Zespół grajacy zagraniczne hity

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Lalali12
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2013, 19:18

Zespół grajacy zagraniczne hity

Post autor: Lalali12 »

Hej mam prośbe...otóż poszukuje zespołu na wesele ale nie chce by zespół grał tylko kawałki typu disco polo zalezy mi na hitach zagranicznych jak i polskich. Czy moglibyście mi kogoś polecić???
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Zespół grajacy zagraniczne hity

Post autor: malykazio »

Połowa wątków w tym dziale dotyczy zespołów. Wystarczy przejrzeć. Do wyboru do koloru a ilu użytkowników tyle polecanych zespołów.
Lalali12
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2013, 19:18

Re: Zespół grajacy zagraniczne hity

Post autor: Lalali12 »

Ok jednak wcZeśniejsze wątki są już dość stare a takich zespołów jest mało bo większość nich śpiewa tylko po polsku
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Zespół grajacy zagraniczne hity

Post autor: malykazio »

Lalali12 pisze:Ok jednak wcZeśniejsze wątki są już dość stare a takich zespołów jest mało bo większość nich śpiewa tylko po polsku
Polskie wesele to i polskie hiciory :) Poza tym goście i tak nie będą Tobie narzekać a co tam sobie po kątach będą mamrotać to ich problem ;)
Lalali12
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2013, 19:18

Re: Zespół grajacy zagraniczne hity

Post autor: Lalali12 »

Zespół tj Vertim byłby idealny jednak oni nie mają terminu czy znacie coś fajnego?
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: Zespół grajacy zagraniczne hity

Post autor: arletka123 »

poleci mi ktoś dobry zespół ?
karolinaG
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2014, 22:23

Re: Zespół grajacy zagraniczne hity

Post autor: karolinaG »

U mnie na weselu grał zespół "Echo". Bardzo polecamy, goście byli zachwyceni a my z mężem jesteśmy przekonani że lepszego zespołu nie mogło być. Wybraliśmy go chociażby dlatego ze nie grają disco polo. Wiele znajomych mówiło nam że nikt się nie będzie chciał bawić bez disco polo i ze nikomu się nie będzie podobało itp., ale jak się okazało nie było nawet chwili żeby ktoś nie tańczył. Zespół dał czadu. Bardzo polecamy :)
ODPOWIEDZ