musieliśmy nic robić, chociaż hotel chętnie współpracował.
Bo mi się należy!
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wesele w Hotelu Korona (Kruki) - opinie

Post autor: sKaLpeL »

Dzięki za odpowiedz, miałbym jeszcze jedno pytanie, ile mieliście ciepłych dań i ile przystawek i czy taka ilość wam wystarczyła, było za mało, a może za dużo ? jak duże wesele ?
swieczkos
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:37

Re: Wesele w Hotelu Korona (Kruki) - opinie

Post autor: swieczkos »

Wesele było na ok 100 osób. Ciepłych dań mieliśmy 5, przystawek było 10. Sporo jedzenia zostało, szczególnie przystawek, więc za mało nie było. Przy mniejszej ilości dań przerwy między posiłkami mogłyby być długie i niektórzy mogliby głodować :-) Z mojego punktu widzenia to optymalna ilość dań.
Bo mi się należy!
tojuszkoniec
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2013, 10:04

Re: Wesele w Hotelu Korona (Kruki) - opinie

Post autor: tojuszkoniec »

Witam,
Rozglądam się za salą bankietową na wesele w okolicach Ostrołęki. I Hotel korona przykuł moją uwagę. Jaki jest cennik hotelu. Ile kosztuje to od osoby w przypadku 5 dań głównych i 10 przystawek? Napoje w cenie? Liczę na odpowiedź.
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wesele w Hotelu Korona (Kruki) - opinie

Post autor: sKaLpeL »

4 dania ciepłe + 10 przystawek, napoje i owoce w cenie to koszt 180zł/os natomiast jak chcesz 5 dań ciepłych, no to już kwestia indywidualna jak się dogadasz. Cennik hotelu to jak dobrze pamiętam to jeśli robisz wesele to wtedy jest 90zł za pokój
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Wesele w Hotelu Korona (Kruki) - opinie

Post autor: malykazio »

tojuszkoniec pisze:Jaki jest cennik hotelu. Ile kosztuje to od osoby w przypadku 5 dań głównych i 10 przystawek? Napoje w cenie? Liczę na odpowiedź.
A nie prościej zadzwonić i zapytać? Cena może zależeć od wielu rzeczy - ilości gości, ilości gości nocujących w hotelu, rodzaju dań, rodzaju zamówionych usług dodatkowych, itd.
Dlaczego ludzie nie korzystają z najprostszych możliwości i nie szukają informacji prosto u źródła...
ODPOWIEDZ