Sprawa kameruńczyka

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Sprawa kameruńczyka

Post autor: kaloryfer997 »

Witam

Ostatnio strasznie zainteresowała mnie sprawa tego Kameruńczyka Simona Mola.

Co sądzicie o tym co on zrobił?

Zastanawia mnie co siedzi w głowie takiego człowieka, czy chodzi mu o zemstę za rasizm?
Tylko jaki rasizm, co mu Polacy złego zrobili? Może to ogólna zemsta na „Białym Człowieku” za niewolnictwo i prześladowania ? Czy może to człowiek psychicznie chory, psychopata?
Naprawdę nie mam zielonego pojęcia.


Pomyślcie taki człowiek jest” bojownikiem przeciwko rasizmowi, o tolerancje i równość” i co udało mu się wywalczyć? Wrogość do murzynów i prawdopodobnie falę rasizmu w Polsce.


Nie wiem jak wam, ale mi coś zdaje się że ktoś go zamorduje w najbliższym czasie, jak nie teraz to po odsiedzeniu wyroku (pomyślcie ile osób będzie miało do niego żal...)
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

i dobrze im tak, chyba tylko idiotki wala sie z przypadkowym kolesiem bez zabezpieczenia.. pretensje mogą mieć tylko i wyłącznie do siebie :]
Choroszewski
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:26
Lokalizacja: Kurp obecnie Gdańsk

Post autor: Choroszewski »

Murzyn zrobił swoje , murzyn może odejść . :D A one tylko chciały dziecko w szachownicę lub w zebrę. :rotfl:
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Ja podzielam twoje spostrzeżenie, kaloryfer, że ktoś go po wyjściu na wolność zaj****. Znajdą się jacyś narzyczeni, może mężowie i ojcowie tych dziewczyn i będzie miał za swoje "czarnuch"
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

popieram!
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Super, dodam tylko jeszcze do tej wyliczanki faszyzujących prawicowców, co by nikt nie czuł się niesłusznie pominięty :o
Znalazł się debil bez skrupułów, w dodatku o czarnym kolorze skóry, to i znaleźli się zaraz adwersarze radykalnych środków wobec wszystkich czarnych, a przy okazji można dorzucić jeszcze Żydów, masonów, cyklistów, komuchów itp itd.
A o głupich i nieodpowiedzialnych dziewczynach mało kto wspomina.
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

A to któraś z panienek jest w ciąży i chce usunąć?
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

Dyw a co zajmujesz sie tymi sprawami ???? heheh czy znasz kandydatki po murzynku :D
(L)egia Warszawa!
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Post autor: kaloryfer997 »

Dyw pisze:cyklistów
Kto to są ci cykliści?[/quote]
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

heh avatar :D
(L)egia Warszawa!
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Obrazek
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Nie ma to jak dobra, rzetelna propaganda. Nawet zadałem sobie trud przeczytania programu i zajrzenia na stronę. Szczerze się dziwię, że ludzie mogą w takie rzeczy wierzyć. Ale myślenie stereotypowe, uogólnianie, upraszczanie i zwalanie winy na innych to bardzo łatwa droga życiowa. Wolę jednak poczytać "Wybiórczą".
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Proponuję zapoznanie się z szerokimi definicjami nacjonalizmu i patriotyzmu. Ten drugi jest zdecydowanie bardziej szlachetny, a twoja teoria o "żydokomunie" dokładnie potwierdza możliwości wypaczeń nacjonalistycznych definicji ("w swej skrajnej formie nacjonalizm może być źródłem etnocentryzmu, a nawet ideologii rasistowskiej")
Człowieku, czy ty znasz historię II RP, czy tylko demagogię? Jak to jest możliwe, że w ciągu dwudziestolecia międzywojennego żyło się ludziom się raz dobrze, a raz źle? To jest jakaś kpina. Czy masz pojęcie o rozmiarach nędzy na kresach i poziomu edukacji? II RP to utopia w ustach idealistów, a tak naprawdę, to kraj nasz wtedy miał zdecydowanie więcej problemów niż dziś.
Kolejne kłamstwo z twojej strony to rzecz o demokracji ateńskiej. Jeśli byś studiował temat, to wiedziałbyś, że obowiązywała wtedy niemożliwa dziś do spełnienia demokracja bezpośrednia. W dzisiejszym społeczeństwie bezpośredni wybór jest niemożliwy, choćby ze względów demograficznych.
I o co chodzi. z tym Średniowieczem, w którym to rządziły dynastie i królowie? Gdzie ta demokracja miała miejsce? W ogóle znasz ramy czasowe tego okresu?
Poza tym nie zarzucaj mi czegoś, czego nie powiedziałem. Jeśli udowodnisz złodziejom czy z prawej czy z lewej, że ukradli, to się pod tym podpiszę. A dopóki masz jakieś wyimaginowane podejrzenia, to nie masz nic. Na podstawie takiego myślenia, które reprezentujesz przyjdzie następna ekipa i ciebie osądzi. Ciekawe jak się będziesz wtedy czuł ;o
Może najlepiej reprezentują nas dzieci Polaków za granicą, które nie chcą się uczyć z czarnym i ciapatymi? Tylko być dumnym.
W skali kraju LPR ma ze 2, do 4%, co i tak oznacza, że do Sejmu nie wejdą. Czyli wciąż gówniana reprezentacja.
No i Simon Mol. Zapytaj się Polaków o HIV w tym kraju. Białasy zwykle zachowują się jak ten czarnuch; nie mają HIV, albo nie wiedzieli. Myślisz, że to tylko przez Mola ponad 10,000 oficjalnych zakażeń miało miejsce?
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Z tego wynika, że nie można być zamkniętym w jakimś systemie przekonań i stereotypów, które powoduja często błędne opinie.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
ODPOWIEDZ