Zespół Markiz

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Zespół Markiz

Post autor: Kalcia26 »

Zna ktoś ten zespół? Może grał u kogoś z was na weselu? Macie jakieś namiary na nich?
lotnik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2013, 18:29

Re: Zespół Markiz

Post autor: lotnik »

Znam ten zespół. Grali u mnie na weselu :) dobrze dają czadu 110% normy a wokalistka ma niebiański głos. Zdecydowanie polecam :) kontatk do nich to 691967748
swieczkos
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:37

Re: Zespół Markiz

Post autor: swieczkos »

Grali również na naszym weselu rok temu. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Bo mi się należy!
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Zespół Markiz

Post autor: asiula »

swieczkos pisze:Grali również na naszym weselu rok temu. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Panie adwokacie!

Myśli Pan że grali ? Czy odtwarzali? Prawnie czy emocjonalnie podszedł Pan do tego tematu? Rozumiem że się Panu adwokatowi podobało. A jaką muzykę zespół grał? Zapewne mieszali ostro. Dla mnie grają nie jak MARKIZ ale jak NARCYZ. Kto rozumie ten wie. Może i fajna była ta Pana impreza ale nie wszystkie takie są!!!

Pozdrawiam
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Zespół Markiz

Post autor: malykazio »

asiula pisze:Panie adwokacie!

Myśli Pan że grali ? Czy odtwarzali? Prawnie czy emocjonalnie podszedł Pan do tego tematu? Rozumiem że się Panu adwokatowi podobało. A jaką muzykę zespół grał? Zapewne mieszali ostro. Dla mnie grają nie jak MARKIZ ale jak NARCYZ. Kto rozumie ten wie. Może i fajna była ta Pana impreza ale nie wszystkie takie są!!!

Pozdrawiam
Pani Być-Może-Bezimienna, Być-Może-Bez-Zawodu!

A to pojechałaś człowiekowi!
Polecam Tobie chociażby to: http://pl.wiktionary.org/wiki/gra%C4%87 - znaczenie 2.1:
grać: "wydobywać dźwięki używając instrumentu muzycznego".
Rozumiem, że pani Być-Może-Joanna tylko marudzić potrafi, sądząc po treści tych 11 postów.
stokrotka89
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:26

Re: Zespół Markiz

Post autor: stokrotka89 »

Byłam ostatnio na weselu gdzie wykonywali swoja usługę (piszę tak dlatego iż ktoś powyżej miał problem z tym że grali/puszczali muzykę). Nas jako gości nie bardzo interesowało w jaki konkretny sposób wydobywali muzykę z głośników ale impreza była nieziemska!! Potrafili poruszyć nawet starsze osoby! :) Młodzi i wszyscy goście byli baaaardzo zadowoleni. Moim zdaniem naprawdę jest mało zespołów które tak bardzo wczuwają się w to aby każdemu muzyka się spodobała. Dla zespołu Markiz wielgachny plus :)
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: Zespół Markiz

Post autor: arletka123 »

zastanawiem się nad wyborem tego zespolu
pytajec
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2015, 22:05

Re: Zespół Markiz

Post autor: pytajec »

Byłem ostatnio na weselu które prowadzili.. O ile włodzirej ładnie prowadził imprezę tak muzyka która grali to o kant dupy potłuc. Nie wiem czy to ich stały repertuar czy to na życzenie pary młodej grali jakieś cyganskie przyśpiewki... W kiblu z radia lepsze kawałki leciały. Przez całe wesele 4 piosenki do tańca reszta pijackie przyśpiewki do chlania. Pierwszy raz spotkałem się z tym zespołem i nie polecam. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ