Konsultant Ślubny

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
_ania_24
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2014, 16:52

Konsultant Ślubny

Post autor: _ania_24 »

Chciałabym się dowiedzieć czy skorzystalibyście z usługi konsultanta ślubnego? W skład takiej usługi wchodziłoby między innymi:
1. uzyskanie informacji na temat terminów i ofert sal bankietowych, zespołów muzycznych, fotografów, kamerzystów, atrakcji weselnych itp.;
2. dodatkowo klient byłaby możliwość załatwienia wielu formalności w jednym miejscu z konsultantem po uzyskaniu pełnomocnictwa od beneficjenta (począwszy od doboru sali bankietowej na makijażu ślubnym kończąc).
Jaka jest Wasza opinia na ten temat?
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Konsultant Ślubny

Post autor: niepodporzadkowana »

Osobiście raczej bym wolała sama pochodzić, obejrzeć, zanotować i wybrać. Ale dla par, które nie mają czasu, ale mają pieniądze na dodatkową usługę myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Konsultant Ślubny

Post autor: skutekk »

ja tam tez bym wolal sam wszystko zalatwic i napewno by mnie tanije wynioslo niz jak by mi zalatwial jakis poslaniec negocjujac jak nazjnizsza cene np sali a ze mna jak najwyzsza
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Konsultant Ślubny

Post autor: mIcHaLos »

Myślę że szkoda prądu...
_ania_24
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2014, 16:52

Re: Konsultant Ślubny

Post autor: _ania_24 »

Dzięki uzyskanym informacjom od konsultanta ślubnego ilość możliwości na zrobienie idealnego ślubu i wesela wzrośnie przy jednoczesnym zawężeniu poszukiwań wg indywidualnych potrzeb klienta. Koszt takiej informacji dla klienta kształtowałby się na poziomie ok. 1% kosztu całego wesela więc myślę, że to nie jest dużo. Dochodzi do tego ogromna oszczędność czasu, a w celu osobistego podpisania umowy i ustalenia szczegółów np. na sali bankietowej czy atrakcji weselnych, klient jedzie już w konkretne miejsca.

Drugą usługą poza w/w byłaby koordynacja prawidłowego przebiegu przygotowań. W skład wchodziłoby: wybór odpowiednich dla klienta podwykonawców, podpisanie z nimi umów za pośrednictwem konsultanta, negocjowanie cen z podwykonawcami, opracowanie kosztorysu wesela, listy dokumentów potrzebnych do zawarcia ślubu, dobór menu, pomoc w doborze strojów ślubnych młodej pary, dopilnowanie terminów płatności, sporządzenie scenariusza uroczystości. Koszt takiej usługi byłby ustalany w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.
anka1986
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2014, 18:54

Re: Konsultant Ślubny

Post autor: anka1986 »

Pani Aniu, w rejonie Ostrołęki?/Łomży i okolic nie jest to najszczęśliwszy pomysł na biznes. Jak uda się pani znaleźć 1 parę rocznie na swoje usługi to będzie ogromy sukces a zarobek mizerny...
ODPOWIEDZ