Profesjonalny Salon Ślubny

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
_ania_24
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2014, 16:52

Profesjonalny Salon Ślubny

Post autor: _ania_24 »

Witam!
Chciałabym się dowiedzieć, czy Waszym zdaniem przydałby się w Ostrołęce profesjonalny salon ślubny? Taki, w którym można kupić suknię ślubną + wszystkie dodatki (welon, buty, biżuterię itp-a nie biegać od sklepu do sklepu), jednocześnie aby była możliwość wypożyczenia sukien a nawet komisu. Dodatkowo można byłoby zaopatrzyć się w inne akcesoria do uroczystości (zaproszenia, zawieszki na butelki, wszelakie elementy dekoracyjne i tematyczne itd...).
Taki Wedding Center - wszystko do ślubu w jednym miejscu plus możliwość uzyskania informacji o salach bankietowych, zespołach muzycznych, kamerzystach, cukierniach, dodatkowych atrakcjach itp w celu porównania ofert, zaoszczędzenia czasu i pieniędzy.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
orzeł
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 28 mar 2012, 14:48

Re: Profesjonalny Salon Ślubny

Post autor: orzeł »

Ja osobiście myślę, że w Ostrołęce przydało by się coś takiego bo tak naprawdę to nie ma i trzeba jeździć do Warszawy czy Białegostoku. Sama osobiście jestem na etapie przygotowań do ślubu więc się orientuję w tym wszystkim. Teraz szukam dekoratora, który mi udekoruje stoły i też mam problem bo w Ostrołęce jakoś kiepsko cokolwiek znaleźć a jaki by było Wedding Center to bym wiedziała gdzie się udać o poradę. I to samo dotyczy wielu innych rzeczy typu zaproszenia, winietki, prezenciki.... a już nie wspomnę u sukniach... ogólnie masakra ze wszystkim. Także zachęcam do realizacji pomysłu...
anka1986
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2014, 18:54

Re: Profesjonalny Salon Ślubny

Post autor: anka1986 »

Też uważam, że to dobry pomysł. Brałam ślub na początku lutego i praktycznie wszystko jechało do nas z Warszawy - od tortu począwszy a na sukni i dekoracjach skończywszy. W naszym rejonie niestety brak jest takiego sklepu gdzie można załatwić sporo spraw odwiedzając tylko 1 miejsce zamiast kilkunastu.
ODPOWIEDZ