Trasa nad morze (Koszalin)

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
barto0o
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lip 2010, 7:07

Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: barto0o »

Witam, będę wyjeżdżał w wakacje nad morze w kierunku Koszalina. Zastanawiam się czy jechać nad Toruniem i Bydgoszczą czy trochę dłuższą trasą nr 7 i na wysokości Gdańska odbić w stronę Koszalina,jakie są wasze trasy? Zaznaczam że będę jechał w niedziele w nocy.
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: baja bongo »

Ja kilka lat temu jechałem trasą przez Przasnysz, Działdowo, Świecie i Chojnice. Była to sobota i wyjazd około 4.00-5.00 rano. Nie jest to autostrada, ale jechało się bardzo dobrze, mały ruch.
W drugą stronę wybrałem się do Trójmiasta. Trasa Gdańsk-Koszalin jest zatłoczona, pełno policji i masa fotoradarów.

Jeżeli jesteś spokojnym kierowcą, który lubi jeździć wolniej niż tiry, nie wyprzedza i akceptuje to, że jest ciasno na drodze, to nie ma problemu, byś wybrał trasę przez Gdańsk. Natomiast jeśli cenisz sobie mniejszy ruch, ale więcej zakrętów, to ruszaj przez Chojnice. Szerokości!
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: Infom »

podłącze się do pytania i zapytam jak w tym roku wygląda trasa 7 w stronę Gdańska? tak samo jak rok temu, pełno objazdów, remontów, kamazów wyjeżdżających z placów?:)
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: misia »

Zawsze jeżdzimy do Kołobrzegu (przez Koszalin) przez Chojnice. Trasa spokojna , nie zatłoczona. Pozdrawiam.
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: niepodporzadkowana »

Jechałam nad morze w maju. Tylko, że od Mławy. Najgorzej jest na wyokości Elbląga. Było dość ciezko połapać się co gdzie jak, ale tragedii nie było. Mława- Krynica Morska w 3 godziny bez szaleństw na drodze. Ale dobra wiadomość jest taka, że dziś otwierają trasę Napierki-Nidzica, więc już się nie będzie korkowało na tym odcinku.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: mIcHaLos »

Infom: niedawno z Gdańska do Ostrołęki poleciałem autostradą do Łodzi - później A2 do Wawy i byłem szybciej na miejscu niż znajomi jadący "7". Jeżeli chodzi o "7" dalej jest kibel...
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: mIcHaLos »

Oczywiście na Chojnice :) - Spokojniej i cały czas się jedzie - do tego jeżeli dobrze kojarze jest ok 50km mniej niż przez Gdańsk.
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: typek »

Na Koszalin jadę tak jak mi Yanosik pokazuje. Obecnie czas 6 h 31 minut, 462 km. Yanosik trasę zmienia w zależności od czasu przejazdu, tam gdzie jest więcej korków to się nie pcha, wyznacza mi mi trasę jak najszybszą. Na Yanosiku mam rangę pułkownik.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: Infom »

mIcHaLos pisze: 23 cze 2017, 16:57 Infom: niedawno z Gdańska do Ostrołęki poleciałem autostradą do Łodzi - później A2 do Wawy i byłem szybciej na miejscu niż znajomi jadący "7". Jeżeli chodzi o "7" dalej jest kibel...
ok dzięki za ceną uwagę :) wezmę tą trasę pod uwagę
barto0o
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lip 2010, 7:07

Re: Trasa nad morze (Koszalin)

Post autor: barto0o »

a czy po drodze na chojnice są jakieś odcinki dwupasmówki czy cały czas zwykła krajówka?
ODPOWIEDZ