Zespół 3bit

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
aaan
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2014, 11:49

Zespół 3bit

Post autor: aaan »

Witam, czy słyszeliście coś o zespole 3bit? Był może ktoś na weselu na ktorym grali?
adrianos34
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2012, 12:03

Re: Zespół 3bit

Post autor: adrianos34 »

Jeżeli chodzi o zespół 3bit z Białegostoku, to tak się składa, ze grali na moim weselu rok temu. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, gościom z tego co wiem też się podobało: krótkie przerwy, niestandardowe oczepiny, przerwy robili tylko na posiłki, rozmaity repertuar, cena stosunkowo nieduża jak na dzisiejsze czasy, byli dwoma samochodami bez dodatkowych kierowców także chyba też nie pili za dużo :) Jeżeli chodzi o oczepiny to zaufaliśmy wodzirejowi. Po fakcie okazało się, ze nie było zbierania na tzw. "wózek" Nam to nie przeszkadzało ogólnie, ale jeżeli chcecie zebrać trochę więcej grosza, to trzeba ustalić to wcześniej. Myślę, że da się załatwić :) Żeby nie było tak różowo a ktoś nie pomyślał, że to autoreklama to napisze tylko że poza tym przed samym weselem jak telefonicznie ustalaliśmy szczegóły to wodzirej był trochę zarozumiały: szydził z tego na którą prosiłem o przyjazd (po co tak wcześnie), godzinę wjazdu tortu. Ogólnie dobrze, że mówił o tym, bo w końcu On był na większej liczbie wesel niż my, ale sposób w jaki to mówił był szydzący a na 3 dni przed weselem można by uspokoić człowieka a nie Go stresować gorzej :) No ale możliwe, że miał wtedy jakiś zły dzień i dlatego może takim dziwnym tonem mówił. Także ogólnie polecamy szczerze oboje :)
aaan
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2014, 11:49

Re: Zespół 3bit

Post autor: aaan »

czy zespół robił na Waszym weselu tzw. przyśpiewki przy stole?
adrianos34
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2012, 12:03

Re: Zespół 3bit

Post autor: adrianos34 »

Tak, były przyśpiewki, pociągi, zorby, kankany, rywalizacja stołów w śpiewaniu. Prawdę mówią na II płycie naszego wesela, któa trwa prawie 2 godziny bardzo mało jest normalnych tańców, bo było tyle zabaw, konkursów, przyśpiewek.
ODPOWIEDZ