McDonald`s w Ostrołece ?

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

McDonald`s w Ostrołece ?

Post autor: grs »

doszły mnie słuchy że miedzy starym a nowym mostem tak gdzie usypuja ziemię ma powstac jakis cpn z mcdonaldem 8) wie kots moze cos wiecej ? JA JESTEM ZA !!!!!!!! :twisted:
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

I co :?: Będziesz się tam stołował, skoro jesteś za :?: Mc niech sobie powstaje, skoro Ostrołęczanie nie mają żadnych innych rozrywek, to chociaż weekend w McDonald's będą mogli spędzić... Żałosne
rip_shit
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 07 cze 2005, 10:07

Re: McDonald`s w Ostrołece ?

Post autor: rip_shit »

grs pisze:doszły mnie słuchy że miedzy starym a nowym mostem tak gdzie usypuja ziemię ma powstac jakis cpn z mcdonaldem 8) wie kots moze cos wiecej ? JA JESTEM ZA !!!!!!!! :twisted:
może niech to ktoś najpierw potwierdzi lub zaprzeczy zanim wszyscy zaczną sie podniecać
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Niech sobie powstaje, to chociaż co niektórzy zaoszczędzą na paliwie, bo tak do Łomży latać to nie halo.

I co Question Będziesz się tam stołował, skoro jesteś za Question Mc niech sobie powstaje, skoro Ostrołęczanie nie mają żadnych innych rozrywek, to chociaż weekend w McDonald's będą mogli spędzić... Żałosne

Nie denerwuj się tak Kamczatka. Jeśli nie chcesz się tam stołować to twoja sprawa. Kto będzie chciał to pójdzie a kto nie to wiadomo.
Ale myślę że nikomu nie zawadzi taki Mc donalds w naszym mieście.

Pozdro :roll:
bo...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Fajnie by bylo wypic szejka na miejscu a nie placic jeszcze za benzyne zeby dojechac do Lomzy :/
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

nom było by super ja jestem jak najbardziej za ;]
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

hahahaha, napewno zaden mcdonald's tam nie powstaje. nie pamietacie juz co było mówione jak powstawał statoil? że to niby mcdonald's?
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

KAMCZATKA ja twoje zdanie mam gleboko w ..... pytalem jezeli umiesz czu\ytac czy ktos slyszal cos wiecej a nie to czy ty tam bedziesz sie stolowac czy nie dla mnie bomba po co mam latac na szejka i zestaw do łomzy jak moge miec na miejscu to kebaby i pizza mi sie juz przejadla :cry:
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Mam nadzieję że okaże się to prawdą.
Bo jak każdy wie już kilka razy powstawał w naszym mieście Mc D.
I wszyscy wiemy jak się to kończyło.
A swoją drogą to i miejscówka niezła. :mrgreen:
bo...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

wydaje mi sie ze to znow bedzie mc widmo juz pare razy poszla taka fama i nic nie ma...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

nie jarajcie sie tak, to tylko plotka, zeby cos w tym bylo to by juz w TO pisali i w OKO krzyczeli
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

dlatego pisze czy nikt inny wiecej nie słyszał? ja poprostu wiem ze kolo buduje cpn i ma inwestora który sie stara w 100licy o pozwolenie na otwarcie w tym miejscu mcd bo jak by nie patrzył traska idealna pod ten obiekt. 100lica - łomża, Ostrołeka- Olsztyn
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Słyszałem że tam stacja Benzolu ma być. :roll:
bo...
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

No to najszybciej Benzi Bar bar będzie :) . Proponuję zadzwonić do Benzolu i spytać, czy przy ich CPN będzie Mc. Osobiście w to wątpie :|
Obrazek
Awatar użytkownika
KoperoS
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:54
Lokalizacja: Ostrołęka Cityyy

Post autor: KoperoS »

Hm tak se dumam i z tego co mi wiadomo ten kawałek ziemi należy do benzolu :) a z tego co wiem to wszyści prezesi siedzą w ciupie i dlatego nic tam sie nierobi teraz :) ale mogę sie mylić. A co do Mc donalda to te ploty to już parę lat temu słyszałem ze ma być. pozdro
"(...)Gniew Rodzi Ból Tak Jak Ból, Rodzi Gniew... "
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

tak powstanie tam makdonald, jestem współinwestorem....
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Na pewno jest tam zbyt mało miejsc ana powstanie stacji i McDonalds'a. Zapomnijcie, przynajmniej na jakiś czas.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

dobrym pomyslem w Ostrolece bylo by jakis bar salatkowy! eh ale ja mam dobre pomysly...
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

mam nadzieje, że prędko nie będzie tego gówna
xomar
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 18 mar 2006, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: xomar »

Na tym rogu może być, to tylko dla jadących z W-awy na jeziorka. To zgodne z zamiarami naszego Kotka, który na fortach chcę zrobić muzeum też tylko dla przejezdnych.
I have a dream: Wali warszawiak 150 do O-ki, po hamulcach, 5 min w McD, 4 godziny w muzeum i dalej to już 200 musi zasuwać, żeby przed północą dojechać. :lol:
My tam wolimy kugiel!!!
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

aconiewolno Plany budowy MacD na Statoilu byly mocno zaawansowane-sam przekladalem na nasz jezyk dokumentacje techniczne budynku i wymagania, a wygladaly na takie, ktore przylecialy wprost od samego Ronalda Macdonalda ;)
---------MONTE-------------
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

dobrym pomysłem było by wybudowanie tam Maca, ale to przedewszystkim tylko dla przejezdnych....(no zależy kto co lubi, sam bym czasami wskoczył na jakiegos hamburdela)
..Ka$ia..
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 maja 2007, 22:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ..Ka$ia.. »

Własnie Mc miał byc w O-ce już pare lat temu i co....? I nic. Wątpie w to ale jestem za mogłaby to być prawda :)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Hej a to jest prawd że budowę mc finansuje w tym przypadku Benzol i on wynajmuje firmę, która to wszystko stawia itd że są normy wszystkie i ta firma się już do końca zajmuje np zmianą wystroju jak są promocje itd a jak Mc już działa to Benzol bierze chyba ok 10 % z zysków ale tak jak pisałem niczym się już nie przejmuje do końca... Firma zatrudnia ludzi, organizuje wszystkie dostawy, zmienia wystroje a Benzol tylko bierze kasę (chyba 10%)...
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Słyszałam, że Mc'Donald ma być tam gdzie budują 'centrum handlowe' czyli za sklepem 'Ptyś' (ul. Gorbatowa)
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
ODPOWIEDZ