Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: Bart3kk »

Witam, mam pytanie o salę weselną Emilia w Łęgu Przedmiejskim. Ciężko znaleźć jakieś opinie o niej. Cenowo oferta jest bardzo dobra na zdjęciach sala też prezentowała się fajnie i tylko tyle wiem. Za jakieś ciekawe opinie serdeczne dzięki :)
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: trampella »

Mój wnuk miał w tym roku przyjecie" komunijne" w tej pieknej salce.Lokal jest odnowiony, selektywnie " dopieszczany" przez właścicieli.Ale najwazniejsze dla mnie bylo jedzonko.Stwierdzam jednoznacznie - DOBRE I Smaczne, i DUŻO tylko salatki niejadalne to niestety należy moim zdaniem dopracować.Obsługa mila,sympatyczna,trochę mało profesjonalna ale...Panie sie bardzo starają.Na stołach i wszedzie czysto( w sanitariatach też).Jest plac zabaw dla dzieciarni,fajny parking-ogólnie warta polecenia.Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
unclemike
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 28 lis 2011, 21:23

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: unclemike »

fotografowałem tam ślub miesiąc temu i zdecydowanie polecam... co do obsługi to ta ruda Pani ohhh i ahhh... polecam:)
Damn, I'm good:)
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: Olqaa »

Ja odradzam zdecydowanie. Jak dla mnie jedzenia mało i nie smaczne, niby więcej ale w małej ilości, talerzyki brudne , bo zmiany są przewidziane tylko o określonej porze. Wystrój mało elegancki, ale to już kwestia gustu.
ninka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2013, 19:51

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: ninka »

witam, byłam na kilku weselach w sali Emilia , jest sporo niedociągnięć , jedzenie i dekorowanie potraw poprawiło się , na początku była masakra , chyba kucharza zmienili, ale wyszło na plus, obsługa zamotana i raczej nie w temacie , tylko na jednym weselu był starszy kelner przy kości który znał się na tej robocie , miły i wiedział co i kiedy robić
pawloo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2013, 21:47

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: pawloo »

ninka zgadzam się z tobą, zdecydowana poprawa w sposobie dekoracji potraw,trochę małe przystawki, ale i tak zostaje sporo na koniec wesela, co do obsługi to faceci ok, choć ten szczuplejszy jakiś szalony :lol: , zaś kelnerki z pierwszej łapanki, to widać, wystrój sali trochę wiejski ,ale co komu się podoba
sylvia26
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 02 paź 2013, 9:55

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: sylvia26 »

Pavloo masz rację - wystrój wiejski... Co do pozostałych aspektów, które poruszasz (obsługa kelnerska) - nie wiem, bo nie zdecydowałam się na zorganizowanie tam imprezy.
Dziwi mnie tylko, że uważasz iż przystawki są małe; skoro jak sam twierdzisz jedzenia dużo zostaje. Zatem; albo gramatura przystawek jest ok czyli wystarczająca i dlatego zostają; albo są one tak niedobre, że zostają niezjedzone..., no ale o smaczne jedzenie powienien dobrze zadbać szef kuchni, w końcu to jego praca i za to otrzymuje wynagrodzenie, nieprawdaż?
cwana-gapa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2013, 10:05

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: cwana-gapa »

wg mnie :
po pierwsze : wystrój nie jest wiejski tylko rustykalny (subtelna różnica)
po drugie : dlaczego wystrój miałby być inny, w końcu Łęg to wieś a nie metropolia, więc rustykalne wnętrze jak najbardziej pasuje :)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: malykazio »

cwana-gapa pisze:po pierwsze : wystrój nie jest wiejski tylko rustykalny (subtelna różnica)
No przecież rustykalny to nic innego tylko wiejski, tylko nazwa ładniejsza (http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2574547)
cwana-gapa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2013, 10:05

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: cwana-gapa »

Faktycznie mój błąd (gapa ze mnie...) - powinienem był napisać "subtelna różnica w nazwie", bo co znaczy ten wyraz wiem doskonale...
Chodziło mi tylko o to , że pojęcie rustykalny dla odbiorcy ma bardziej pozytywny wydźwięk i charakter; natomiast wyraz "wiejski" może się kojarzyć negatywnie czy wręcz obraźliwie.
janko12
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2013, 10:14

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: janko12 »

Rzeczywiście może obsługa nie jest profesjonalna, ale jedzenie dosyć smaczne i ceny też dobre, więc ogólnie na plus.
pawloo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2013, 21:47

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: pawloo »

Raczej nie zdecyduje się na imprezę w Emilii, Sylwester 2013-14, to porażka , menu wyświektane , obsługa olewająca gości , co się stało ??? czy rutyna zjadła zdrowy rozsądek właścicieli
pawloo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2013, 21:47

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: pawloo »

Brawooo ,właściciele Elilii , poziom podnosimy tak trzymać, jedzonko smakuje i wygląda dużo dużo lepiej, teraz mogę polecać to miejsce
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: gutek »

Byłem w tej sali na weselu i wszystko było na wielki + więc mogę polecić z czystym sumieniem. Jak to mówią "jeszcze się taki nie urodził coby każdemu dogodził" :)
mala mi
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2018, 9:57

Re: Opinie o sali bankietowej "Emilia" w Łęgu

Post autor: mala mi »

Najlepsza sala jaka moze być. Polecam gorąco. Jedzonko przepyszne, sala jasna, miejcse dla dzieci i dorosłych, kelnerzy radzą sobie lepiej niż kelnerki ale to drobnostka bylam bardzo zadowolona i na przyszłość planuję tam zrobić nie jedną imprezę
ODPOWIEDZ