SUMMER ENERGY NIGHT - Stara Chata & Hopla

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
RaQ

Post autor: RaQ »

hehe juz niedługo :P oj bedzie sie działo :)
hahaha
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2005, 22:48

Post autor: hahaha »

mam pytanie......ile bedzie kosztowal wjazd na tą impreze????? Prosze o jak najszybszą odpowiedz.
RaQ

Post autor: RaQ »

10 zł :)
hahaha
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2005, 22:48

Post autor: hahaha »

Dzieki RaQ!!!! :D
Casteam
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 0:12

Post autor: Casteam »

Już jutro :) wielka impreza w Ostrołęce :) A ja mam dla Was małą informacje. Do Line Up "Summer Energy Night" dołączyła kolejna formacja Groove Factory którą również zobaczycie i usłyszycie jutro w Starej Chacie.

Pozdro
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

sorry za off topic ale mi sie nudzi i sobie nabije posta. Napisales w dziale Poza Regionalne a powinienes w Ostrołęka. Fajnie nabije sobie posta , mam nadzieje ze Qrzysio mi nie skasuje posta no to czesc !
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

moze i w starej chacie bedzie i fajnie ale i tak wiecej ludzi pojedze do nowogrodu bo lepsze gwiazdy beda tam graly:) ja tez tam sie wybieram!!! /niezla biba bedzie/:)
pozdro.
RaQ

Post autor: RaQ »

jadą jadą jadą :P ale duzo ludzi idzie do Starej.. bo wie co sie będzie działo :)


to juz jutro ;p;p;p oj bedzie bedzie... ostrrro ;d
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

spale wam to starą chate... nie bedziecie mieli o czym pisać
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
RaQ

Post autor: RaQ »

chciaŁbys :P zostaje jeszcze Hopla ;d
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Nie kreca mnie teksty typu jada swiry, jada i napigulone dzieciaki, ale wczoraj bylo napraaaawde mistrzosko. Nie wiem czy za sprawa Dj'a bo ja tam nie rozroniam kto jest kto.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
RaQ

Post autor: RaQ »

hehe to za sprawą Casteam-a i Grasowej :) noo i miss alex :D hehe było kozacko co tu duzo mówić :D jak juz takiemu antydyskotekowemu chłopakowi sie podobało to .. :P musiało byc dobrze :D
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Podobało mi się dosyc. Muzyka spoko ale te dziewuchy słabo grały. Pozatym moim zdaniem nie powinno być tej strzechy tylko na samej trawie ( lepiej by było moim zdaniem ) i powinni zrobić jeden parkiet a nie dwa.


ps. Raq byłeś tam największym frajerem. Ten kapelusz i białe rękawiczki... szkoda słów. A i jeszcze twoje zachowanie jak stałeś na górze pff..
RaQ

Post autor: RaQ »

wiesz.. ty napewno bys tam nie był :) bo tylko ja miałem taka opcje ze tam byłem i ruszałem publiką :) to sie nazywa być rezydentem klubu haha albo tez vipem :D hahaha kozak max było :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nie ma kultury - nie ma tematu. 4 posty usunięte.
Zablokowany