SENSATION WHITE 6 październik 2007 Hala Ludowa Wrocław

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

SENSATION WHITE 6 październik 2007 Hala Ludowa Wrocław

Post autor: RaQs »

witam, wybiera się ktoś do wrocławia na troche ambitniejsze rytmy? :D piszcie :D pozdro :D
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

a czym ruszasz?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

ja jadę samochodem :) tak samo jak na beach party czy tez stadium of sound :D nie lubię autobusów pociągów itp :D
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Tez ruszamy ale w piatek rano, sobota i niedziela powrot, jedziemy samochod i pewnie mamy 1 miejsce wolne, ale to jeszcze nie na 100%...
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hehe ja jade do Wrocławia śmigam autobusem ftb :)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Może by wynajał jakis autobusik?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

rbk wiesz to już troszke za puźno na zorganizowanie takiego busa :/ każdy prawie co jedzie juz ma all dograne transport , hotel itp inicjatywa dobra tylko tyle że za puźno ... i w sumie Ciekawe ile ogulnie ludzi z Ostrołęki tam jedzie , mi sie wydaje że na palcach rąk ich zliczymy :)
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

jeszcze 2 tyg :D ale ciekawe czy osoby by sie znalazły na busa.. przeciez bilety na SW nie są tanie :)
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

bedzie niepowtarzalnie :D
janeks
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2007, 18:24

Post autor: janeks »

witam , więc napaleńcy tak między godziną 20 a 21 proponuję spotkać się razem to jest wchodząc wejściem głównym idziemy cały czas prosto powtarzam prosto do trybun na lewo wchodzimy po schodeczkacz i siadamy na krzesełkach i czekamy na siebie cierpliwie :D
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2007, 18:09 przez janeks, łącznie zmieniany 1 raz.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

wiesz tylko scena główna dopiero bedzie otwarta od 22 wiec troszke za wczesno godzine podałes :P
janeks
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2007, 18:24

Post autor: janeks »

to co ku.rw.a pare tyś ludz będzie czekało na korytarzu od 20 a o 22 na ura te pare tysiaków wpuszczą, to chyba ostatni wejdą po północyha ha przypuszczam że może będzie jak na MD będzie wszystko z lekka wygaszone ,a o 22 dadzą ogień ,dobrze by było :D
niech wam będzie między 22a23 :D a tak wogle to może rozpoznamy nasze mordy jeszcze wcześniaj tylko trza dobrze się rozglądać :D
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

too dzis :x a mnie tam niebedzie...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

Moja mini relacja :D

Ja swoją przygodę rozpoczołem już w Warszawie gdzie o 12:15 wyruszał autokar z ftb. Autokar dojechał na miejsca jakoś po 20 odrazu poszliśmy stać w kolejce dosyć długo około godzinki musiałem odstać :) Rozbawił mnie przed wejsciem incydent gdy jeden człowiek zaczoł krzyczeć kto z Ostrołęki ręka do góry :D pozdro dla tego Pana :D

Oprawa naprawde świetna drzewko robiło oszałamiające wrażenie , światła też wogole nie dopatrzyłem sie jakis wpadek organizacyjnych :)

co do samych DJ było miejwiecej tak :

Burain - jak dla mnie zaczoł w miare ciekawie potem jakos spuscił z tonu , ogolnie secik w dobry ale bez rewelacji według mnie odstawał poziomem od reszty secików ocena 7/10

Angelo Mike & John Hetmond - Ci panowie dali czadu naprawde secik extra , kontakt z publiko dobry , cały czas sie bawili razem z nami podczas swego występu naprawde wielkie brawa ocena 9/10

Sebastian Ingrosso - nie wiedziałem czego sie spodziewać po tym Panu :D kolega mi mówił że na Cream dał rade , na SW równierz secik mi sie strasznie podobał naprawde bardzo przyjemny równierz oceniam go 9/10

Megamix - bardzo podobny do tego z Amsterdamu , fajnie to wszystko wyglądało napewno ocenie go na + :)

David Guetta - kontak z publiko normalnie extra , co do samego seta sporo utworów powtórzyło sie z Holenderskiej edycji , ale tamten secik był dobry wiec u nas też było dobrze :D 9/10

Markus - nie byłem całosciowo na jego secie , zagrał tak jakos troche dziwnie momentami mi sie podobało pozniej nie i tak w krate 8/10

Sander van Doorn !! !! - Gwiazda wieczoru tak jak sie spodziewałem według mnie to on powinien grać po megamixie :D to co zrobił Sander to poprostu majsterszczyk :) i utwierdził mnie tym setem w przekonaniu że nie ma lepszego Dj niż on :D nikt nie wali takich świetnych setów na imprezkach zdecydowanie 10/10

Impreza wypadła super , powiem szczerze w życiu na lepszej nie byłem poki co :) w pełni zasłużenie moge dac 10/10 kto nie był niech żałuje !!! :D

choć nie powiem minusów pare było niestety :/
- paru ućpanych typów jak świnie poprostu jednego moj kumpel nagrał :D
- wixiarze też niestety sie zdarzali
- oraz ludzie nie dokońca ubrani na biało też byli :/
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

haha.. podaj filmik..:-)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

a moze jakis filmik amatorski macie?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

na youtube masz mase filmików wpisz sensation white poland 2007 :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

nie lubisz ok , ale nie krytykuj wiesz świat to nie tylko hh ... patrze że nawet w swojej wypowiedzi uzywasz cyatów z hh , według mnie troche to ograniczone jest bo nie potrafisz sam swoimi słowami wyrazic swoich mysli :)
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

heheh pufty nie gadaj, ze az tak tego nie lubisz bo nie raz byles w starej chacie :D:D:D

Sensation White czy inne imprezy tego formatu, a balety w Polskich klubach to co innego, polecam przejechac sie na jakis event, a byc moze zmienisz zdanie elo pozdr 8)
zawisza czysta
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2007, 14:50

Post autor: zawisza czysta »

pufty czy pufie spadaj z tej strony i niepsuj atmosfery ,jak cię to nie interesuje to się nieudzielaj ,ja byłem na kilku eventach i ten był jednym z lepszych , a ty pewno bywałeś na zabawach w bandysiach ,no wiem forum jest dla wszystkich ale ty to masz zdanie aż się żygac hce.
Głowa i jednak janeks miał rację z tym wej a często z nim bywałem na event. i wiedziałem ze dobrze gada jak dla mnie nr 1 marcus s. 2 SvD cienko Guetta wkoło to samo i kto jest w temacie to wie o co chodzi . minus dla gościa z oki co darł mordę widzę że to jego 1 event i niewiedział jak się zachować myślę że dorośnie pozdro dla wszystkich . W końcu 1 event z paroma osobami z oki i okolic
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

te krzychu! :D
chodzilem do sch i nawet dobrze to wspominam co nie znaczy ze lubilem tamta muzyke 8)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

tylko muzyka grana w sch a na Sensation z deka sie różniła ... nawet nie ma co porównywac imprez w starej chacie a sensation bo różnica jest tak wielka że nie wymyślono jeszcze słowa w słowniku polskim żeby to wyrazic :)
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

hmm ja smigam po eventach a w starej chacie tez sie bawie dobrze :) jak ktos chce sie bawic to tu czy tam tez sie bedzie bawil :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

wiesz to juz jest kwestia upodoban , ja juz tak mam że gdzie kolwiek sie bawie zwracam uwage na muzyke jako graja , jezeli muzyka mi sie nie podoba to wtedy zle sie czuje i nie potrafie dobrze sie bawic , wiesz twoj przykład jest troche dziwny bo np na wiejskiej przytupajce jakbys chciał tez bys sie dobrze bawił ??
ODPOWIEDZ