Terroryzm

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

moranii pisze:gdzie ja bym na solarium chodził
nad rzekę Narew lub Omulew i słoneczko też by się ucieszyło :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Kwaśny
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 cze 2005, 0:08
Lokalizacja: Myszyniec

Post autor: Kwaśny »

Szczerze to ja sie nie dziwie ze tak latwo tam wwiezli bombe. Zamachy byly w czwartek. Ja bylem w Anglii w sobote rano i co?? Żadnej i to absolutnie żadnej ochrony. Żadnej poważniejszej kontroli. A co do zamachow to ludzie w Anglii mowia ze to sam rząd zaplanował te zamachy, zeby podniesc podatki np. na bezpieczenstwo narodowe. Mowią ze gdyby to zrobili terrorysci to nie zginelo by 50 osob tylko 50 tysiecy, bo przeciez w Londynie mieszka ponad 10mln ludzi. Taka slaba kontrola naprawde mnie zdziwila
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ale pomyśl troszkę chłopie... Czy nie bez sensu jest wydawanie milionów na ochronę zaraz po zamachu ?? Nkt w to samo miejsce nie uderza dwa razy z rzędu i bezcelowym by było teraz każdemu ściągać odciski palców. Gdyby tak było zaraz byś się tu wpisał, że każdego mają za terrorystę i Tobie sięto nie podoba.
Co do tego, że to rząd zaplanował zamachy to trzeba mieć nieźle w czubie żeby w to wierzyć. Pamiętaj, że ładunki, które wybuchły przypadkiem w autobusach były również przeznaczone na metro i tylko Bogu dziękować, że skończyło się tylko tak.
Ciekawi mnie jedno. Skąd ludzi tak ciągnie to powtarzania plotek....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Rogeque
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:25
Lokalizacja: Ostrolanka

Post autor: Rogeque »

Słusznie prawisz Dyw...
co do ataku na Warszawę to nie widzę w tym sensu, choćby z tego powodu, że nie dałoby to terrorystom takiego rozgłosu, jak atak na byle jakie większe miasto z zachodu Europy, poza tym wiedzą, że nasz kontyngent ucieka z Iraku po zakończeniu tego roku.
A my sami powinniśmy uważać, żeby nie dać się wkręcić w tę spiralę nienawiści, w którą jakiś bardzo zły a zarazem bardzo mądry człowiek chce nas wkręcić...po dzisiejszych minizamachach w Londynie sam przez pierwsze minuty, jak to usłyszałem, to miałem ochotę wziąć karabin i zatłuc jakiegoś Araba :( ...tyle, że to nie jest sposób!
ekstremiści religijni zawsze spłycają przekaz płynący z religii do prostych haseł dla motłochu, który gotów jest dla tych haseł życie poświęcić...wiem, że to trudne, ale nie powinniśmy dać się sprowadzić do poziomu tych imbecylów, gdyż wprowadzanie pokoju metodą zgodną z kodeksem Hammurabiego nie powiedzie się...
PS.przestańcie używać tego kretyńskiego słowa "islamiści" w odniesieniu do zamachowców. To idiotyczne znaczenie owego pojęcia, wykreowane przez media, zostało uznane kiedyś za najgłupsze określenie roku (niestety nie pamiętam już przez kogo).
"Islamista" to nie bojownik/terrorysta tylko badacz, zajmujący się Islamem, więc polecam chwilę zastanowienia zanim ktoś użyje tego wyrazu.
Visne homo retrosexualis esse, sicut ego ;) ?
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

a w jakich zamachach widzicie sens ?
o zamachu w Biesłanie słyszeliście? z geografii dobry nie jestem, ale z tego co pamietam jest mniejsze od Oki... nieważne jak duże będzie... ważne że uda się atak... jak się uda... wszyscy się dowiedzą...
Awatar użytkownika
Ogri
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2005, 14:43
Lokalizacja: Oka

Post autor: Ogri »

Jak chcecie się wypowiadać o Terroryystach to najpierw czegoś sie o nich dowiedzcie i atakach, a nie powtarzacie bzdury które media puściły
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

Fajny jesteś.. :? zastanów sie co wogóle piszesz człowieku... :x
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Re: Terroryzm

Post autor: zamot »

Horvat pisze:czuję, że Irak to nie ostatnia wojna spowodowana, przez terrorystów :evil:
nie wiem czy wiesz, ale jakoś tak się złożyło, że to nie terroryści zaczęli, a pszeinteligiętny Boski Dżordź.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Terroryzm

Post autor: steward »

zamot pisze: nie wiem czy wiesz, ale jakoś tak się złożyło, że to nie terroryści zaczęli, a pszeinteligiętny Boski Dżordź.
Nie wiem czy ogarniasz to, że to nie jest wojna przeciwko terroryzmowi tylko wojna za ropą :] Nigdy w całej histori od kiedy były prowadzone działania wojenne były one wywołane zawsze interesem agresora. A jaki interes mają Stany że wytępią terrorystów :?: żaden.. a więc wniosek nasuwa się sam...
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

steward popieram ciebie 1 raz :) masz racje
ODPOWIEDZ