SUMMER ENERGY NIGHT - Stara Chata & Hopla

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Casteam
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 0:12

SUMMER ENERGY NIGHT - Stara Chata & Hopla

Post autor: Casteam »

Witam.

Już teraz chciałbym zaprosić wszystkich na mega imprezę SUMMER ENERGY NIGHT jaka odbędzie się 26 sierpnia (piątek) na terenie Starej Chaty w Ostrołęce!
"Stara Chata" wspólnie z klubem "Hopla" przygotowali dla Was na tę noc mase atrakcji!
Bawić bedziemy się na 3 parkietach (2 sale + plener). Całą impreze oświetlać będzie firma "GRODA" (firma ta oświetla też impreze"Sunrise")

Na scenie oraz za konsoletami pojawią się:

ENCLAVA
CASTEAM
NOT COMPLETE DJ's
MISS ALEX
MARSHYA
GRASSOWA
rezydenci

and more..........

Więcej informacji na temat imprezy już nie długo. Serdecznie zapraszam!
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

o ku**a, chyba wpadne........... :lol:
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Casteam pisze:NOT COMPLETE DJ's
Aż za dobrze powiedziane.... :wink:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Bawić bedziemy się na 3 parkietach (2 sale + plener).
plener pod stara chata :] , na pewno na to pozwola :lol: , powodzenia w organizacji imprezy, a ta w ogole to co to za djje bo ja zadngo nie znam a Casteama z plakatow hoplowych 8)
Casteam
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 0:12

Post autor: Casteam »

Michał pisze: plener pod stara chata :] , na pewno na to pozwola :lol: , powodzenia w organizacji imprezy, a ta w ogole to co to za djje bo ja zadngo nie znam a Casteama z plakatow hoplowych 8)
A więc juz Ci odpowiadam Michał.

O pozwolenie na zoorganizowanie takiejn imprezy nie musisz się bac ponieważ juz takie pozwolenie jest. Co do składu DJ's , jeszcze nie jest całkowicie zamknięty :) a więc będą niespodzianki a że niez nasz tych nazwisk to znaczy tylko tyle że nie interesujesz się muzyką klubową. Skład jest ułożony tak by była muzyka róznego gatunku i by każdy znalazł coś dla siebie.

Pozdrawiam i zapraszam
RaQ

Post autor: RaQ »

hah oj bedzie sie działo oj bedzie :)
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Mam nadzieje że to nie są znowu tylko gadki tak jak było z Nowogrodem. Tam tez było obiecywane i mocno nagłaśniane ale nic z niej nie wyszło :cry: a szkoda i to bardzo. Jeśli ta impreza wypali to będzie ekstra :D i na bank na niej zawitam. Wydaje mi się że dużo ludzi zechce na niej być i fajnie sie pobawić, oby tylko doszła do skutku. Poczekamy, zobaczymy :?: Pozdro :)
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

No i bardzo dobrze... :D

Powodzenia dla organizatorów...

i dla publiczności... 8)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Casteam troche sie interesuje i szczerze mowiac muzyka grana przez was bardziej mi podchodzi pod mocniejszy eurodance ale moge sie mylic bo nie ja jestem tu ekspertem tylko ty 8)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

fajny dowód robisz TY, pisząc Polska małą literą :|
Casteam
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 0:12

Post autor: Casteam »

Witam.

Qrzysio proponuje powrót do szkoły podstawowej.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Już za późno... ze studiów mnie raczej nie cofną... a idzie mi całkiem nieźle... może pójdziesz za mnie? :mrgreen:
dj.chfast
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2005, 22:06

Post autor: dj.chfast »

Mam Pytanie do Kastima. Jaki rodzaj muzyki prezentujesz???...bo coś mi sie wydaje że należysz do "listy chfastów" które mam wyrwać!!! Zakładam Listę TOP 10 Chfast's Czart....
Wyrywać Chfasty
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

A na tej wielkiej imprezie będzie kramik z balonikami, watą cukrową i pistolecikami na kapiszony? To może i ja zalecę :twisted: !!!
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Saviola
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2005, 16:31

Post autor: Saviola »

pewnie zibi ze bedzie dla Ciebie zawsze :)

a dla koneserów dobrej muzyki najlepsi dj-ee ;)
Buda
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2005, 17:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Buda »

Ej a która scena będzie bez Fikiego ?? bo musze wiedzieć gdzie go nie spodkać bo mi tylko humor zwali i imprezkie :twisted: Fiki słyszałem że gardła ci szkoda i krzyki w stylu Jazda itp sobie nagrałeś i tylko z konsoli puszczasz OSZUST :!: :!: :!: :!: nie Dj
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

Scena Fikego będzie ta mała zielona w czerwone kropki po lewej od prawej, napewno znajdziesz bo będą tam stali ludzie ubraniw żółte worki na smieci z transparentami "Fiki RoX" i "Dj.Fikson RulezzZ KOCHAMY CIĘ". Wrazie jak byś nie znalazł to spytaj się takiego małego (cos około 2.35cm) łysego blondyna będzie ubrany w różową koszulke NIOJKA (spojrzysz mu w metke- odrazu poznasz!)

PS. Tez słyszałem o tym incydencie z Fikim że ma nagrane "JAZDA JAZDA JAZDA TECHNO TECHNO TECHNO!!!", ale podobno juz to zgłosili do OZDJzD (Ostrołęcki Związek DJ'ów z Downem) Słyszałem że mają na niego nałozyc kare w wysokości 7 pesos Kubańskich i zakaz wykonywania wyuczonego zawodu (w tym wypadku- śluaż) przez 128 lat świetlnych
Ostatnio zmieniony 30 lip 2005, 18:50 przez Edward, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

niektórzy z was maja ciekawe poczucie humoru...a najlepsi dj to ciut za mocno powiedziane sa_viola,te forum czasem spi ale jak pojawia sie jakis temat o dj lub ''klubach'' to za tu wrzy...

[ Dodano: 04:09, 30.07.2005 ]
tzn.az tu wrzy...
RaQ

Post autor: RaQ »

heheh ale wy macie problemy niech to :D hehe
Młody
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2005, 20:16

Post autor: Młody »

Witam !!!
Co za Ludzie ciągle narzekają !!!. Co by niezrobuć jest niedobre albo złe.
Ta impreza jest zorganizowana specjalnie dla was po to abyście się nienudzili i mieli gdzie iść na ostatnią impreze wakacyjną.
Raczej trzeba być wdzięcznym za to że ktoś pomyślał o takiej imprezie.

Brawo dla Organizatorów.
RaQ

Post autor: RaQ »

i ja jestem wdzięczny i wielki szacunek dla organizatorów i podziekowania :D :D :D
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

OOOOO będzie Mark Van Linden!!! Idę nie mam bata. Ale zawsze oświetlenie można zobaczyć. :lol:
RaQ

Post autor: RaQ »

hehe juz niedługo :P oj bedzie sie działo :)
hahaha
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2005, 22:48

Post autor: hahaha »

mam pytanie......ile bedzie kosztowal wjazd na tą impreze????? Prosze o jak najszybszą odpowiedz.
RaQ

Post autor: RaQ »

10 zł :)
Zablokowany