SENSATION WHITE 6 październik 2007 Hala Ludowa Wrocław

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

heheh pufty nie gadaj, ze az tak tego nie lubisz bo nie raz byles w starej chacie :D:D:D

Sensation White czy inne imprezy tego formatu, a balety w Polskich klubach to co innego, polecam przejechac sie na jakis event, a byc moze zmienisz zdanie elo pozdr 8)
zawisza czysta
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2007, 14:50

Post autor: zawisza czysta »

pufty czy pufie spadaj z tej strony i niepsuj atmosfery ,jak cię to nie interesuje to się nieudzielaj ,ja byłem na kilku eventach i ten był jednym z lepszych , a ty pewno bywałeś na zabawach w bandysiach ,no wiem forum jest dla wszystkich ale ty to masz zdanie aż się żygac hce.
Głowa i jednak janeks miał rację z tym wej a często z nim bywałem na event. i wiedziałem ze dobrze gada jak dla mnie nr 1 marcus s. 2 SvD cienko Guetta wkoło to samo i kto jest w temacie to wie o co chodzi . minus dla gościa z oki co darł mordę widzę że to jego 1 event i niewiedział jak się zachować myślę że dorośnie pozdro dla wszystkich . W końcu 1 event z paroma osobami z oki i okolic
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

te krzychu! :D
chodzilem do sch i nawet dobrze to wspominam co nie znaczy ze lubilem tamta muzyke 8)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

tylko muzyka grana w sch a na Sensation z deka sie różniła ... nawet nie ma co porównywac imprez w starej chacie a sensation bo różnica jest tak wielka że nie wymyślono jeszcze słowa w słowniku polskim żeby to wyrazic :)
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

hmm ja smigam po eventach a w starej chacie tez sie bawie dobrze :) jak ktos chce sie bawic to tu czy tam tez sie bedzie bawil :)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

wiesz to juz jest kwestia upodoban , ja juz tak mam że gdzie kolwiek sie bawie zwracam uwage na muzyke jako graja , jezeli muzyka mi sie nie podoba to wtedy zle sie czuje i nie potrafie dobrze sie bawic , wiesz twoj przykład jest troche dziwny bo np na wiejskiej przytupajce jakbys chciał tez bys sie dobrze bawił ??
ODPOWIEDZ