Strona 1 z 1

Dworek Aleksandria w Nożewie

: 27 gru 2013, 14:42
autor: xinchao
Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat Dworku Aleksandria, jak przebiegało Wesele,jakie jedzenie, jaki kontakt z właścicielami, itd. negatywne i pozytywne rzeczy, bardzo proszę o wypowiedź. pozdrawiam.

Re: DWOREK ALEKSANDRIA NOŻEWO

: 27 gru 2013, 20:15
autor: yardoi9
Witam, w sierpniu mieliśmy tam przyjecie weselne, wszystko było w porządku wbrew plotkom , jakość na wysokim poziomie wszytko zapięte na ostatni guzik , cena bardzo przystępna, jedzenie przepyszne, właściciele bardzo fajni , kontakt bez problemów. Polecamy w 120 %

Re: Dworek Aleksandria w Nożewie

: 28 gru 2013, 13:10
autor: xinchao
jeszcze jakieś opinie ? nie ukrywam, że sala nam się bardzo podoba, tylko słyszeliśmy że z właścicielami są jakieś problemy.
@dobusia33 za co trzeba dopłacać ?

Re: Dworek Aleksandria w Nożewie

: 28 gru 2013, 15:21
autor: skutekk
bylem tam na weselu jakies 6lat temu... milo wspominam, i do tej pory zadna sala tak mnie nie zaciekawila i nie utkwila w pamieci jak tamta. Sam bym tam wyprawil wesele

Re: Dworek Aleksandria w Nożewie

: 28 gru 2013, 16:28
autor: ewelina19898
Mało miejsca do tańczenia - główny minus
Ciasno
Na zewnątrz bardzo ładnie, w środku - kwestia gustu.
Tańczący kelnerzy przy muzyce z piratów z karaibów - coś innego ;)
Jedzenie smaczne

W roku 2013 byłam na 3 weselach w okolicy Ostrołęki i najbardziej podobała mi się sala weselna Olimpia w Krukach.

Re: Dworek Aleksandria w Nożewie

: 01 sty 2014, 19:38
autor: xinchao
czy jeszcze ktoś mógłby się wypowiedzieć ?

Re: Dworek Aleksandria w Nożewie

: 01 sty 2014, 20:23
autor: Qrzysio
Moi znajomi organizują tam wesele w przyszłym roku. Jak mówili pierwsze wrażenie bardzo dobre, zarówno sala jak i właściciele. Miejsce jest naprawdę ładne i zadbane, jednak nieco daleko od Ostrołęki, dlatego warto zapewnić gościom transport.

Re: Dworek Aleksandria w Nożewie

: 14 sty 2014, 22:00
autor: martinique
Dołączam się do pytania powyżej, gdyż równie chętnie poczytam opinię o tym miejscu.

Re: Dworek Aleksandria w Nożewie

: 29 cze 2018, 19:44
autor: ladyolka1
Nasze wesele odbyło się w czerwcu tego roku. Umowę z właścicielem sali podpisaliśmy półtora roku temu. Właściciel o wszystkim pięknie opowiadał, miły, z niczym nie było problemu. 10 dni przed ślubem spotkaliśmy się z właścicielami i wtedy dowiedzieliśmy się, że musimy zapłacić 5 zł więcej za osobę bo ciasto bardzo podrożało. Na wzmiankę o tym, że w umowie mamy niższą cenę, pan tłumaczył się mnóstwem powodów dlaczego jest drożej, za to pani menadżer krótko ucięła temat mówiąc, że mamy zapłacić 5 zł więcej a jak nam nie pasuje to zrezygnować. No tak, na 10 dni przed ślubem szukalibyśmy nowej sali. Pomimo umowy wzrosły też ceny w dwóch innych kwestiach. Trudno, zgodziliśmy się na wyższą cenę bo nie było sensu z państwem dyskutować. Do tego wzrosła cena poprawin, ta miała prawo wzrosnąć bo nie było o tym nic w umowie ale jednak można było zadzwonić wcześniej i poinformować, tym bardziej że podwyżka ceny o 20 zł za osobę to nie mało.
Kolejną sprawą jest to, że za miejsca dla dzieci płaci się tyle samo co za osoby dorosłe chyba, że będzie minimum szesnaścioro dzieci, posadzimy je przy oddzielnym stoliku, do jedzenia dostaną mniej dań ciepłych a na przekąski tylko chipsy i paluszki zamiast normalnego jedzenia, wtedy płaci się połowę ceny.
Śmieszną rzeczą jest też to, że kazano nam przynieść własne kieliszki do stłuczenia na wejściu.
Ogólnie samo wesele uważamy za udane, ponieważ sala jest piękna, jedzenie dobre (oprócz barszczu czerwonego który był bardzo rozwodniony) ale chyba nie jest to warte tylu nerwów, które spowodowali właściciele sali. Gdybyśmy wiedzieli, że tak będzie na pewno nie zdecydowalibyśmy się na tą salę. Pani menadżer jest tak nie miła, że odechciewa się załatwiać z nią cokolwiek. Przyszłe pary młode zastanówcie się dobrze zanim wybierzecie ta salę na swoje przyjęcie weselne.

Re: Dworek Aleksandria w Nożewie

: 04 sty 2019, 15:35
autor: Robert K
Grałem tam na weselu z dwa razy i powiem że sala jak najbardziej do 100 osób. Co do wnętrza to robi swoje wrażenie, duża piętrowa sala z kolumnami. Co do reszty otoczenia to w miarę parking, obsługa i właściciele idzie się z nimi dogadać